That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Akane » Pn maja 30, 2011 3:56 pm

Niezłe :D Najciekawsze jest to, że tak kompletnie pozbawiony kreatywności szmatławiec przyczynił się do powstania naprawdę wielu fajnych mixów i parodii ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Kronk » Pn cze 06, 2011 3:30 pm

Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Boniek » Pn cze 06, 2011 3:32 pm



Tomi nie byłby zadowolony z faktu, że jego geniusz został podważony :mrgreen:

A recka fajna ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez amek » Pn cze 06, 2011 3:35 pm

You're terring his apart Kronk!
Recka ciekawa, oczywiście nie mogło zabraknąć "ohaja" czy też "jura tering miapart lisa" :)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Akane » Pn cze 06, 2011 3:36 pm

Do czego ten Doug doprowadził - Wiseau trafił do polskich szkół :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Kronk » Pn cze 06, 2011 3:37 pm

Akane napisał(a):Do czego ten Doug doprowadził - Wiseau trafił do polskich szkół :D


I pomyśleć, że chodzę do szkoły, gdzie niedaleko jest restauracja ''Nostalgia''. :D
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Gracjan » So kwi 28, 2012 9:35 pm

Miałem okazję zagrać w Newgroundsową wersję gry na podstawie niesamowitego filmu Tommyego Wiseau i muszę powiedzieć, że to kawałek całkiem niezłej produkcji. Czego tu nie ma. WIernie oddana skomplikowana i wielowątkową fabuła filmu, barwne postacie, niesamowity system walki, dopracowana minigierka w postaci rzucania piłki, wszystko to sprawia, że obok tego tytułu nie da się przejść obojętnie. Przeszedłem całą te grę i muszę przyznać, że twórcy wykonali kawał dobrej roboty, fajna gra z jajem, która w sarkastyczny sposób przedstawiła nam "The Room" okraszona w dodatku wyglądem typowym dla gier typowo nesowych, a że jestem fanem retro to bardzo mi się to spodobało. Kto wie, możliwe nawet że jeszcze do niej wrócę.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Cirzpibog Starhemberg » Śr cze 13, 2012 3:19 pm

Nie do końca związane z Tommym Wiseau, ale...

Doug Walker na Facebooku napisał(a):Oh hi awesome lady with great sense of humor!

"OH...MY....GOD. I FINALLY just watched Nostalgia Critic's review of The Room. I'm dying...it was so hysterical. Thank you to my fans for keeping after me to watch it. Priceless."

- Juliette Danielle (Lisa)


Najpierw Mara Wilson, teraz to, może w końcu dojdzie do tego, że sam Geniusz wystąpi u Douga...
Cirzpibog Starhemberg
 
Posty: 19
Dołączył(a): So lis 27, 2010 6:12 pm

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Puty » Śr cze 13, 2012 5:19 pm

Świetny niusik, dzięki za info Cip... Ciprzi...[kopiuj/wklej]Cirzpibog Starhemberg.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ciekawostka związana z Tommym Wiseau

Postprzez Ktosza » Wt cze 19, 2012 1:16 pm


Wiem, że post z zeszłego roku, ale wpadł mi w oko jak czytałam ten temat... Mam nadzieję, że masz teraz innego nauczyciela angielskiego, bo ten, który ci to poprawiał jest, łagodnie mówiąc, kiepski, nie poprawił ci prawie żadnego błędu, a masz ich tam trochę, i nie są to drobiazgi.
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron