That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Diablo III

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Diablo III

Postprzez miggi » Pt kwi 20, 2012 10:21 am

Akane napisał(a):Rozumiem, że dzisiaj nie śpimy? xD

I właśnie weekend poszedł się ... moja lepsza polówka razem ze szczylutnikami Ci za to podziękuje.
- Co robi tatuś?
- Tatuś zabija te złe potwory aby po raz kolejny ratować świat przed złem
- Eeee to ja wolałam jak zjadał ciasteczka i uciekał przed kolorowymi duchami

Jeszcze raz. D Z I Ę K U J Ę
;)
miggi
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 9:39 am
Lokalizacja: opolskie

Re: Diablo III

Postprzez Akane » Pt kwi 20, 2012 10:39 am

miggi napisał(a):I właśnie weekend poszedł się ... moja lepsza polówka razem ze szczylutnikami Ci za to podziękuje.

No to pozostaje zachęcić połówkę do wzięcia udziału w ratowaniu świata :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Diablo III

Postprzez Hideki » N kwi 22, 2012 12:48 pm

Powiem wam że jestem trochę zawiedziony... za bardzo przypomina mi to WoW'a i nie wiem czy to dlatego że to jeszcze beta ale gra jest zbyt łatwa, właściwie żeby dać się pokonać to trzeba tego chcieć.
Avatar użytkownika
Hideki
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 12:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Diablo III

Postprzez Yeshu » N kwi 22, 2012 2:26 pm

Gra w tej chwili jest dostępna tylko na poziomie trudności "Normalny", który jest dla ludzi początkujących. Dostępne będzie jeszcze Trudny, Piekło i Inferno. Poza tym wszystkie gry z serii zaczynały się prosto by nagle dać graczowi sporego kopa w untensylia.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Diablo III

Postprzez Akane » N kwi 22, 2012 2:31 pm

Hideki napisał(a):Powiem wam że jestem trochę zawiedziony... za bardzo przypomina mi to WoW'a i nie wiem czy to dlatego że to jeszcze beta ale gra jest zbyt łatwa, właściwie żeby dać się pokonać to trzeba tego chcieć.

W "WoW" nigdy nie grałam, więc ciężko mi porównać - ale myślę, że docelowo będzie jednak trudniej. Wersje "demo" poprzednich części "Diablo" też były zdecydowanie łatwiejsze niż produkt finalny, więc jestem dobrej myśli :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Diablo III

Postprzez Gracjan » N kwi 22, 2012 2:40 pm

A ja jestem pełen obaw. Cóż, zakochałem się swego czasu w Diablo 1, który jak dla mnie jest niedościgniony wzorem H&S, świetny klimat, naprawdę dobrze zorganizowane lochy i poziom trudności, wyważony na tyle żeby dać nam wyzwanie a jednocześnie nie sprawiający, że z wściekłości rzucalibyśmy myszką. Dwójka była już jak dla mnie odrobiną za łatwa i za kolorowa, a część 3? No cóż...zarówno wygląd gry, jak i poziom trudności mnie odstraszają, ale wstrzymam się z oceną do finalnej wersji gry, jeżeli jednak nic się w tej gestii nie zmieni to wątpię, żeby moja opinia o Diablo III była pochlebna.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Diablo III

Postprzez Hideki » N kwi 22, 2012 2:42 pm

Za młody jestem by pamiętać wersje demo Diablo :P, ale jeżeli tak jest to mam nadzieję że będzie trudniej, bo te kuleczki z życiem wypadają zbyt często i nie czuć tego przejęcia gdy hordy przeciwników atakują. Generalnie chodzi mi o to że gra ma mechanikę bardziej przypominającą MMORPG, widać że nastawiają rozgrywkę mocno na multi i granie samemu będzie występować rzadko. Oby finalna wersja jednak mnie zaskoczyła :).
Avatar użytkownika
Hideki
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 12:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Diablo III

Postprzez Akane » N kwi 22, 2012 2:47 pm

Gracjan napisał(a):Cóż, zakochałem się swego czasu w Diablo 1, który jak dla mnie jest niedościgniony wzorem H&S, świetny klimat, naprawdę dobrze zorganizowane lochy i poziom trudności, wyważony na tyle żeby dać nam wyzwanie a jednocześnie nie sprawiający, że z wściekłości rzucalibyśmy myszką.

Ja rzucałam :D No, może nie dosłownie, ale gdy męczyłam tę grę mając lat... 14 czy 15... to chwilami wydawała mi się strasznie trudna. Nie miałam wcześniej kontaktu z żadną tego typu produkcją, na PC grywałam wcześniej wyłącznie w "Wormsy" czy "Lemmingi" i "Diablo" mnie zwaliło z nóg. Była to dla mnie gra absolutnie doskonała.

Gracjan napisał(a):Dwójka była już jak dla mnie odrobiną za łatwa i za kolorowa

Do drugiej części dość długo się przyzwyczajałam, ale później - zaakceptowałam ją w całości. Zresztą od paru lat grywamy z BTM-em w tę grę (w multi) i cóż - pewnie to kwestia pewnego lamerstwa, ale do dzisiaj nie przeszliśmy jej w duecie na najwyższym poziomie trudności ;)

Gracjan napisał(a):a część 3? No cóż...zarówno wygląd gry, jak i poziom trudności mnie odstraszają, ale wstrzymam się z oceną do finalnej wersji gry, jeżeli jednak nic się w tej gestii nie zmieni to wątpię, żeby moja opinia o Diablo III była pochlebna.

W betę grało mi się fajnie, zwłaszcza w drużynie - i myślę, że właśnie multiplayer będzie decydował (w moim przypadku przynajmniej) o czerpaniu frajdy z gry. Choć nie ukrywam, że liczę też na naprawdę wciągający tryb dla jednego gracza. Póki co nie wydałam z siebie jęku zawodu, zaś liczba odniesień do pierwszej części gry naprawdę mnie zachwyciła. Szybko podłapałam klimat i przez parę godzin nie mogłam oderwać się od komputera.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Diablo III

Postprzez Yeshu » N kwi 22, 2012 3:03 pm

Gracjan napisał(a):A ja jestem pełen obaw. Cóż, zakochałem się swego czasu w Diablo 1, który jak dla mnie jest niedościgniony wzorem H&S, świetny klimat, naprawdę dobrze zorganizowane lochy i poziom trudności, wyważony na tyle żeby dać nam wyzwanie a jednocześnie nie sprawiający, że z wściekłości rzucalibyśmy myszką. Dwójka była już jak dla mnie odrobiną za łatwa i za kolorowa, a część 3? No cóż...zarówno wygląd gry, jak i poziom trudności mnie odstraszają, ale wstrzymam się z oceną do finalnej wersji gry, jeżeli jednak nic się w tej gestii nie zmieni to wątpię, żeby moja opinia o Diablo III była pochlebna.


Coś czuję, że mocno cię nostalgia ogarnęła. O ile dobrze pamiętam pierwsze Diablo miało ciemną kolorystykę głównie z powodu ograniczeń ówczesnych komputerów. Poza tym grając w bete nie czułem by monitor rzygał na mnie tęczą jak co niektórzy mankamenci twierdzą. Kolory są ostrzejsze, ale brak jakichkolwiek jaskrawych kolorków. Zieleń jest "jadowita" i "trująca" a opuszczając miasto czuć utratę tego ciepełka z ogniska domowego. Po za tym wolę kilka kolorów więcej w porównaniu z szaro burością, która zadomowiła się w dzisiejszych grach. Jak to niektórzy mówią "gray is realistic!".

D3 wyraźnie stawia na wspólne przemierzanie lochów z żywymi graczami choć i samemu źle się nie gra.

Akane napisał(a):
Hideki napisał(a):Powiem wam że jestem trochę zawiedziony... za bardzo przypomina mi to WoW'a i nie wiem czy to dlatego że to jeszcze beta ale gra jest zbyt łatwa, właściwie żeby dać się pokonać to trzeba tego chcieć.

W "WoW" nigdy nie grałam, więc ciężko mi porównać - ale myślę, że docelowo będzie jednak trudniej. Wersje "demo" poprzednich części "Diablo" też były zdecydowanie łatwiejsze niż produkt finalny, więc jestem dobrej myśli :)


To od razu radze dawać na Hardcore albo Inferno ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Diablo III

Postprzez miggi » Pn kwi 23, 2012 9:27 pm

Niestety nie miałem tyle czasu na granie w D3Beta ile chciałbym mieć (za to pooglądałem trylogię Millenium wg książek Larrsona), ale i te kilka godzin dało mi pojęcie tego co będzie (albo czego nie będzie) w trzeciej odsłonie "Diabełka". Całość moich przemyśleń można przeczytać tutaj. Na szczęście Angry Joe podpowiedział w co należy grać i tak zamiast wykastrowanego dzieła w postaci Diablo polecam Legend of Grimrock, gdzie jeden pająk to nie lada przeciwnik, a dwa to już zawał na miejscu.
miggi
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 9:39 am
Lokalizacja: opolskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości

cron