That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Star Wars The Old Republic - MMO

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez Yeshu » Pt sty 06, 2012 11:16 pm

Jako, że niedawno doszło do premiery całkiem niezłej gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen pomyślałem, ze dobrym pomysłem jest stworzenie wątku poświęconemu tejże grze.

Osobiście rozważam zakup gry i jeżeli ktoś z forum już buszuje gdzieś tam w odległej galaktyce miło by było gdybyście podali serwer, frakcje itp. to można się będzie w grze odnaleźć, bo jak wiadomo w MMO gra się lepiej w kilka osób.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez DoubleFace » Pt sty 06, 2012 11:31 pm

Mimo, że nienawidzę MMO, bierze mnie wielka chęć na tą grę. Są tylko 2 problemy. Moc mojego komputera i abonament. O ile pierwszy problem jest do rozwiązania (już prawie uzbierałem na nowego, własnego kompa) to fakt płacenia za grę kilkadziesiąt złotych miesięcznie mnie przeraża. Tzn, przy moim hobby, tracenie tych kilkunastu dych miesięcznie na "tylko" granie nie jest ciekawą perspektywą ;) . Zobaczymy, mam miesiąc na próbę, i albo odłożę na półkę, albo się wciągnę.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez ichabod » So sty 07, 2012 12:34 am

Jako, że już trochę w SWTOR gram (35 lvl ;P), z czystym sumieniem powiem, że gra jest warta każdych pieniędzy - zarówno dla graczy lubiących przede wszystkim granie singlowe, jak i tych preferujących grupowe grindowanie. Świetna fabuła, klimat KOTORów, masa przyjemności z rozgrywki, polecam jak najbardziej. Nie żałuję preordera ani trochę ;)

Gram na serwerze Trask Ulgo, oczywiście po stronie Imperium, ale osobiście wolę granie solo + tymczasowe grupy do heroiców czy flashpointów, co chyba jest normą w tej grze, biorąc pod uwagę, że każda klasa ma osobną fabułę (długą i ciekawą, nawiasem mówiąc).

Jeśli niezdecydowani mają jakieś pytania, to chętnie odpowiem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez BTM » So sty 07, 2012 9:44 am

Mój 28lvl Scoundrel zaprasza na Shaltin Tunnels ;)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez ichabod » So sty 07, 2012 12:44 pm

BTM, jak wrażenia? Czytałem ze smuggler ma fajna historie i najlepsze dialogi :) (Bleh, Republika)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez BTM » So sty 07, 2012 12:51 pm

Dialogi smuglera są po prostu boskie :> Historia jest całkiem fajna, aktualnie jestem na Tatooine. Super jest to, że główne questy każda z klas bazowych ma inne - zupełnie niedostępne dla innych. Mam też 22lvl Jedi Guardian, i muszę przyznać że pan goodie-goodie jest nudny ;)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez ichabod » So sty 07, 2012 1:12 pm

Mroczni Jedi zawsze byli imo ciekawsi, fabułka Sith Warriora jest kapitalna, szczególnie moment kiedy mamy okazję dokonać małego zwrotu akcji odnośnie kogoś, którego śledzimy... ;)

Btw, dobrze, że gra jest stosunkowo droga, przez to nie ma w niej dzieciarni, ludzie są kulturalni i nienastawieni na samo pakowanie postaci, można sobie pogadać na różne tematy albo uzyskać pomoc ;) Pamiętam tez dziwny moment, kiedy biegając po Tatooine spotkałem gdzieś w samym sercu pustyni nagą postać (sith socerer płci żeńskiej, bez ekwipunku), która sobie po prostu tańczyła,a dookoła na piasku siedziało kilku innych graczy i oglądało show ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez BTM » So sty 07, 2012 1:42 pm

Droga? Chyba porównywalnie z WoW, więc nie wiem czy to kogoś odstraszy ;)

Osobiście gram na serwerze PvE-RP więc mało dzieci tutaj. Raczej doroślejsza grupa ludzi.
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez Yeshu » Cz sty 12, 2012 6:12 pm

http://www.cdaction.pl/news-24426/star- ... rakow.html

Pytanie do tych co już grają, jaka jest wasza opinia na ten temat?
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez ichabod » Cz sty 12, 2012 6:18 pm

Ja i tak jestem maksymalnie na Dark, więc whatever, ale jeśli to ma się wiązać z silniejszymi przedmiotami, to czemu nie ;) Tym bardziej jeśli ograniczy to dylematy czy wybrać jakąś opcję dialogową ze względu na osobiste przekonania czy chęć ukierunkowania postaci na jedną ze stron. Tak czy inaczej akurat wybór jasnej czy ciemnej strony nie jest póki co zbyt istotny dla gry, poza zmianami w wyglądzie i jak na razie mi to nie przeszkadza, więc oby tego nie zepsuli

Ale tak naprawdę to pierdoła, niech lepiej popracują nad space combat albo dodadzą więcej aren do pvp ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron