That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Blog Wielkie Roboty

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Blog Wielkie Roboty

Postprzez Broken Fang » N lip 01, 2012 3:38 pm

Bo uzgodnieniu z Adminem dostałem pozowlenie na założenie tematu/rekalmy swojego bloga xD A, co!

http://www.wielkieroboty.blogspot.com

Blog ten założyłem przed czteroma laty za namową kumpa, jeszcze za zamierzłych czasów New Heroes, uważałem, to za pojedyńczą przygodę, która skończy się po miesiącu góra dwa, a nuż niestety czy stety, udało się mu przetrwać wszystkie moje okresy wypaleń i ciszy i choć obecnie nie jestem u szczytu swojej formy, to jestem z zawartości bloga całkiem zadowolony.

Tematyka bloga dotyka anime/seriali/filmów z gatunku SF lub Fantasy, w której obowiązkowo muszą pojawić się choć na moment wielkie roboty, MSy, czy innego rodzaju mechy, aby znalazły się w orbcie moich zainteresowań. Na blogu można obecnie wyróżnić dwa rodzeje wpisów: Recenzje i Raporty z Budowy. W recenzjach opisuje seriale/filmy/mangi/komiksy/powieści które obejrzałem przeczytałem z końcową notą w skali 1 - 10 z jednostką Tetsujin (pierwszy wielki robot w Japonii nosił nazwę Tetsujina 28). W raportach z budowy opisuje swoje wrażenia ze składania modeli Gunpla wraz z różnej jakości zdjęciami gotowego modelu. Zdarzają się też inne wyskoki, albo raczej oneshoty, jak chociażbt recka gry na PS3: Folklore, albo Radio Wielkie Roboty, średnio udany eksperyment ze mną i mikrofonem (choć obecnie zamierzam znów do tego wrócić recką Daitrana 3).

Obecnie imperatywem wyboru serii jest nazwisko Tomino, oglądam i oceniam wszystkie jego non Gundamowe serie.

Polecam i cóż, chętnie usłyszę Wasze uwagi i rady :).
www.wielkieroboty.blogspot.com
www.msgundam.pl
www.transformery.pl
Avatar użytkownika
Broken Fang
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 12:19 pm

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron