That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Avengers

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: The Avengers

Postprzez ichabod » Pn maja 14, 2012 8:37 pm

Ja byłem w toruńskim Cinema City i 3D było ostre i piękne, więc może spróbuj CC? Ewentualnie zapraszam do Torunia :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Avengers

Postprzez Tuśka » Pn maja 14, 2012 8:54 pm

Ja oglądałam we wrocławskim Multikinie w Arkadach i efekt tri di był raczej mizerny. Mimo że wyświetlali w największej sali, to ekranik był malutki, może stąd to wrażenie? Ja prawie tej trójwymiarowości nie odczułam.
Analizatornia blogasków Szalikowe Bajanie poleca: Bartosz Kurek i najlepsze opko świata, cz.1
Avatar użytkownika
Tuśka
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz paź 20, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Łask/Wrocław

Re: The Avengers

Postprzez Magrat » Pn maja 14, 2012 9:10 pm

Niestety do Torunia raczej nie pojadę a w Poznaniu można obejrzeć tylko w 3D, czego nie znoszę bo bolą mnie potem oczy i głowa. Ot, zwyczajnie nie trawię tej technologii, nie mówiąc już o tym, że bilety są wtedy dwa razy droższe, a ja nie mam materaca wypchanego kasą aby sobie na to pozwolić.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: The Avengers

Postprzez Yonish » Pn maja 14, 2012 9:52 pm

Magrat napisał(a):a w Poznaniu można obejrzeć tylko w 3D

Film w całej polsce można obejżeć tylko w 3D. Nie słyszałem o kinie, które miałoby to w 2D.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: The Avengers

Postprzez MistrzSeller » Śr maja 16, 2012 8:56 am

Co do dubbingu: To ten ze zwiastuna nie ma nic wspólnego z tym w filmie (robiono go przed ostatecznym dobraniem głosów). Generalnie zwiastuny dubbingowane są na szybkiego, przez co zawsze mają gorszy dubbing niż w finalnej wersji. A dubbing tego filmu był bardzo dobry.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: The Avengers

Postprzez Puty » Śr maja 16, 2012 12:19 pm

http://spoonyexperiment.com/2012/05/04/vlog-5-4-12-the-avengers/

O, dzięki za link @_@. Myślałem, że na jego stronie nie dzieje się już nic poza Counter Monkey(które nie wiem czym są i nie zamierzam sprawdzać ;]). Update'ów na twitterze już nie śledzę ponieważ jego wpisy ostatnimi czasy były po prostu smutno-żałosne x/.

Ja Avengersów chyba nie zobaczę, bo musiałbym obejrzeć te wcześniejsze powiązane filmy.;].
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: The Avengers

Postprzez ichabod » Śr maja 16, 2012 12:39 pm

Szczerze mówiąc, nie zrozumiem chyba nigdy jak można dubbingować fabularne filmy, kiedy głos, akcent czy modulacja owym głosem to integralna część gry samego aktora i jedna z najbardziej charakterystycznych cech dla np. takiego Roberta Downey Jra czy Samuela L. Jacksona. Odebrałoby mi to chyba połowę zabawy z oglądania tej świetnej obsady. (Dożywocie się należy jak najbardziej ;P)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Avengers

Postprzez Magrat » Śr maja 16, 2012 3:02 pm

Ja nawet Harry'ego Pottera z dubbingiem uważam za pomyłkę a co dopiero film z raitingiem pg-13. Komuś musiało u nas nieźle odbić. Choć jakby się tak zastanowić, to powód jednak jest. Trailery z dubbingiem puszczane są u nas wyłącznie na kanałach dla dzieciaków, takich jak Cartoon Network, a niedługo pewnie zaczną nas bombardować reklamami produktów związanych z filmem, w tym całej masy zabawek.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: The Avengers

Postprzez Piett » Śr maja 16, 2012 3:42 pm

Magrat napisał(a):Ja nawet Harry'ego Pottera z dubbingiem uważam za pomyłkę a co dopiero film z raitingiem pg-13. Komuś musiało u nas nieźle odbić.


To się ciesz że niezależnie co może myśleć każdy o naszym grajdole takie chamskie sztuczki z dubbingowaniem wszelakich filmów są normą w wielu europejskich krajach. Więc co najwyżej można utyskiwać na ogólny trend. Tym nie mniej dziwne tym bardziej że ten cały filmik pomimo tego że idą na niego głównie komiksiarze raczej nie jest stricte produkcją dla dzieci :roll: ;)
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: The Avengers

Postprzez ichabod » Śr maja 16, 2012 4:23 pm

Magrat - no wiesz, Avengers to jednak film o superbohaterach, całkiem fajny temat do reklamowania dzieciakom, a ich bardziej zachęci dubbing. Myślę, że gdybym miał tak 12-13 lat, to by mi to specjalnie nie przeszkadzało. Ale dorośli ludzie idący na wersję dubbingowaną? Nie do pomyślenia ;)

ten cały filmik pomimo tego że idą na niego głównie komiksiarze

Biorąc pod uwagę, jaką widownię ten film zbiera, całkiem sporo tych komiksiarzy w Polsce i na świecie... :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron