That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Avengers

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: The Avengers

Postprzez Akane » So maja 12, 2012 11:31 am

UncleMroowa napisał(a):Banner zmienia się w Hulka z powodu zdenerwowania. Przez ten rok nauczył się to do pewnego stopnia to kontrolować ("mój sekret jest taki, że zawsze jestem wściekły" - coś takiego powiedział przed finałową walką). Ale jak upadł sobie na głowę, wtedy miał lekki problem z opanowaniem stresu ;P

Cute, to czemu to samo nie stało się 30 minut wcześniej, na statku?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Avengers

Postprzez UncleMroowa » So maja 12, 2012 11:35 am

Akane napisał(a):
UncleMroowa napisał(a):Banner zmienia się w Hulka z powodu zdenerwowania. Przez ten rok nauczył się to do pewnego stopnia to kontrolować ("mój sekret jest taki, że zawsze jestem wściekły" - coś takiego powiedział przed finałową walką). Ale jak upadł sobie na głowę, wtedy miał lekki problem z opanowaniem stresu ;P

Cute, to czemu to samo nie stało się 30 minut wcześniej, na statku?

Bo w tym momencie, w którym wybuchł - przysłowiowa czara goryczy się przelała. Który moment 30 min wcześniej masz na myśli?
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: The Avengers

Postprzez ichabod » So maja 12, 2012 11:37 am

Bo po pierwsze został oszukany przez SHIELD, po drugie ekipa Lokiego zaatakowała z zaskoczenia, po trzecie upadł na łeb. Nie dał rady tego opanować, w przeciwieństwie do drugiej sytuacji gdzie zamienił się w Hulka świadomie
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Avengers

Postprzez Akane » So maja 12, 2012 11:41 am

ichabod napisał(a):Bo po pierwsze został oszukany przez SHIELD, po drugie ekipa Lokiego zaatakowała z zaskoczenia, po trzecie upadł na łeb. Nie dał rady tego opanować, w przeciwieństwie do drugiej sytuacji gdzie zamienił się w Hulka świadomie

Przez cały film była mowa o tym, że nie może zmieniać się w Hulka świadomie i nie jest w stanie go kontrolować - stąd "więzienie"/"klatka" na pokładzie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Avengers

Postprzez ichabod » So maja 12, 2012 11:44 am

No nie może go kontrolować zawsze (co było widać), ale poczynił postępy w tej materii :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Avengers

Postprzez UncleMroowa » So maja 12, 2012 11:44 am

Akane napisał(a):
ichabod napisał(a):Bo po pierwsze został oszukany przez SHIELD, po drugie ekipa Lokiego zaatakowała z zaskoczenia, po trzecie upadł na łeb. Nie dał rady tego opanować, w przeciwieństwie do drugiej sytuacji gdzie zamienił się w Hulka świadomie

Przez cały film była mowa o tym, że nie może zmieniać się w Hulka świadomie i nie jest w stanie go kontrolować - stąd "więzienie"/"klatka" na pokładzie.

W której go nie trzymali, bo kontrolował swój stres (była mowa, że od roku nie miał ataku)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: The Avengers

Postprzez rav815 » So maja 12, 2012 11:45 am

Akane napisał(a):
rav815 napisał(a):Mówisz o łódzkim Imaxie? Bo właśnie planowałem się tm wybrać, ale skoro nie polecasz to może lepiej 2D.

Film oglądałam w Silver Screen (który teraz jest częścią Multikina). Co do "2D" to nie wiem czy gdzieś da się obejrzeć wersję NIE trójwymiarową.



Rozumiem. Wygląda więc na to, że na Avengers trzeba iść do manufakturowego Imaxa. Ciekawe czy bilety są już tam po 40 zł...
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: The Avengers

Postprzez Energytoran » N maja 13, 2012 7:50 am

Dziś jadę do multikina to obejrzeć, więc strzeżcie się - nie omieszkam wypowiedzieć się na forum.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: The Avengers

Postprzez MistrzSeller » N maja 13, 2012 10:43 am

Film fajny. Choć fabularnie brakowało mi jakiegoś większego Whedonowego zagrania (takiego przekręcenia w fabule jak robił w komiksach Astonishing X-Men).
Postaci- fajnie rozwinięte, dobrze pokazane relacje i nieco inne postrzeganie świata. no i Loki tu zdecydowanie jest bardziej czarnocharakterowy niż w Thorze. Tego jego kombinactwa i intrygi są w miarę ciekawe.
Fabuła- w miarę spójna i logiczna. Nie ma jakiś nie spójności z poprzednimi filmami. Troszeczkę nudziła akcja na statku.
3D- No tu tutaj scen wykorzystujących 3D było nawet sporo. Niestety 3D spowodowało ściemnienie obrazu. przy scenach na statku było to zwłaszcza denerwujące, bo trzeba było podnosić okulary by coś zobaczyć.
Dubbing- Na dobrym poziomie. Nie powala, ale słaby też nie jest.
Generalnie film świetny, choć spodziewałem sie czegoś jeszcze bardziej zajefajnego (to pewnie przez nazwisko Whedona i super recenzje) 9/10

Akane >>> W Polsce wersji 2D nie ma.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: The Avengers

Postprzez Akane » N maja 13, 2012 10:45 am

MistrzSeller napisał(a):Akane >>> W Polsce wersji 2D nie ma.

Wiem, ubolewam ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron