That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Projekt "Grażyna Żarko", czyli psychologia internetu.

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Projekt "Grażyna Żarko", czyli psychologia internetu.

Postprzez yahoo » Śr lip 25, 2012 12:14 pm

Zauważyłem, że jakieś 10% internautów naprawdę rozumie mechanizmy internetu, na tym forum raczej 100%, więc się wypowiem. Trzeba być idiotą, po prostu idiotą żeby nie zauważyć, że Grażyna Żarko nie istnieje naprawdę. Sam nie wiedziałem co ma na celu ten "projekt", sądziłem raczej, że chodzi o zwykłą zgrywę jak z Klocuchem. Niestety, ale te 90% internautów robi i myśli to co widzi, to jest jakaś bezkształtna masa, którą można lepić w zależności od tego jak się zrobi dany film. Sorry, ale teraz nagle Szkop zrobił film "Gr@żyna" w sposób wzruszający i to też wszyscy łyknęli, mnie to po prostu przeraża jacy ludzie są naiwni, robią to co słyszą, bez żadnego myślenia.

Pani Grażynki widziałem z 2-3 filmy, jakoś mnie nie bawiły, zwłaszcza komentarze, bo jedyne co robiłem to "facepalm" gdy tylko widziałem komentarze ludzi, którzy brali to na serio.
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Projekt "Grażyna Żarko", czyli psychologia internetu.

Postprzez roofix » Śr lip 25, 2012 2:56 pm

"Konflikt" Niekrytego Krytyka z MaturaToBzdura też to pokazał. Żeby wspomnieć wspólny film i szok "To nie było na serio?"
Zastanawiam się, co jeśli wyjdzie, że płacz pani "Grażyny" to też będzie podpucha i element całego tego projektu. Chciałbym zobaczyć wtedy reakcje internautów.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Projekt "Grażyna Żarko", czyli psychologia internetu.

Postprzez Akane » Pn wrz 10, 2012 3:24 pm

Heh, pisałam pracę magisterską o agresji w sieci, ale nigdy w życiu nie posunęłabym się do tego, co zrobili ci ludzie. Tego typu prowokacja była kompletnie niepotrzebna, przecież i bez niej można było w zasadzie wejść na byle który popularniejszy kanał YT (jak już ktoś w tym wątku wspomniał) i zaobserwować dokładnie to samo zjawisko.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Projekt "Grażyna Żarko", czyli psychologia internetu.

Postprzez RandoMan » Wt wrz 11, 2012 7:37 pm

Oczywiście, że tak - kobieciny nie winię, chciała pomóc młodzieży w zupełnie innym projekcie, niż się okazało. A ci dwaj goście to klasyczne wręcz attention whores.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron