That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Star Wars The Old Republic - MMO

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Star Wars The Old Republic - MMO

Postprzez mrozik12 » N kwi 01, 2012 7:58 pm

No witam, pierwszy post, więc witam się grzecznie :).
Co do SWTORa, gra ktoś jeszcze? Ja po 3 miesiącach (zostały mi już 3 dni subskrypcji której chyba jednak nie przedłużę) stwierdzam że albo wygasła moja miłość do MMO, albo gra jest zmarnowanym potencjałem. Najbardziej boli że po wbiciu 50tego poziomu, tam naprawdę nie ma co robić, bo siedzenie cały dzień na Ilum jest męczące, a 2 Warzony nie poprawiają tego stanu rzeczy. Do tego robienie 2giej czy 3ciej postaci nie daje już takiej zabawy jak za pierwszym razem (chociaż to klasyczna bolączka MMO), a i świetne historie dla każdej klasy też tego nie ratują. Dopiero nie dawno przeniosłem się z Imperium do Republiki, robiąc tam postać i stwierdzam że planety startowe są tam jeszcze gorsze niż imperialne (Korriban rządzi!) i mocno zniechęcają do dalszego grania.
Kupiłem z ciekawości i z miłości do KOTORów i przyznam że się zawiodłem, ale pieniędzy jednak nie żałuję, wiem tylko że gra, na razie, nie jest warta przedłużania subskrypcji.
Avatar użytkownika
mrozik12
 
Posty: 11
Dołączył(a): N kwi 01, 2012 7:15 pm
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron