That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pytanie o PayPal

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Pytanie o PayPal

Postprzez DoubleFace » Pn gru 19, 2011 5:46 pm

Ludzie, mam taki problem. Nie chcę już wykorzystywać kolegi by mi wpłacał kasę przez swój PayPal i chcę założyć własne konto. Tyle że nie mam karty kredytowej ani konta bankowego. Czy w mojej sytuacji mogę wpłacić pieniądze na PayPal w inny sposób?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez Shad0546 » Pn gru 19, 2011 7:18 pm

Wsyatrczy zwykły przelew przez poczte ;-)
Wypełniasz druczek i gotowe.
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez DoubleFace » Pn gru 19, 2011 7:57 pm

Aha, to spoko. Choć pewnie z tydzień mija zanim wpłata pojawi się na PayPalu.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez Yonish » Pn gru 19, 2011 9:54 pm

Jeżeli nie masz konta bankowego to tak, to zajmie parę dni.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez ichabod » Pn gru 19, 2011 10:43 pm

Załóż sobie darmowe konto gdzieś, powiąż debetowke z paypalem i korzystaj z niego jak boss, a nie sie będziesz męczył z poczta gdzie przelew idzie 3 dni
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez DoubleFace » Cz sty 12, 2012 2:05 pm

Nie 3 dni tylko dwa ;) .

Ok, konto założone, kasa wpłacona na próbę. Ale 10 stycznia nałożono na moje konto ograniczenia. By je zdjąć musiałem zmienić hasło, pytania pomocnicze i podać numer karty. Z oczywistych powodów ostatniego zadania nie wykonałem. Postanowiłem więc zobaczyć jakie ograniczenia mnie czekają:

Obrazek

Ok... czyli mogę wysyłać pieniądze, ale nie mogę wysyłać pieniędzy. Someone help?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez ichabod » Cz sty 12, 2012 2:10 pm

Załóż sobie konto bankowe. Problem solved

(Albo napisz maila do PayPala i wyjaśnij w czym problem, powinni Ci to ograniczenie sami wyłączyć. Ja tak robię jak mi coś wyskakuje a nie chce mi się skanować dowodu czy wysyłać im jakichś pierdol których wymagają ;P)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez Akane » Cz sty 12, 2012 5:17 pm

Wysyłanie maili do PayPala jest metodą raczej mało skuteczną, mam dziwne wrażenie, że lądują one od razu w koszu ;] Od 4 dni ze znajomym próbujemy dojść do ładu z PayPalem i na razie sytuacja wygląda następująco:
1. PP poinformował, że grozi kumplowi blokada konta
2. Wysłaliśmy stosowne pismo z informacją, że wszelkie działania wymagane przez PP zostały wykonane i prosimy o odstąpienie od blokady
3. PayPal podziękował za szybką reakcję, po czym zażądał wykonania dodatkowych akcji na koncie
4. Kumpel wykonał co należało i wysłał maila z informacją i ponowieniem prośby z punktu 2
5. Otrzymał wiadomość od PP, że w związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji, konto zostanie zablokowane
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Pytanie o PayPal

Postprzez ichabod » Cz sty 12, 2012 5:43 pm

Musiałem mieć szczęście, bo ode mnie chcieli potwierdzenia danych w postaci skanu dowodu i jakiegoś rachunku (wtf), gdzie znajduje sie imie i nazwisko. Wysłałem skand dowodu i skan jakiejś faktury (za pomocą formularza na moim koncie PayPal), stwierdzili że dokument jest nieodpowiedni. Podesłałem im coś innego, też nie pasowało. Potem jeszcze coś, dalej się czepiali. W końcu napisałem maila, że kurde ja to ja i nie wiem już co im do cholery wysłać - dzień później blokada zdjęta i wszystko cacy ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron