That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Postprzez Gaido » Cz paź 04, 2012 10:53 am

Panowie, o poglądach własnych na ludzkość etc. może podyskutujcie w innym wątku - bo i tak już zrobiliśmy wspólnymi siłami niezły syf u Mietka. A widzę, że wszystkie zainteresowane strony nie ustają w wysiłkach i tworzą posty dalej. Proponuję zatem gdzieś w "Pozostałych" stworzyć stosowny temat i tę polemikę kontynuować już w odpowiednim miejscu.


Uprzedzając zdanie "Po temacie odnoszę wrażenie, że jest skierowany do mnie, DLACZEGO?". Chciałem napisać, że tak, jest to stworzony temat z myślą o Tobie, gdyż nas wszystkich twoje poglądy fascynują tak dogłębnie, że wymagają osobnego wątku! Dajemy! :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Postprzez ichabod » Cz paź 04, 2012 11:00 am

Gaido, mam wrażenie, że masz coś do Eryka. Ale nie wiem na pewno, więc nie będę oskrażał. Tak po prostu wnioskuję po tym, ze użyłeś drugiej osoby liczby pojedynczej. On po prostu wyraża swoje poglądy podparte naukową analizą tematu.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Postprzez Gaido » Cz paź 04, 2012 11:29 am

Po prostu czuję chemię pomiędzy naszą relacją klient/widz (ja) a producent/recenzent (on). Mam nadzieję tylko, że nie zajdzie to za daleko, bo się zezwierzęcimy, a na prawdę bym tego nie chciał :(
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Postprzez ichabod » Cz paź 04, 2012 11:34 am

Mam wrażenie, że uprawiasz manipulację tłumem, ja nic takiego nie napisałem. Zezwierzęcenie wcale nie osłabia siły moich argumentów.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Postprzez RandoMan » Cz paź 04, 2012 1:36 pm

Eryk to ten pan od "większość to idioci"? Pytam, bo chyba nie jestem w temacie... Ja chcę tu tego pana, fajny jest, puszysty i mięciutki! :)

Serio, chętnie bym z nim pogadał na jakiś światopoglądowy temat, bo od czasu oglądania relacji z marszu "Obudź się Polsko" nie widziałem tylu błędów wynikania w wypowiedziach jednej osoby :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Filozoerykus - Tom I - wydanie I

Postprzez Akane » Cz paź 04, 2012 4:26 pm

Sugerując założenie wątku mającego na celu dyskusje na tematy związane z: psychologią, socjologią, inteligencją, kreatywnością etc. nie miałam na myśli akcji pod tytułem "zróbmy sobie bekę z jednego z użytkowników". Temat został zgłoszony jako niewłaściwy i zgadzam się, że nie tędy droga (zatem ten wątek zamykam - jednocześnie zachęcając do bardziej rzeczowej dyskusji w innych tematach). Amen.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron