That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » Pt sty 18, 2013 7:32 pm

To nie jest ranking, pisałem wg kolejności, kto mi przyszedł akurat przyszedł do głowy ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Gaido » Pt sty 18, 2013 7:38 pm

Pisząc "ranking" miałem na myśli link który podałeś xD O Twoim tekście użyłem słowa "zestawienie" :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » Pt sty 18, 2013 7:52 pm

Ach, już zapomniałem, że dorzucałem link ;) Nieważne ;p

No to jeszcze jeden ranking - http://socialblade.com/youtube/top/100PL Tutaj też można przejrzeć swoje statystyki i prognozowany wzrost (wystarczy podmienić nicka w adresie): http://socialblade.com/youtube/user/lstelmach89
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Akane » Pt sty 18, 2013 8:29 pm

Gaido napisał(a):Co do AdBustera. Widziałem tylko parę jego filmików, ale sądzę, że szukanie powodu jego popularności w treści mija się z celem. Raczej bym dopatrywał się sukcesu w samym panu prowadzącym. Jest po prostu bardzo przystojny, fajnie zbudowany, sympatyczny i w tym wszystkim cały czas pozostający "człowiekiem takim jak wszyscy". Jego ograniczona elokwencja oraz intonacja kojarząca się z pracą rozrzutnika obornika tylko pogłębia ten efekt. Póki będzie go widać, nawet instruktaż opróżniania kompostownika może być (używając słownictwa Blizzarda) ekscytującym przeżyciem... Więc nie treść, ale ujmujący pan prowadzący. Tak sądzę.

Możesz mieć nieco racji, dzisiaj trafiłam na kanał tego kolesia i pomimo faktu, że prezentuje on "oczywiste oczywistości" dałam parę łap w górę. Nie jest on dla mnie żenujący (jak NK), raczej nie stara się na siłę pchać wszędzie dowcipów, nie promuje się na eksperta z jakiejkolwiek dziedziny (i ekspertem istotnie nie jest, zważywszy wtopy). Starsze odcinki obejrzałam z zainteresowaniem, efekty testowania kondomów za pomocą otwieranych z hukiem butelek do szampana wprawiły mnie nawet w zdumienie (poległy dwie najpopularniejsze marki ;P) itp. itd. Jednak im więcej materiałów widziałam, tym bardziej przystojna gęba prowadzącego schodziła na dalszy plan, a na pierwszy wysuwały się rozmaite braki czy też elementy wręcz mnie drażniące (jak "Monia, woda!" czy też "Monia, noga!" - co zaczęło mi się kojarzyć z hasłem "Janie, wody!").

Z tych wszystkich panów wyżej najchętniej oglądam VonZaya, zaś 80% wspomnianych YouTuberów nie kojarzę wcale.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » Pt sty 18, 2013 8:40 pm

raczej nie stara się na siłę pchać wszędzie dowcipów

Szczerze mówiąc, bardziej wymuszonych dowcipów, po których szło tylko walnąć głową w klawiaturę, to ja nie widziałem nawet u Niekrytego.

efekty testowania kondomów za pomocą otwieranych z hukiem butelek do szampana wprawiły mnie nawet w zdumienie (poległy dwie najpopularniejsze marki ;P)

Czy to czegoś dowodzi? To znaczy może to coś ze mną nie tak, ale prezerwatywy chyba nie służą do tego, by wytrzymywać uderzenie korkiem od szampana.
Czy to jest zabawne? Przewrotne? No błagam...

Kult przeciętniactwa, o którym pisał RandoMan, nic więcej. Jak ktoś nie ma kompletnie nic do powiedzenia, jest nudny i nie wyróżnia się niczym - to jest swój chłop, szeroka publika go pokocha. :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez Akane » Pt sty 18, 2013 8:44 pm

ichabod napisał(a):Czy to czegoś dowodzi? To znaczy może to coś ze mną nie tak, ale prezerwatywy chyba nie służą do tego, by wytrzymywać uderzenie korkiem od szampana.
Czy to jest zabawne? Przewrotne? No błagam...

Idący tym tropem, to i wspomniany przez Ciebie "Brainiac" był programem pozbawionym sensu, ponieważ prezentowane w nim eksperymenty w stylu "wsadźmy do mikrofalówki ciekły azot" też niczemu konstruktywnemu nie służyły. Ale nie mam zamiaru się sprzeczać i wykłócać na temat przeciętności czy jej braku u AdBustera, bo ani mnie on grzeje, ani ziębi. Wyraźną niechęć odczuwam chyba tylko do NK.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » Pt sty 18, 2013 8:47 pm

Sam o tym pisałem wcześniej - tyle, że Brainiac był zabawny, był bardziej efektowny i nikt tam nie wyjaśniał oczywistych dla każdej rozgarniętej osoby rzeczy ;)

Ja sie sprzeczam o pierdoły, bo powinienem teraz pracować :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez edson » Cz sty 24, 2013 10:22 pm

kolorowyvlog - Kompletnie nie rozumiem fenomenu (chyba jakieś majnkrafdy go wypromowały), więc ktoś mógłby mi powiedzieć czy to jest zabawne i ja nie mam poczucia humoru, czy to nie jest wcale zabawne i 100k osób włącznie z autorem jest w błędzie? Nic odkrywczego nie ma, vlogi tak samo ambitne i pełne komunałów jak wszędzie dookoła, teraz jeszcze zaczyna się bawić w rejłiliamajonsona, a mnie kompletnie odrzuca nawet nie tyle treść, co sposób w jaki jest przekazywana - tonem 'ej ziomuś masz jakiś problem'.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez roofix » Pt sty 25, 2013 2:10 am

http://www.youtube.com/watch?v=0d698TT7tEU
Co sądzicie o takim uzewnętrznianiu swojego życia osobistego? Jeszcze brakowało, by robił nagranie pokazujące relacje "na żywo". To trochę jak sprzedawanie siebie i mnie to raczej zniesmacza, A powiem, była już taka sytuacja na polskim YT parę lat temu i skończyło się jedną z większych dram na ówczesnej poslkiej "scenie" Let's Play, gdyż nie wszystkim było do flejmowania.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Gonciarze, Jankowscy i inne Frończyki.

Postprzez ichabod » Pt sty 25, 2013 3:21 am

jedną z większych dram na ówczesnej poslkiej "scenie" Let's Play

To brzmi tak epicko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Co do filmiku - też mnie to lekko odrzuca. Nie nazwałbym tego sprzedawaniem się, raczej ekshibicjonizmem. Tak czy siak, jego sprawa, ale serio trochę mnie dziwi, że są ludzie, którzy nie chcą zatrzymać takich chwil tylko dla siebie, a wolą dzielić z internetami.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości

cron