That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

AVGN

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: AVGN

Postprzez speiderman » N mar 06, 2011 1:32 pm

roofix napisał(a):Kojarzy ktoś konflikt między AVGN a Irate Gamera. Koleś na YT po krótce mi go zarysował i jestem ciekawy tego (Irate Gamer dalej ma konto na YT: http://www.youtube.com/user/irategamer?blend=1&ob=4 ).
Akurat z angielskiego jestem cienki, ktoś zna więcej szczegółów? A może ogląda tę "kopię AVGN" (sarkazm ;) )


W sumie jakoś bardzo szczególnie go nie śledzę. Wiem tylko, że fani AVGN go nienawidzą (wbrew , dlatego blokuje komentarze), bo pojawił się jako jego kopia (picie piwa, recenzowanie podobnych jemu staroci i podobna ksywka). Ale nie wiem co Nerd sądzi o nim osobiście (na ogół nic nie ma do innych recenzentów, a i pomógł w rozpromowaniu NC).

DoubleFace napisał(a):Niech tylko jeszcze Bóg sprawi by przestał się sprzedawać ScrewAttack i dołączył do TGWTG.com, bo to jaja niezłe się robią. Niby filmiki robione przez jego, a tłumaczyć nie można normalnie, bo "to jego, ale niby nie jego recenzje".


Podejrzewam, że to prędko nie nastąpi, ale byłoby dobrze. Swego czasu przedłużało mu się podpisanie przedłużającej :P umowy, dlatego musiał przez krótki czas wstrzymać się z recenzjami.

A odcinek setny był naprawdę świetny. Kto nie widział, polecam: http://www.gametrailers.com/video/angry ... ack/711094
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez Kaczor » N mar 06, 2011 2:03 pm

Irate Gamer jest (nomen omen) irytujący ;) AVGN mimo bluźnierstw ma jakby więcej klasy, moze przez to że James to co by mówić filmowiec i co nieco wie o kręceniu szortów ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: AVGN

Postprzez Krelian » Pn mar 07, 2011 11:15 am

rzeczywiście 100 odcinek Nerda to true epic :D Ciekawe jak tam prace mają się z jego pełnometrażowym filmem fabularnym z Nerdem
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: AVGN

Postprzez Kaczor » Pn mar 07, 2011 6:52 pm

A propos okrągłych liczb. Polecam dwa "dokumentalne" fimy Jamesa:

Inspirujące "Cinemassacre 200"
http://www.youtube.com/watch?v=MiQE_Lb801U

Oraz wzruszajace "Cinemassacre 300. The Dragon In My Dreams" :)
http://www.youtube.com/watch?v=4Kc3JqVIIJA
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: AVGN

Postprzez Krelian » Pn mar 07, 2011 8:42 pm

Dawno widziane "Cinemassacre 300. The Dragon In My Dreams" jest świetnie, sądzę jakby Rolfe miał środki i trochę by się przyuczył to by mógł wyreżyserować naprawdę fajniutki film rozrywkowy bo pasję do kina to on ma (i to ogromną)
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: AVGN

Postprzez Kaczor » Pn mar 07, 2011 9:18 pm

Ma duze szanse. Ma 30 lat a są reżyseży którzy wciąż kręcą po 80. ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: AVGN

Postprzez ichabod » Wt mar 08, 2011 5:24 pm

Irate Gamer nie jest najgorszy, chociaż jego zdolności aktorskie to poziom Keanu Reevesa, delikatnie mówiąc. No i niektóre jego żarty są poniżej poziomu żenady, poza tym często się myli (pamiętam jak wspomniał o jakiejś grze, że ssie, bo już "Super Mario World na NESa" miał cośtam - herezja!), ma też strasznie nudne alter-ego (a właściwie kilka)... No ale zacząłem zwracać uwagę na te minusy dopiero jak wpadłem na AVGN, który jest o klasę lepszy. Zresztą na YT jest masa 1010 n najgorszych żartów IG i tego typu rzeczy, polecam rzucić okiem. ;)

A sam James już nie raz był pytany o Chrisa Boresa (IG) i zwykle odpowiadał, że to tylko jego naśladowca, więc nie ma o czym gadać. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: AVGN

Postprzez Ktosza » Pn sie 22, 2011 8:10 pm

Hm, ten temat chyba pasuje.
Użytkownik DLAbaoaqu wrzuca na youtube serię pod tytułem "I can't believe it's not AVGN" - najgorsze recenzje naśladowców AVGN, ze swoimi komentarzami: w większości chodzi tu o rozpuszczone dzieciaki w wieku okołogimnazjalnym, które uważają, że:
1) dobry sprzęt, przygotowany wcześniej scenariusz i jakikolwiek montaż jest dla mięczaków
2) recenzja będzie fajna wtedy, jeśli kompletnie zjadą grę i będą dużo przeklinać

Komentarze bywają fajne, ale trudno obejrzeć więcej niż 1 - 2 odcinki. Nie dość, że zepsute bachory podnoszą ciśnienie, gdy się wymądrzają i miotają pudełkiem z grą, którą z pewnością dostali od rodziców, i to pewnie na własne życzenie, to jeszcze jakość techniczna większości tych koszmarnych "recenzji" jest po prostu okropna. No, ale wrzucam jako ciekawostkę ;)

http://www.youtube.com/user/DLAbaoaqu#p/u
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Re: AVGN

Postprzez Nemo » Pn sie 22, 2011 8:32 pm

Dawno widziane "Cinemassacre 300. The Dragon In My Dreams" jest świetnie, sądzę jakby Rolfe miał środki i trochę by się przyuczył to by mógł wyreżyserować naprawdę fajniutki film rozrywkowy bo pasję do kina to on ma (i to ogromną)

Toć od dość dawna Rolfe pracuje nad pełnometrażowym AVGN The Movie ;).

Ktosza napisał(a):Hm, ten temat chyba pasuje.
Użytkownik DLAbaoaqu wrzuca na youtube serię pod tytułem "I can't believe it's not AVGN" - najgorsze recenzje naśladowców AVGN, ze swoimi komentarzami: w większości chodzi tu o rozpuszczone dzieciaki w wieku okołogimnazjalnym, które uważają, że:
1) dobry sprzęt, przygotowany wcześniej scenariusz i jakikolwiek montaż jest dla mięczaków
2) recenzja będzie fajna wtedy, jeśli kompletnie zjadą grę i będą dużo przeklinać

Komentarze bywają fajne, ale trudno obejrzeć więcej niż 1 - 2 odcinki. Nie dość, że zepsute bachory podnoszą ciśnienie, gdy się wymądrzają i miotają pudełkiem z grą, którą z pewnością dostali od rodziców, i to pewnie na własne życzenie, to jeszcze jakość techniczna większości tych koszmarnych "recenzji" jest po prostu okropna. No, ale wrzucam jako ciekawostkę ;)

http://www.youtube.com/user/DLAbaoaqu#p/u

Oglądałem kilka. Zazdroszczę tym dzieciakom odwagi by to wrzucać na Youtube...a z drugiej strony, współczuje im tego, że będą się mieć czego wstydzić :P.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: AVGN

Postprzez speiderman » Pn sie 22, 2011 8:34 pm

Fajny pomysł. Swoją drogą, jeden koleś zrobił raz parodię tego typu "naśladowców" :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=v0WmFS0S-Ww
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości