That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

SOPA, PIPA i ACTA

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez Krelian » Cz sty 26, 2012 4:54 pm

Histeria nieprawdopodobna, a niektórzy już tworzą takie mity że ho ho przykład pewnej wypowiedzi z pewnego forum :)

"Dopóki ustawa nie wjedzie w życie można pobierać filmy,gry,muzykę, ale moje pytanie brzmi czy od 26 mogą już mieć taką listę którzy dalej pobierają,wysyłają ? Mogą się upomnieć potem do tych osób ?"
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez LukiSacz » Cz sty 26, 2012 6:25 pm

Ja czytałem gdzieś, że jeśli podczas kontroli na granicy państw, będę miał na sobie dżinsy podrobionej marki kupione na bazarku to zostaną mi one odebrane i drugie państwo będę musiał zwiedzać z gołym tyłkiem (no, ewentualnie bielizną) :D

A co do pobierania, to aktualnie można pobierać filmy i muzykę (BEZ udostępniania) i nie jest to karane. Prawnicy twierdzą, że po wprowadzeniu ACTA będzie tak samo.
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez pteroslaw » Cz sty 26, 2012 6:29 pm

Wszyscy się tak tą ACTA podniecają, że podpisali, że internet już nie żyje, a tu jeszcze trzeba przegłosować, zdążą zaskarżyć do trybunału konstytucyjnego, a nawet jak to przegłosuje sejm i senat to zacznie obowiązywać od 2013 roku.
Avatar użytkownika
pteroslaw
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz gru 30, 2010 8:26 pm

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez LukiSacz » Cz sty 26, 2012 7:11 pm

Czyli można robić zapasy na gorsze dni. I mamy na to całkiem sporo czasu :mrgreen:
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez DoubleFace » Pt sty 27, 2012 5:21 pm

Wchodzę do domu, leci TVP INFO, temat ACTA, wiadomo. Jakiś dziadek się wypowiada, i pierwsze co słyszę:

Dzieci Harry'ego Pottera wywrócą Polskę do góry nogami.


Tia, 20-30 letnie osoby to na pewno "dzieci". Już nie mówię o Harrym Potterze. Przy okazji podrzucam link z "rozmową" pana Krzysztofa z dziennikarzem TVN:

http://www.youtube.com/watch?v=4SWtAneAcDo
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez LukiSacz » So sty 28, 2012 2:03 pm

Zachowanie tego dziennikarzyny (czy tam prezentera, nieważne) jest żenujące. Tak to jest, że jak ktoś dobrze wychowany przychodzi do telewizji to od razu robi się z niego debila i półgłówka. Szacunek dla Gonciarza za to, że trzymał poziom.
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez ichabod » So sty 28, 2012 2:23 pm

Omg, aż mi się przypomina nieslawna rozmowa Richardson z Bosakiem w TVN24... Kolejny raz potwierdza się ze jak szukać kogoś kulturalnego i na poziomie, to lepiej poza popularnymi stacjami
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez LukiSacz » So sty 28, 2012 2:25 pm

Kolejny raz potwierdza się ze jak szukać kogoś kulturalnego i na poziomie, to lepiej poza popularnymi stacjami


Lub w ogóle poza telewizją.
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez ichabod » So sty 28, 2012 5:32 pm

Też prawda ;) Albo w ogóle poza Polską, osobiście bardzo lubię oglądać starcia brytyjskich polityków, którzy nawet obrzucać błotem potrafią się z klasą właściwą dżentelmenom (uwielbiam tez wystąpienia Nigela Farage'a i jego kolegów w europarlamencie, klasa)

W każdym razie trochę zjechałem z tematu - w związku z tym jak myślicie, czy te ogólnokrajowe protesty i głośny sprzeciw coś dadzą? Oczywiście nie liczę tu na zdrowy rozsądek Tuska czy kogoś z jego obozu, raczej zwykły strach przed złym pijarem, w końcu nagle politycy PO zaczęli głośno wyrażać wątpliwości dot. ACTA, gadać jakieś głupoty o potrzebie analizy czy dyskusji nad tym tekstem, etc. Wystraszyli się? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: SOPA, PIPA i ACTA

Postprzez Olagfigh » So sty 28, 2012 10:17 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEM ... ture=share - też pozwolę sobie odrobinkę zjechać z dyskusji o ACTA... według mnie ta przeróbka idealnie przedstawia to, jaka jest obecnie "rządząca" partia w Polsce. Nie chodzi mi o porównanie do nazistów, lecz o to, o czym mówi w tym filmie premier.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

cron