That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spadkobiercy

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Spadkobiercy

Postprzez Energytoran » Wt maja 15, 2012 9:35 pm

Ta, pierwszy tak genialny polski serial, puszczany wieczorem w TV4 w niedziele. Grupa najlepszych kabareciarzy i satyryków (m. in. Robert Górski, MAria Czubaszek, Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus) występuje na scenie w improwizowanym serialu. JEżeli chcecie się pośmiać - świetna propozycja!
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Spadkobiercy

Postprzez Gaido » Wt maja 15, 2012 9:49 pm

Oglądam od dawna w sieci :P Również polecam :->
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Spadkobiercy

Postprzez mietczynski » Wt maja 15, 2012 11:08 pm

No widziałem kilka razy i momentami była niezła beka. Szczególnie Andrus mnie strasznie bawi i ten gość, który gra doktora ;D
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Spadkobiercy

Postprzez roofix » Wt maja 15, 2012 11:51 pm

Zwykle pod koniec każdego "odcinka" robią skecz z udziałem znanych celebrytów. Mnie najbardziej bawił (gdy ostatnio oglądałem) z udziałem Wojciecha Manna.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Spadkobiercy

Postprzez Energytoran » Śr maja 16, 2012 12:05 pm

:O Wojciecha Manna? Muszem to zobaczyć.
mietczynski napisał(a):No widziałem kilka razy i momentami była niezła beka. Szczególnie Andrus mnie strasznie bawi i ten gość, który gra doktora ;D
Grający doktora Dreyfusa Marek Grabie to znajomy mojej mamy ;D, fakt, jest świetny, tak jak wszyscy tam występujący.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Spadkobiercy

Postprzez amek » Śr maja 16, 2012 2:49 pm

Szczególnie trabant z Czechosłowacji
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron