That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Premiery kinowe

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Premiery kinowe

Postprzez Puty » Pn paź 22, 2012 11:09 pm

A ja czekam na Silent Hill 2, u nas w kraju nazwany "Apokalipsą"(cóż, nie lepsze to niż "Revelation" z oryginalnego tytułu).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Premiery kinowe

Postprzez speiderman » Wt paź 23, 2012 9:53 am

"Apokalipsa" to też podtytuł drugiej części filmu Residen Evil, więc mam nadzieję, że tylko na tym podobieństwa się skończą :P.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Premiery kinowe

Postprzez Puty » Wt paź 23, 2012 11:05 am

Resident Evil Revelations też jest x), choć to już gra video. Pierwsza część była dziwno-słaba i w pełni nie zadowoliła ani fanów gry ani casuali także mam nadzieję, że tego nie zbombiszą. Przynajmniej w 1ce próbowali zrobić dobry film.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Premiery kinowe

Postprzez Roxter » Śr paź 24, 2012 9:16 pm

A ja mam ochotę na SkyFall :)
Kanał na YT :
http://www.youtube.com/user/Roxter1992?feature=guide

Zapraszam serdecznie, wszystkich oraz osoby chcące podjąć współpracę.
Avatar użytkownika
Roxter
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 7:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Premiery kinowe

Postprzez Yume-chan » Cz paź 25, 2012 1:56 pm

Wczoraj byłam na Paranormal Activity 4.Jest dalszym ciągiem wydarzeń z drugiej części i nastrój jest tak samo budowany czyli na początku jest spokojnie, dopiero z czasem napięcie wzrasta,by na samym końcu było wielkie bum.Film mi się podobał,ale mam nadzieję ,że nie będą robić dalszych części,bo to byłoby już odcinanie kuponów.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Premiery kinowe

Postprzez ichabod » Cz paź 25, 2012 1:58 pm

Czyli film Ci się podobał, ale nie chcesz więcej z zasady? Nie rozumiem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Premiery kinowe

Postprzez Yume-chan » Cz paź 25, 2012 2:08 pm

Bo według mnie ciągnięcie tego dalej nie miałoby sensu,końcówka mi pasowała,ponieważ wątek Huntera i Katie został zamknięty według mnie.Trochę szkoda,że nie rozwinęli wątku tego kultu,bo był ciekawy.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Premiery kinowe

Postprzez Krzys » Pn lis 05, 2012 10:51 pm

Skyfall

Jestem świeżo po seansie, więc wszystkie relacje będą "na gorąco". Co tu dużo mówić, świetny film. Nie wiem czy jest to najlepsza część nowej trylogii, ale na pewno trzyma poziom. Zaskoczyła mnie strona wizualna tego filmu, wszystkie niesamowite scenerie. Najpierw zniszczone miasto (ta rzeźba w ostatnich scenach, niesamowite), później dom w Szkocji... Wydaje mi się, że poprzednie Bondy nie akcentowały tak bardzo otoczenia, w jakim znajdują się bohaterowie.
Skyfall zawierał także więcej odwołań do starszych filmów o Bondzie i to nie takich profanacyjnych jak poprzednie części (-Martini wstrząśnięte, czy zmieszane?; -Mam to w dupie). Sam motyw przewodni przewijał się znacznie częściej przez cały film. Główny badass był fenomenalny, ukłony dla Javiera Bardema za to, że stworzył tak groteskową i wyrazistą postać. Teraz sobie to uświadomiłem, że wszyscy złoczyńcy z nowych części Bonda w swoim zachowaniu mają coś "pedalskiego". Nie wiem skąd wziął się taki model głównego przeciwnika, ale świetnie się to ogląda. Nie wyglądają na kogoś, kto może być groźnym przeciwnikiem, co czyni ich nieprzewidywalnymi. Fajnie się oglądało także nowego Q, zupełnie inne podejście do znanej już postaci.

Nie uważam filmu za najlepszą część nowego Bonda, głównie z jednego powodu: braku wątku organizacji Quantum. Poprzednie dwie części cały czas podążały jednym wątkiem, a trzecia nagle ten temat urwała. Od trzeciej części oczekiwałem zamknięcia całej historii, pewnych odpowiedzi, a tu nic. Jeśli miałbym się jeszcze do czegoś przyczepić, to raziło mnie wykonanie niektórych efektów specjalnych (np. brak zębów).

Finalna ocena: 7/10
Krzys
 
Posty: 24
Dołączył(a): N maja 06, 2012 6:23 pm

Re: Premiery kinowe

Postprzez Gaido » So lut 09, 2013 7:12 pm

Po namowie poszedłem na "Drogówkę" i by nie zaśmiecać shouta, napisze coś tu od siebie. Film mi się podobał. Bardzo skutecznie podrabia rzeczywistość. Wrażenie autentyczności pogłębiają ujęcia z komórek i kamer przemysłowych, dialogi zawierające absurdalne ilości wulgaryzmów czy prymitywny alkoholowo-seksualny humor (jest nawet adaptacja jednego z najstarszych kawałów na świecie, o niemowlaku piszę). To wszystko w swojej prostocie tworzy bardzo realny świat, dzięki czemu widz bardzo szybko i bardzo mocno angażuje się w to co widzi na ekranie. I też dałem się oszukać i ponieść z tym co mi prezentuje. Jednak realność tego filmu jest tylko złudna i stereotypowa. Że Polacy to ciągle tylko najebani, mieszkają w jakiś totalnie zniszczonych ruderach, dzieciaki bawią się w błocie, a jedyną rozrywką jest wódka i prostytutki... Szczególnie podobało mi się tło muzyczne. Podobnie jak np. w paradokumentalnym "Poughkeepsie Tapes", użyto basu, czy to w formie regularnego bicia, czy jednostajnego brzmienia, które pogłębia ciężki klimat. O tyle było mi to bliskie, że te same basy użyłem w swoich Creepypastach (te "bicie" znajduje się w "Po prostu odpowiedz", zaś jednostajny dźwięk w "O czym myślisz") xD Tyle w skrócie. Motyw z zakonnicami zasługuje na jakąś fajną nagrodę.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Premiery kinowe

Postprzez Zilla » So lut 09, 2013 10:55 pm

Ja dostałem ataku szczęścia po tym jak się dowiedziałem że Jurassic Park IV wychodzi. Tym razem oficjalnie bo przez Universal potwierdzone. Jestem wielkim fanem serii i mimo że III była spieprzona do granic możliwości, to dam temu kredyt zaufania. Wciąż liczę że 13 lat przerwcy (SIC!) pozwoli rozwinąc skrzydła tej sadze. Ponadto jeszcze Godzilla od Legendary a także Wojna Zombie, oparta na książce Maxa Brooksa choć co do tego mam mieszane uczucia, bo czuć w tym wilgotne paluszki Hollywoodu ;//// i czytając książkę nie pamiętam by zombie biegały i rzygały krwią na swoje ofiary.
Avatar użytkownika
Zilla
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 8:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron