That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gry komputerowe/konsolowe

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Gracie w coś?

Postprzez Yeshu » Pn sie 22, 2011 9:12 pm

Borderlands ostatnio rządzi moim światem.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Gracie w coś?

Postprzez Shad0546 » Pn sie 22, 2011 9:16 pm

A też pykam sobie CO-OP'a z kumplem :)
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Gracie w coś?

Postprzez Yume-chan » Wt sie 23, 2011 11:09 am

Ostatni wróciłam do grania w Two Worlds i nie mogę się od niej oderwać.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Yonish » Wt sie 23, 2011 2:17 pm

A ja wróciłem do Pokemon Sapphire. I mam ponad 200 godzin już na liczniku :D
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gracie w coś?

Postprzez roofix » Cz sie 25, 2011 10:16 pm

Ja jeszcze gram bardzo chętnie w "Twierdzę" Krzyżowiec". Bardzo przyjemny i prosty symulator budowy zamku i toczenia walk w średniowiecznych realiach. Ekonomia w grze nie jest trudna do nauczenia się, a jej rozwijanie daje sporo frajdy - tak jak tworzenie różnorodnej armii. Dodam, że szkolenie jednostek już samo w sobie jest złożonym procesem - by wyszkolić np pikiniera, potrzeba piki i metalowej zbroi. Te powstają w budynkach grotnika i płatnerza. Broń wymaga drewna otrzymywanego w tartakach, natomiast zbroja żelaza z kopalni. Potrzebny jest też oczywiście wolny rekrut, a tego można pozyskać wśród bezrobotnych chłopów koczujących i zbierających się przy ognisku pod siedzibą zamku gracza.
Ostatnio poszły mi wszystkie save'y misji kampanii, gdzie gracz w kolejnych scenariuszach ściera się w coraz bardziej niekorzystnych warunkach z coraz bogatszymi na starcie wrogami. Musiałem zaczynać wszystko od początku :P
O ile "Twierdza" i "Twierdza: Krzyżowiec" to gry stare, ale mają niepowtarzalny klimat i dają sporo radochy z grania. Kolejne części serii to zaprzeczenie tego dobrego, czym była.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Ktosza » Cz sie 25, 2011 10:20 pm

roofix napisał(a):Ja jeszcze gram bardzo chętnie w "Twierdzę" Krzyżowiec".

O Boże, jak ja kiedyś uwielbiałam tę grę :D Ciekawe, czy gdzieś jeszcze ją mam...
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Mica » Pt sie 26, 2011 8:35 am

Twierdza to świetna gra, siedziałam nad nią dość dużo w dzieciństwie i chyba sobie ją odświeżę. Pamiętam, że największym wyzwaniem było dla mnie zdobycie zamku Wilka. Ile się przy tej misji nakombinowałam...
"I have to blow everything up! It's the only way to prove that I'm not crazy."
Mica
 
Posty: 46
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 9:36 am

Re: Gracie w coś?

Postprzez Olagfigh » Pt sie 26, 2011 2:19 pm

Twierdza to świetna gra, siedziałam nad nią dość dużo w dzieciństwie i chyba sobie ją odświeżę. Pamiętam, że największym wyzwaniem było dla mnie zdobycie zamku Wilka. Ile się przy tej misji nakombinowałam...


Jak to?! Nie ma jedzenia?! (uwielbiałem głos tego gościa)
No... z Wilkiem fajnie się walczyło, ale ja najbardziej lubiłem z nich wszystkich Wieprza. Świetny mieli pomysł na grę i swoją drogą trochę szkoda, że jakoś tego nie rozwinęli w dobrym kierunku ;)

EDIT: Chyba się mylę, bo właśnie znalazłem zapowiedź trzeciej części:
http://www.youtube.com/watch?v=oh3lJFXQtq0
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Nemo » Pt sie 26, 2011 5:01 pm

W trzeciej części z tego co kojarzę narratorem w wersji polskiej ma być Piotr Fronczewski, swoją drogą ;).
Ja w Twierdzę nigdy nie grałem, a zawsze chciałem spróbować :(. W liceum chęć na grę mi nawróciła, bo koledzy z klasy zaczęli grać w to to przez multiplayer, ale ja jakoś nie miałem okazji. :<
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Yonish » Pt sie 26, 2011 10:11 pm

My przez multi w podstawówce graliśmy w Jedi Outcast, i Jedi Academy.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości