That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Akane » Śr sty 19, 2011 11:11 am

Dzięki wielkie :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Kajanka » Pn sty 24, 2011 7:16 pm

Jakoś przestałam lubić Tommy'ego po przejściu gry "The room". Zbyt wiele razy był nagi albo śmierdział... BLEEE ~_~ ale mimo wszystko jego najnowszy film kusi. Muszę się przełamać i obejrzeć. Za "The room" też się zabiorę, dzięki za schomikowanie. ;]

EDIT:
"Horror" obejrzany. Jest na poziomie tych strasznych historyjek, które opowiadają sobie dzieci w przedszkolu. Widać to już w pierwszych scenach - koleś daje się Tommy'emu podpisać KRWIĄ, a potem śmieje się złowieszczo, w dodatku ulica Krwawa... Zresztą Amek niezwykle trafnie to już zrecenzowaŁ. ;]

EDIT: Sorry, poprawiłam. To przez to, że forum, na którym bywam najczęściej jest w 99% opanowane przez dziewczyny. :p A tu jest inaczej... ^^'
Ostatnio edytowano So sty 29, 2011 10:45 am przez Kajanka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez amek » So maja 07, 2011 8:18 pm

Czy są już dostępne napisy do The Room?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez MrSniffles69 » Cz maja 12, 2011 10:53 pm

Coś mnie wzięło i znalazłem the room do obejrzenia na yt (Nie wiem czy to dobry temat, ale raczej tak)

http://www.youtube.com/watch?v=gz_DMJSauyc tutaj jest link do pierwszego partu, jak autor napisał, została wycięta scena "pępkowego seksu" , gdyż yt by się przyczepiło.

Film został dodany 23 lutego, więc pewno komuś się już o uszy obił, ale jakby ktoś nie wiedział to proszę.


Co do napisów, raczej nie ma , kiedyś szukałem.
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez ichabod » Pt maja 13, 2011 3:12 am

Przetłumaczyłem połowę filmu, więc o ile mnie ktoś nie ubiegnie, to napisy się pojawią :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Boniek » Pt maja 13, 2011 1:48 pm

Tylko masochiści obejrzą ten film :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez amek » Pt maja 13, 2011 2:22 pm

Kwestionujesz geniusz Tomiego Łyso?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Boniek » Pt maja 13, 2011 2:34 pm

Ależ skąd, przecież geniusz tomiego widać gołym okiem :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez amek » Pt maja 13, 2011 3:14 pm

Nie tylko to:) (patrz scena po łóżkowym seksie)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez MrSniffles69 » Pt maja 13, 2011 3:18 pm

Przecież jego geniusz widać tu gołym okiem. Jego gra aktorska, jego angielski, wymowa słów i wszystko co określił już Nostalgia Critic przebija najlepszych aktorów na naszym globie. Dziwie się, że nie dostał jeszcze Oscara.Nikt mu nie dorówna, a jego nowych filmów oczekują miliony.

Kiedyś zastanawiałeś się z znajomym, jakby brzmiała nazwa prequel tegoż wspaniałego filmu. Skoro oryginał brzmi "The room" to prequel by był "the anteroom" Opisywał by losy Johnny'ego przed poznaniem Lisy, a może i nawet jego dzieciństwo.

A co do napisów: Ichabod, nie musisz się martwić, w sprawie ,wyprzedzenia w ich robieniu W Polsce film "The room" zna dość mała ilość odbiorców, co świadczy na przykład o tym , że nigdy nie został wyświetlony w naszym pięknym kraju, więc raczej nikt oprócz ciebie , nie robi napisów, a szkoda.

Wiem, mój post nie jest w cale zabawny x]
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

cron