That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Zainteresowania

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Zainteresowania

Postprzez Uknek » N wrz 02, 2012 7:38 pm

Macie jakieś zainteresowania/hobby? Poza TGWTG i swymi recenzjami? :)

Ja interesuje się, wręcz pasjonuję, transatlantykami. Pasjonuje mnie ich piękno i majestatyczność, a także bardzo zawiła historia. Niektóre na stałe wpisały się już w karty historii, inne są zapomniane. Wiele z nich było nawet bohaterami. I na szczęście Polska też trochę tego miała ;) (Polonia, Pułaski, Kościuszko, Batory, Piłsudski, Chrobry, Sobieski, Jagiełło, Stefan Batory).

Nawet stworzyłem bloga na ten temat, działa już od 8 miesięcy, i stworzyłem już ponad 140 postów, jakby ktoś chciał poczytać:
http://www.transatlantyki.com/

Do tego gram na pianinie i "lubię rysować" :P.

A co Wy robicie w wolnym czasie?
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Zainteresowania

Postprzez Akane » Pn wrz 03, 2012 12:07 pm

Hmmm... jak już mam ten wolny czas, to grywam na keyboardzie (głównie pcha mnie w kierunku klasyki, najchętniej grywam utwory Bacha) i czytam książki. Przyznaję się do tego, że lubię Dana Browna - jego najnowszą powieść pochłonęłam w 3 dni, nie dało się mnie oderwać od lektury. Z dużą sympatią podchodzę też do twórczości Chmielewskiej (wczesnej twórczości, z nowszych dzieł aprobuję wyłącznie autobiografię).

Kiedyś w wolnych chwilach rysowałam, tworzyłam powieści i wiersze, teraz jakoś natchnienie pod tym względem we mnie zdechło, na co zapewne ma też wpływ fakt, że z owym wolnym czasem jest słabo. Ach! Jeszcze grywam maniacko w scrabble ;) (a w większym gronie - w kanastę lub w kości).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Zainteresowania

Postprzez Yume-chan » Pn wrz 03, 2012 5:02 pm

W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać filmy.Jeśli chodzi o gatunek to nie mam jakiegoś określonego,czytam i oglądam to co wyda mi się interesujące albo co ktoś mi poleci.Oprócz tego zajmuje się fundubbingiem i udzielam się w grupach fundubbingowych.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Zainteresowania

Postprzez Yonish » Pn wrz 03, 2012 6:11 pm

Co do bycia muzykalnym, to gram na ukulele barytonowym i basie, i pisze piosenki. Niby jestem w zespole, ale powoli się rozpada jakby.
Oglądam seriale i kreskówki, filmy nieco rzadziej.
RPGuje, nawet Mistrzuje w Wolsunga, pykam na kompie w jakieś mniej lub bardziej durne gierki, i na tablecie strzelam ptakami w zielone świnie.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zainteresowania

Postprzez speiderman » Wt wrz 04, 2012 5:51 pm

Hmmm... Kilka zainteresowań jest dopiero w powijakach, jak np. rysowanie. z głównych to kinematografia i gry konsolowe/komputerowe. Niestety ostatnimi czasy prawie w ogóle nie gram i nie oglądam, ale może w końcu ruszę do przodu.

A muzycznie? Niedawno kupiłem harmonijkę i ćwiczę :mrgreen: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zainteresowania

Postprzez MistrzSeller » Wt wrz 04, 2012 9:16 pm

Jestem Nerdem Star Wars. Poza tym też interesuje się amerykańskimi space operami, choć już teraz mniej bo już wszystkie tytuły sprawdziłem/obejrzałem. Ostatnio trochę interesuje się anime.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Zainteresowania

Postprzez Jeremosky » Śr wrz 05, 2012 8:41 am

Mnie natomiast interesuję ludzi głos. Zresztą mam pamięć do nich. Kiedyś kilka osób podsyłało mi linki z filmami abym zidentyfikował lektora czytającego dany film. Nawet mam swojego chomika, gdzie znajdują się próbki głosów niektórych lektorów czytających filmy, spoty reklamowy czy zapowiedzi w tv. Oto link do mojego chomika:

http://chomikuj.pl/Woodpeckers

W dzieciństwie na dziesiąte urodziny dostałem książkę o ptakach i tak zainteresowałem się ornitologią. W wolnych chwilach, gdy mi się nie chcę dodawać głosów na chomika i wyszukiwać informacji o poszczególnych gatunkach ptaków to oglądam filmy(najlepiej lubię dramaty sądowe, filmy noir i klasyczne horrory z lat dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych XX wieku) i gram w Yu-Gi-Oh! Power of Chaos.
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: Zainteresowania

Postprzez Katrin » N wrz 09, 2012 10:31 am

Jeśli chodzi o mnie, to kocham czytać komiksy (ostatnio ciurkiem przeczytałam wszystkie rozdziały "The Walking Dead") oraz mangi, choć z tym ostatnim rzadko trafiam na jakieś nowe i ciekawe serie. Kocham grać na konsoli x360 i oczywiście na pc. Z filmów lubię oglądać komedie i fantasy, a ostatnio nawet zaczynam powoli przekonywać się do horrorów (choć jeszcze dość mocno je przeżywam :P). Uwielbiam czytać książki fantasy i przygodowe, jednak nie zawsze mam okazję po nie sięgnąć.
Natomiast z zajęć bardziej manualnych, bardzo lubię rysować (planuje zakup tabletu i pójście w stronę digitali), szyć i czasem lepić z modeliny/gliny różne figurki/ ozdoby, głównie z nawiązaniem do gier i filmów.
A moim obecnym marzeniem jest nauczyć się grania na gitarze, ale na chwilę obecną nie mam jeszcze instrumentu.
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Zainteresowania

Postprzez Szogun » N wrz 09, 2012 4:41 pm

Kocham rysować, to moja największa miłość, po za tym uwielbiam mangę i anime, wielbię większość komiksów millara (ostatnio ukończyłem drugą część kickassa ), ogólnie lubuję ję się w tworach spod szyldu Marvela, tych od DC nie cierpię.

Lubuję się we wszelakich crpg z otwartym światem, fan serii Gothic, TES, no i ostatnio Mass Effect. Do tego od czasu do czasu pogrywam w LoLa.

Co do muzyki i instrumentów również ćwiczę harmonijkę.

Z książek pochłonąłem ostatnio Metro 2033 i polecam gorąco, choć miejscami wydaje się nudna i głupia na sam koniec miażdży. Lubię też chodzić do kina, w ciągu roku odwiedzam to miejsce kilkadziesiąt razy.
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Re: Zainteresowania

Postprzez bonrel » Cz wrz 20, 2012 12:13 pm

Mnie bardzo interesuje stara fotografia. Mam w swojej kolekcji kilka archaicznych aparatów, a najstarszy ma już 52 lata :) Dla mnie ten sprzęt ma to coś, czego zupełnie pozbawione są dzisiejsze lustrzanki cyfrowe czy kompakty, chociaż takie aparaty też oczywiście posiadam i używam ich. Największą frajdę sprawia mi jednak fotografowanie moimi antykami, chociaż większość z mojej kolekcji nie nadaje się już niestety do robienia zdjęć :(
born to die
Avatar użytkownika
bonrel
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr wrz 19, 2012 12:32 pm
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron