That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez mietczynski » So paź 20, 2012 7:55 pm

Często się przewija ten temat na shoutcie, więc może lepiej jakby utworzyć temat i tu sobie o naszych gwiazdach popisać.

Skłonił mnie do tego ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=QFe2e4Iz ... re=g-all-u

Wydaje mi się, że Dębski chyba zrobił sobie tam w Gdańsku swoją wersję Borata. Czy mi się wydaje czy po minach i zachowaniach tych ludzi wywnioskować można, że Dębski tam ostro trollował?

(acha i na to by wyszło, że nieoczekiwanie najmniejszym bucem okazuje się Karol Paciorek ^^ )
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » N paź 21, 2012 11:43 am

Dem jest spoko, nawet jeśli nie wszystko co tam sobie tworzy do mnie trafia (jak np. cykl "Ogarni się", który imo mocno ssie ;P), to gość ma fajne poczucie humoru i robi coś oryginalnego. Chociaż po tym opisie relacji spodziewałem się czegoś bardziej niegrzecznego, a w sumie trollowania nie było zbyt wiele ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez RandoMan » N paź 21, 2012 3:14 pm

Po demowej relacji spodziewałem się jednak więcej - była mocno rwana i w sumie czerstwa. Dissu na polskich vlogerów nie oczekiwałem, bo i w sumie po co ich dissować? W większości reprezentują dokładnie to, co jest nie tak z tym krajem - afirmację totalnej przeciętności i bezjajeczności, przemawianie "z ambony" do "pomniejszych śmiertelników" (szczególnie Gonciarz). Jedna dobra sugestia Dema though - jak tylko widzę adnotacje na filmiku pierwsze, co robię to klikam "wyłącz wszystkie adnotacje" (choć trochę sprzeczne z tym, co robił na swoim kanale). Adnotacje to najgorszy wynalazek w historii YT, na remisie ze "szkółką praw autorskich" Happy Tree Friends.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » N paź 21, 2012 3:28 pm

Ale dlaczego? Bywają pomocne, jeśli się chce coś poprawić, albo podlinkować powiązany film, etc., a że bogowie gimbusów zawsze muszą napaćkać ich do przesady wszędzie, to już nie jest problem z samymi adnotacjami, które można sobie wyłączyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez RandoMan » N paź 21, 2012 6:37 pm

Nie interesują mnie idee stojące za danymi pomysłami, ale ich realizacje. Można by to naprawić wyłączając adnotacje domyślnie (czemu są zawsze z automatu włączone?) i ujednolicić kolorystycznie (nienawidzę pastelowych kolorków), a także ograniczyć ich liczbę do jednej wyświetlanej naraz, a nie dwudziestu.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » N paź 21, 2012 8:08 pm

Wtedy byłyby mniej użyteczne, sorry :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Akane » N paź 21, 2012 8:59 pm

A ja twardo wychodzę na mega ignorantkę, bo Gonciarza ichabod musiał mi palcem pokazać w Łodzi (taki Niekryty w miniaturze), zaś Jankowskich i innych Frończyków nie znam do dziś. Podobnie jak Klocucha (wiem tylko, że człowiek istnieje).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez RandoMan » Pn paź 22, 2012 10:20 am

Ja Frończyka też nie kojarzę, chyba że ktoś mi ksywą zarzuci. Strzelam: Rojo?

Serio, jeśli to jest Rojo nie ma sensu tracić czasu i sprawdzać jak naprawdę się nazywa dlatego pytam :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » Pn paź 22, 2012 10:24 am

Rojo to Patryk Rojewski, mietek miał chyba na myśli Maćka Frączyka, czyli niesławnego Niekrytego Krytyka ;)

Btw, ostatnio odkrywam nowy wymiar lamerstwa w gejmplejach Rocka, polecam! Np. to: http://www.youtube.com/watch?v=dox29mKs ... ture=g-u-u - szczerze mówiąc, chyba nawet Rojo nie wypada bardziej smutno :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez RandoMan » Pn paź 22, 2012 10:46 am

Tak sobie włączyłem ten klip razem z notatnikiem i pisałem podświadomie gdzieś do 16 minuty, potem wyłączyłem. Oto co zapisałem:

Nikt nie zagrał? Serio? W moim otoczeniu tytuł cholernie popularny...
"Przypomina" Jacka Blacka... ciekawe dlaczego? :)
Osobnik w typie emo?
Kto używa terminu "czaderski"? Nawet ja go nie używam, a wychowałem się w czasach m. in. programu TV "Czad Komando".
Początek lat 70. początkiem heavy metalu? Poza Black Sabbath dominował raczej hard rock, glam rock i podobne. A i Sabbaci bardziej podchodzą pod doom metal (przynajmniej na pierwszej płycie).
Zapomniałem już jaki denerwujący głos ma Rock...
W którym kawałku Tenacious D śpiewali, że metal nie żyje? W "Metal" śpiewali "they tried to kill the metal and THEY FAILED".
Taki z ciebie metal jak ze mnie prezbiteriański wikary...
Jeszcze raz powiesz "o yeah" to pojadę na wydział i połamię ci kolana (w sumie i tak za godzinę tam jadę)
Paskudny obywatel? To jest akurat tak czerstwe i z rzyci, że aż... dobre?
Ja cię kręcole? Albo naucz się przeklinać, albo nie przeklinaj w ogóle. Niech to kurzy dziób!
Dobra, mam to w rzyci, wyłączam...
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 50 gości

cron