That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gry komputerowe/konsolowe

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Gracie w coś?

Postprzez axinkiewicz » Pt lis 05, 2010 9:01 pm

NikaBlack napisał(a):
Krelian napisał(a):stawiam że ten Comandos to mgs ;]


To jest to - Metal Gear Solid :D Poznaję tego gościa z opaską na oku, i tą blondynę - Olga (zapamiętałam ją, bo tak samo miała na imię moja znienawidzona sąsiadka :twisted: ) I ta ruda tez mi się kojarzy :D I to takie octopusowate cuś też poznaję, bałam się tego :D

Ehh. Ja załuję że w to nie grałem. Czasami zdaje mi się że wiele żartów związanych z tą grą mnie omija :(. Znam za to to najważniejsze :D.
snake... snake!... SNNNAAAAAAKKKKEEEE!!!
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Gracie w coś?

Postprzez Bad Cat » So lis 06, 2010 7:16 pm

Dla mnie ważne, żeby była psychodela, a nie jakieś bezsensowne nawalanie w zombiaki i wtedy jest dobrze

Taaak, psychodela musi być. A w któregoś Silent Hilla zagraj (też polecam 2-kę) ko-niecz-nie! F.E.A.Ra lubię i też mam sentyment do American McGee's Alice :)
Chociaż.... bezsensowne walenie w zombiaki świetnie odstresowuje a trochę wyobraźni i już zombie przybiera postać "ukochanej" osoby ;)
Khem. To teraz bardziej po kolei. Otóż BC uwielbia przygodówki. Broken Sword o którym już ktoś wspomniał, seria Sokala (polecam, cudowne historie, niezła muzyka, wspaniała kreska Benoita - btw z "Paradise" dostałam taki łaaaadny artbook... :mrgreen: ), przygodówki z Sherlockiem (bo BC jest jego fanką od niepamiętnych czasów) poza tym Monkey Island, Sam&Max, Machinarium, Runaway, Ceville, eXperience 112... jest tego dosyć dużo. No i uwielbiem te starsze gry jak np. Mario, Castlevania, Mortal Kombat, Ghostbusters, Donkey Kong, Zelda i Lemmingi (swoją drogą gdybyście zobaczyli miny ludzi z klasy gdy im wymieniałam te stare tytuły (chłopaki: "To ktoś w to w ogóle gra?? :shock: " dziewczyny: "To są takie planszówki, nie?"). Okazjonalnie zabijam Simy. I lubię robić mieszkania dla przyszłych ofiar (MWAHAHAHA!) Czasami pogram w Fallouta, Bioshocka, King's Bounty, Hitmana, Portala. Ogólnie chyba dosyć dużo gram. Albo raczej grałam w wakacje. No i też lubię Ace Attorney'a <--- Nemo mnie zaraził :lol: A, jestem (a raczej byłam bo mi trochę przeszło) fanką Tomb Raidera.
Avatar użytkownika
Bad Cat
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 9:49 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Gracie w coś?

Postprzez NikaBlack » So lis 06, 2010 8:41 pm

ax -> ja niby grałam, a nie kojarzę :cry: więc nie jest najgorzej :)

Widzę tu też sporo miłośników horrorów wszelakich ;) Szczerze, nie mam zbyt wielu doświadczeń w tym zakresie... kilka dni tylko obserwowałam, jak się gra w trzeciego Residenta :D I jeśli już o psychologicznych horrorach mowa, to muszę zapytać - a grali wy w The Path...? :?
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Gracie w coś?

Postprzez Nemo » So lis 06, 2010 11:51 pm

Grali. Wilki napotkali.
W gry Paradoxu ktoś tutaj grywa? Europa Univeraslis, Heart of Irons, Victoria i te klimaty? Ja ostatnio w Vicky 2 grałem, fantastyczna zabawa. Do boooju Beeelgioooo!
Bc, grałaś w Planescape:Torment? Bądź, Post Mortem?
A najlepsza gra z Lemmingami to ta, w której do siebie strzelają. Serio.
A dla fanów platformówek...
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Kajanka » N lis 07, 2010 1:39 am

Chociaż.... bezsensowne walenie w zombiaki świetnie odstresowuje
Hm, no ok, zombiaki mogą być, ale żeby był choć zarys fabuły (tak samo mogę słuchać niemalże każdego rodzaju muzyki, byleby posiadała zarys ciekawej melodii z charakterem).

Mario
Boże, gdzie te czasy, jak na obozie karate grałam z kumplami w Mario na czarno-białym telewizorku (Mario mógł iść tylko w prawo XD). A w Yoshi Island ktoś grał? Była to dla mnie najtrudniejsza wersja Mario, nie wiem czemu...

Lemmingi
No właśnie! Na informatyce w podstawówce grywałam w Lemmingi, Lion King i Raymana 3D (a w domu miałam 'Rayman uczy angielskiego' czy jakoś tak).

Okazjonalnie zabijam Simy.
Raz w życiu grałam w Simsy na koleżanki kompie. I wybudowałam jednemu basen, nie dodałam drabinki, głupiec nie potrafił wyjść na powierzchnię i utonął. Drugiego zamknęłam w pokoju bez okien i bez klamek (...i w ogóle bez drzwi XD). Potem koleżanka już nie chciała, żebym grała w Simsy u niej. A na kompie u starszego brata grałam w SimCity, maniakalnie w to grałam i uważam, że byłam w tym dobra. Spróbowałam też SimAnt, ale w sumie robiłam wszystko, żeby mrówki powyrzynały się wzajemnie (...byłam słodkim dzieckiem).

Czasami pogram w Fallouta
W to też chcę pograć :c Mam soundtrack z tej gry i jest niesamowity. Poza tym słyszałam, że klimaty post nuklearne, więc lepiej być nie może.

Teraz sobie jeszcze przypominam miliony Mario-podobnych w stylu 'Dyna' i... nie mam pamięci do tytułów, ale z pewnością były ich miliony. O, PuzzleBubble i BubbleBobble na przykład.

Aha, jeszcze grałam w Diunę. Troszkę. Aż nie ukatrupiłam bohatera gubiąc się na pustyni. A szkoda, bo miał fajny latający pojazd.

Widzę tu też sporo miłośników horrorów wszelakich ;) Szczerze, nie mam zbyt wielu doświadczeń w tym zakresie...
Nooo ja w sumie też nie, ale pograłabym po prostu. Dobry horror potrafi wciągnąć.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Gracie w coś?

Postprzez NikaBlack » N lis 07, 2010 5:14 pm

Kajanka napisał(a): Raymana 3D


Weee, Rayman 2 rlz :> Best platformówka, w jaką grałam, zdaje się - albo pół miejsca za Mario, jak kto woli :)

Kajanka napisał(a):
Okazjonalnie zabijam Simy.
Raz w życiu grałam w Simsy na koleżanki kompie. I wybudowałam jednemu basen, nie dodałam drabinki, głupiec nie potrafił wyjść na powierzchnię i utonął. Drugiego zamknęłam w pokoju bez okien i bez klamek (...i w ogóle bez drzwi XD). Potem koleżanka już nie chciała, żebym grała w Simsy u niej.


W Simsy grywa co jakiś czas moja siostra. Ja owszem, próbowałam, i nawet mi wychodziło :D Ale doszłam do wniosku, że wolę budować i urządzać domki, niż zająć się konkretną grą, więc jej Miłowo jest wypełnione drogimi domkami na sell ;)
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Gracie w coś?

Postprzez MaroBot » N lis 07, 2010 7:43 pm

Ja tam dopiero co ukończyłem kampanię single-player w Red Dead Redemption "Undead Nightmare" i zamierzam troszkę na multi pograć , oprócz tego to co tam ciekawszego na X360 się pojawi, masa gier XBLArcade, Czasami w Mario na DSie popykam, Force Unleashed II na PCie i czasami World of Warcraft. Natomiast odnośnie horrorów to Silent Hill nie ma sobie równych, ukończyłem do tej pory wszystkie części (Nie licząc Play Novel i Arcade) i jestem gigantycznym fanbojem tej serii i z niecierpliwością czekam na SH 6 ^^.
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Gracie w coś?

Postprzez BTM » Pn lis 08, 2010 8:29 am

Kajanka napisał(a):
Czasami pogram w Fallouta
W to też chcę pograć :c Mam soundtrack z tej gry i jest niesamowity. Poza tym słyszałam, że klimaty post nuklearne, więc lepiej być nie może.
/me jest confused

Masz soundtrack, ale tylko ze słyszenia wiesz o klimatach? No ja Cię przepraszam, ale Fallout to klasyka klasyk. Ilość godzin spędzonych nad tą grą (a właściwie nad całą serią) zdecydowanie przekracza wszystkie normy :P Fallout: NV już skończone i teraz drugi raz lecę, bo ilość questów zapewnia ponowną rozrywkę skutkującą w zupełnie innej grze.
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Srat » Pn lis 08, 2010 3:22 pm

War... War never chages.
Aktualnie gram w Fallout 3 - Gram w to 7 raz, a dopiero odkryłem takie smaczki jak wioska kanibali, czy wariującego kolesia, który zabezpieczył się atomówką przed nieproszonym ludem.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez NikaBlack » Pn lis 08, 2010 3:44 pm

RPG, kanibale, wariat od robienia KABOOM!!... jeej... Jak mi się wszystko ostatnio kojarzy z Jade Empire! Chyba się stęskniłam :>
Nie ma co, instaluję jeszcze raz! :D

A co do Fallouta.. Moja przyjaciółka gra w "trójkę" i mówi, że cudeńko :) Więc chyba też się niedługo skuszę.. ;)
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron