That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Żebrzenie o kasę

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Żebrzenie o kasę

Postprzez Gaido » Śr wrz 12, 2012 6:44 am

Był koleś co dla jaj prosił bogatych ludzi o milion $ (i dostał).
Był koleś co kiedyś dla jaj prosił o nową kamerę i na ostatnim filmiku widać, że ma ;p

Ale to już jest po prostu gupie xD
http://www.youtube.com/watch?v=rip5rYip ... e=youtu.be
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez ichabod » Śr wrz 12, 2012 7:03 am

Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez roofix » Śr wrz 12, 2012 10:51 pm

Na innym forum gdzie się udzielam, już jakiś czas temu to poruszano. Jak pamiętam, początkowo nieźle mu się oberwało (blokował dodawanie komentarzy, rozdał sporo banów).
W sumie niezły sposób na życie - żebrać o kasę od widzów. Były łapki, subskrypcje, to teraz prawdziwe pieniądze, a mądre dzieci na to idą (podobno zebrano już ponad 1500 zł, Kamil pewnie dalej niepocieszony, bo mało).
Dziś dostałem zaległą wypłatę za pracę w lipcu w wysokości 700 zł. A taki Kamil i tak burżuj jeszcze prosi, by mu coś sfinansować i jeszcze ludzie mu rzeczywiście płacą (zaleciało lewactwem z mojej strony).
Naprawdę nie wiem, jak ludzie mogą się na to nabierać i jeszcze chcieć wspierać, kogoś, kto mówi, że jego widzowie byli "starannie dobierani".
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez ichabod » Śr wrz 12, 2012 11:01 pm

Pomijając to, że sam filmik jest smieszny (wręcz tragikomiczny), to nie rozumiem... w czym problem? Gość mówi, że potrzebuje kasy, ludzie mu dobrowolnie wpłacają, tyle ile chcą i wszystko jest ok. Nikt nikomu niczego nie narzuca. To, że ktoś zarabia mało to nie jest wina tego kolesia ani nic związanego z tą sprawą, raczej jakieś absurdalne stereotypowo-polaczkowe myślenie (ja nie mam, a on ma, skandal! - lewacka demagogia w najczystszej postaci). Nikt się na nic nie "nabiera", bo każdy może sobie dysponować pieniędzmi wg własnego widzimisię, więc jeśli ktoś chce dać parę groszy kolesiowi z YT, to proszę bardzo, nikt nie powinien tego zabronić.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez UncleMroowa » Śr wrz 12, 2012 11:22 pm

Nie mam nic przeciwko tzw. donations, de facto uwazam je za dużo szlachetniejsze niż sprzedawanie koszulek ze swoim pyskiem na froncie (co też nie uważam za nic szczególnie złego, jeśli w każdym filmiku autor nachalnie do nich nie zachęca, wtedy to po prostu irytujące ;P )
Ale lol, ten filmik jest tak niemożliwie zabawny - Na tym idealnie zmontowanym i wykadrowanym filmiku, z perfekcyjnym audio w zaludnionym miejscu, Kamil mówi nam wszystkim, że nie może już montować filmików na swoim jakże to zepsutym komputerze i wrzucać na YT - mówi o doborze widzów przez odpowiednie materiały, o tym jak to jest biedny, o swojej misji, przy tej cholernej kiczowatej muzyce i z takim patosem, jakby wspominał ukochanego psa z dzieciństwa :lol:

Anyway, dał mi ten filmik więcej śmiechu, niż się spodziewałem. Jeśli dostanie ten komputer - gratki dla wszystkich, którzy dostaną ułamek jego płyty głównej, good job :lol:
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez ichabod » Śr wrz 12, 2012 11:24 pm

Hej, nie chciałbyś, żeby Kamil wpadł do Ciebie i nakręcilibyście razem vloga? :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez UncleMroowa » Śr wrz 12, 2012 11:36 pm

ichabod napisał(a):Hej, nie chciałbyś, żeby Kamil wpadł do Ciebie i nakręcilibyście razem vloga? :mrgreen:

"0 Claimed" :lol:
A Ty nie chciałbyś czasem mieć możliwość wrzucić na swój kanał filmik Kamila, w którym... omg... pojawi się Twoja ksywka? :mrgreen:
Genialne nagrody, srsly.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez Gaido » Cz wrz 13, 2012 6:44 am

Bo on to kręcił i montował na telefonie. Stąd takie dramatyczne zbliżenie xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez Akane » Cz wrz 13, 2012 11:00 am

UncleMroowa napisał(a):Na tym idealnie zmontowanym i wykadrowanym filmiku, z perfekcyjnym audio w zaludnionym miejscu, Kamil mówi nam wszystkim, że nie może już montować filmików na swoim jakże to zepsutym komputerze i wrzucać na YT

Też w pierwszym odruchu oczy przetarłam ze zdumienia i natychmiast sprawdziłam czy oglądałam właściwy materiał ;P Coś mi bowiem zgrzytnęło i nie grało, jaka uszkodzona płyta, jaki wybebeszony komp, w ogóle o co chodzi? Audio piękne, HD najwyższej klasy, montaż z całą pewnością nie wykonany na 486DX4, w czym zatem dzieło? Kanał w rozkwicie, widzów spora gromadka, więc pewnie przetrzymaliby kilka tygodni nawet, gdyby jakość audio w filmikach monsieur Kamila przypominała moje rzępolenie (wymagające dodatkowo podkręcanie głośników na maksa), zaś oprawa wizualna prezentowała się równie okazale, co w pierwszych materiałach Kolmyra. Wierny fan przetrzyma imo wszystko i nie trzeba mu zaraz zaglądać do kieszeni czy nadstawiać beretki z okrzykiem "Co łaska!" ;) Sama wszak z uśmiechem na paszczy oglądałam (i oglądam nadal) choćby stare materiały Douga, gdzie pod względem technicznym nawala wszystko, ale treść nad formą góruje i w żadnym stopniu nie zabija frajdy z oglądania.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Żebrzenie o kasę

Postprzez mietczynski » Cz wrz 13, 2012 9:01 pm

Ja kiedyś trafiłem na kanał tego typa, przejrzałem kilka filmików i pamiętam, że miałem z niego niezłą bekę. Jak np. wypowiadał się o ACTA i uznał, że jest tak zestresowany z tego powodu, że podczas kręcenia vloga musi palić szluga. Albo jak zrobił filmik z relacji palenia swojego ostatniego papierosa i coś tam bajdurzył o tym, że zamiast wydawać na palenie to woli raz w miesiącu kupić za 300 zł jakąś nagrodę i zrobić swoim widzom konkurs. A teraz ni ma piniążków
:< :< :<

Nie zwykłem hejtować youtuberów, naprawdę, ale ziomuś jest dla mnie niepodrabialny w swojej głupocie więc wybaczcie tego posta :>
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron