That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Nemo » Pt sty 25, 2013 3:26 am

A ja myślałem że facebookowy ekshibicjonizm maminek chorych na pieluchowe zapalenie mózgu jest nie do pobicia w tej materii.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez roofix » Pt sty 25, 2013 10:08 am

ichabod napisał(a):To brzmi tak epicko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To była istna wojna, która mogła skończyć się w sądzie, grożono policją. W sumie trochę szkoda, że tak się nie skończyło - byłaby to nauczka dla internetowych moralistów manipulujących widzami. Jak kogoś to ciekawi i ma czas, to tu objaśnienie sprawy: http://www.youtube.com/watch?v=r6OsLXoS-yc

Co do filmiku - też mnie to lekko odrzuca. Nie nazwałbym tego sprzedawaniem się, raczej ekshibicjonizmem.
Lecz na tym zarabia, więc tak, sprzedaje swoje życie prywatne. Wprawdzie nie robi tego tak nachalnie jak "poprawiacz Internet" RockAlone.
Tak czy siak, jego sprawa, ale serio trochę mnie dziwi, że są ludzie, którzy nie chcą zatrzymać takich chwil tylko dla siebie, a wolą dzielić z internetami.

Jest w tym jakiś ekshibicjonizm, ale przyczyna jest jaka jest - sprzedawanie się i propsowanie swojej osoby.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Akane » Pt sty 25, 2013 10:52 am

Może moje słowa zabrzmią zbyt mocno i być może autor filmiku miał kompletnie inny zamysł, gdy wrzucał go na YT... ale w moim odczuciu dziecko posłużyło mu po prostu za kolejny rekwizyt, mający na celu przyciągnięcie uwagi widzów, podbicie wyświetleń etc.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez edson » Pt sty 25, 2013 11:21 am

paskudny oślizg
nie mogę się doczekać relacji z pierwszych kroczków, mruknięć, wymiocin i wypadających mlecaków


tarcza
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez yahoo » Śr sty 30, 2013 8:19 pm

Dziwi mnie zachowanie Rojcia. Przecież on sam doskonale wie, że 3/4 widzów jest ze 2 razy od niego młodsza (patrząc chociażby na zlot tarczowników <lol>). Rozumiem pochwalić się dzieckiem wśród swoich znajomych, LUDZI NA SWOIM POZIOMIE. Nie wiem czy mnie na pewno dobrze zrozumiecie, ale od zawsze sądziłem, że Rojciu działa na YT, bo żyje z tego i zdaje sobie sprawę, że spora część jego widzów do elity intelektualnej nie należy, więc nie mam bladego pojęcia czemu dzieli się z nimi swoją intymną stroną. Chyba, że serio, tak jak pisała Akane, Rojuś użył swojego dziecka jak rekwizytu, to by miało sens ;).

I muszę pochwalić Gonciarza za jego "nową" postać Kanciarza. Po prostu brakowało mi jakiejś parodii tych wszystkich internetowych biznesmenów i ich pseudonaukowokonomicznobiznesowego języka:D
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez roofix » Cz sty 31, 2013 5:10 am

Zastanawia mnie, jak by zareagowali fani Roja na tego typu krytykę.
http://www.youtube.com/watch?v=sKuxwlYIkTs
Tutaj mamy przykład, jakie to w rzeczywistości jest proste.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez edson » Cz sty 31, 2013 1:13 pm

roofix napisał(a):Zastanawia mnie, jak by zareagowali fani Roja na tego typu krytykę.

Tarczą w łeb i do piachu.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez edson » Wt lut 05, 2013 2:05 pm

Tragifarsa: Retrybucja
http://www.youtube.com/watch?v=BB2oTezLmsA
Uważaj za winklem! Ciebie też może dopaść jutubowa mafia!

Najbardziej zabawne dla mnie jest to, że źli ludzie knują swoje niecne plany w kopalniach w minikrafcie. Widocznie podziemia są ponadczasowe, bo Kordian z ferajną też tam planowali swoje spiski.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Playmiś » Wt lut 05, 2013 9:39 pm

http://www.youtube.com/watch?v=ZvLoIMbLIHQ

z Serii: Polak posthamerykański
Avatar użytkownika
Playmiś
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 3:09 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron