That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

AVGN

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: AVGN

Postprzez speiderman » N lis 11, 2012 12:56 pm

Jeny, jakie to głupie, jakie tandetne, jakie fajne. Nie mogę się doczekać :mrgreen: . Niektóre sceny wręcz rozbrajają (no i przypadkowe kartony na drogach wiecznie żywe).

Puty napisał(a):Całkiem miły, widzę, że James przemieli w tym filmie masę gatunków(chociaż mam nadzieję, że film nie będzie brał siebie zbyt poważnie, bo momentami jest dość mrocznie).

Mi takie coś nie przeszkadza, a nawet cieszy. Gdy absurd udaje coś poważnego, to dla mnie jest tylko śmieszniej.

Puty napisał(a):Obawy mam co do czarnoskórego comic relief, szkoda, że to po prostu nie jest Mike Matei, albo Pat the Nes Punk.

Mało tego, nie będzie nawet Kyle'a Justina (chłopiec z gitarą), James sam wspominał, że się chyba ze dwa lata nie widzieli. Choć w sumie oficjalnie został uśmiercony :( . No i szkoda, że nie będzie Mike'a w roli przydupasa czy jakiegoś pomocnika (a może jakieś cameo?). Nie wiem czy nie byli uwzględnieni czy po prostu nie chcieli.

Puty napisał(a):Nie podobała mi się też scena z rzyganiem, ale to pewnie spodoba się młodszej widowni.

Mi też niezbyt, ale umówmy się, nikt się chyba nie spodziewał po Nerdzie braku tego typu motywów.

Puty napisał(a):No i nienawidzę grubych oprawek, lecz to już taki mniejszy szczegół.

Też się zdziwiłem, gdy je miał na pierwszych zdjęciach (bo też ich nie lubię :P ). Oficjalnie miało to odróżnić Nerda z filmu od Nerda z recenzji na zasadzie uniformów z kinowych Star Treków.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez ichabod » N lis 11, 2012 1:11 pm

Puty napisał(a):Całkiem miły, widzę, że James przemieli w tym filmie masę gatunków(chociaż mam nadzieję, że film nie będzie brał siebie zbyt poważnie, bo momentami jest dość mrocznie).

Wut, "mrocznie"? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to komedia :)

speiderman napisał(a):
Puty napisał(a):Obawy mam co do czarnoskórego comic relief, szkoda, że to po prostu nie jest Mike Matei, albo Pat the Nes Punk.

Mało tego, nie będzie nawet Kyle'a Justina (chłopiec z gitarą), James sam wspominał, że się chyba ze dwa lata nie widzieli. Choć w sumie oficjalnie został uśmiercony :( . No i szkoda, że nie będzie Mike'a w roli przydupasa czy jakiegoś pomocnika (a może jakieś cameo?). Nie wiem czy nie byli uwzględnieni czy po prostu nie chcieli.

Imo to plus, że pierwsze skrzypce prócz Jamesa grają aktorzy wybierani w castingach, a nie drewniani kumple po fachu ;) Na trailerze obsada wypada bardzo dobrze, wątpię czy Mike (albo omg, Pat) wypadłby wystarczająco naturalnie, by film prezentował porządny poziom, a nie był jednym wielkim inner joke w tym względzie, jak produkcje CA. Zresztą, w czasie kręcenia Mike zajmował się dostarczaniem contentu na stronę i chwała mu za to, że było co oglądać od czasu do czasu. A Kyle ma się dobrze, wiedzieli się z Jamesem w Halloween ;) http://cinemassacre.com/2012/10/31/mike ... umes-2012/ Może się pojawią w cameo, ale większa rola? Lepiej nie ;)

Sam trailer jest zajebisty i nie mogę doczekać się samego filmu. Jamesowi można ufać, gość ma świetne poczucie humoru, filmową erudycję i odpowiednie środki, by zrobić coś zabawnego i na poziomie, więc poprzeczka będzie wysoko :)

Grube oprawki są fajniejsze :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: AVGN

Postprzez Puty » N lis 11, 2012 1:41 pm

speiderman napisał(a):
Puty napisał(a):Nie podobała mi się też scena z rzyganiem, ale to pewnie spodoba się młodszej widowni.

Mi też niezbyt, ale umówmy się, nikt się chyba nie spodziewał po Nerdzie braku tego typu motywów.

No no. Dlatego nie mówię, że motyw jest od czapy, tylko, że mi się nie podoba. Tak jak robienie kupy przez Nerda śmieszyło mnie tylko za pierwszym razem.
Ichabod napisał(a):Wut, "mrocznie"? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to komedia :)

Serio? ;] Toć piszę, że 'momentami' np. nie wiem czy sikająca krew jest potrzebna jak ten typ traci rękę(i w sumie, że w ogóle ją traci), albo to dziwne ujęcie z fanami za siatką... Zobaczymy jak to się będzie miało do całości, ale mnie się wydało to zbyt ciężkie jak na lekki i zwariowany styl z filmików Nerda.
Ichabod napisał(a):Imo to plus, że pierwsze skrzypce prócz Jamesa grają aktorzy wybierani w castingach, a nie drewniani kumple po fachu ;) Na trailerze obsada wypada bardzo dobrze, wątpię czy Mike (albo omg, Pat)

Ja bym chciał kogoś kogo już znam, żeby nie tracić filmu na przedstawianie nowej postaci. Jeśli ta postać to będzie comic relief, to serio wolałbym Pata jeśli Mike niedostępny*.
Ichabod napisał(a):Grube oprawki są fajniejsze :D

Dla mnie nie. Tak jak możesz być ubrany w worek po pyrach i nie robiłoby mi to różnicy(jestem typem, który nie zwraca uwagi na ciuchy u siebie jak i u innych[acz paniom wypada powiedzieć, że ładnie wyglądają i należy zerknąć x)]), ale to jest na twarzy, czyli na rejonie, który w rozmowie siłą rzeczy mnie interesuje. A to to imo zasłania pół facjaty i mnie irytuje. Gadżet w stylu maski Robina albo Braci Be z Kaczora Donalda.
Roy napisał(a):Podczas gdy Doug serwuje fanom Demo Reel, Nerd odwalił coś takiego.

Ale Doug nie prosił fanów o finansowe wsparcie i nie ma 400 tysi na każdy odcinek DR. James też filmu co 2 tygodnie nie będzie wypuszczał ;].

*EDIT: No i myślę, że Mike zjada na śniadanie ekipę z TGWTG.com pod względem aktorstwa, albo jest przynajmniej na równi z tymi co lepszymi producentami.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: AVGN

Postprzez ichabod » N lis 11, 2012 2:22 pm

Toć piszę, że 'momentami' np. nie wiem czy sikająca krew jest potrzebna jak ten typ traci rękę(i w sumie, że w ogóle ją traci), albo to dziwne ujęcie z fanami za siatką... Zobaczymy jak to się będzie miało do całości, ale mnie się wydało to zbyt ciężkie jak na lekki i zwariowany styl z filmików Nerda.

James jest fanem oldskulowych horrorów z lat 80-tych (co też było widać w nerdowych reckach), wiec come on, to obcinanie ręki to akurat zabawna scena, szczególnie z komentarzem samej ofiary

zbyt ciężkie jak na lekki i zwariowany styl z filmików Nerda

Meh, ja pamiętam jak mu Bugs obijał pysk, tak że tryskało krwią (a potem jeszcze sobie wzajemnie srali na twarze, tak btw), już to było o wiele bardziej niepokojące ;) Tak czy inaczej - imo to element komedii i nie może się obyć bez sikającej krwi, jestem pewien, że James nie przeżyły, gdyby nie mógł sobie tam wpisać takich scen :D

Co do reszty, to pozostanę przy swoim zdaniu, okulary wyglądają lepiej (nie dość, że zwyczajnie ładniejsze, to jeszcze bardziej nerdowskie i bardziej się rzucają w oczy - a o ile nie robi to różnicy przy kręceniu recek, to już na filmie, gdzie będą oddalenia, dynamiczny montaż, etc, będzie to plus, bo sprawi, że będzie je zawsze widać), a zamiast nerdowych kolegów, wolę normalnych aktorów. Sorry, nie wyrobiłbym z 2 godzinami oglądania męczącego się ze swoimi kwestiami Pata - a przez te 2 godziny na luzie można te nowe postacie wprowadzić i poznać, zresztą razem z głównym bohaterem.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: AVGN

Postprzez Puty » N lis 11, 2012 4:24 pm

No właśnie w recce Bugsa krew mi się nie podobała(James wypluwa z siebie za duże ilości, niepotrzebne to), no i tam chyba dekapitcja była czy coś w tym stylu, ale to już o dziwo bezkrwawa - tu też mogli sobie darować.

Okulary - bez przesady z tym, że "zawsze będzie je widać", kręcimy przecież w HD, bejbe. A bardziej nerdowskie byłyby chyba grubsze szkła. Przynajmniej tak się kiedyś uważało, naturalnie im grubsze tym więcej czasu spędzałeś przed tv/komputerem, tym bardziej miało się zbombiszony wzrok = wskaźnik frajerstwa*.
Ok, rozumiem Twoje podejście odnośnie aktorów, mam jednak nadzieje na cameo zarówno Pata jak i Mike'a. Część filmu była kręcona na miejscu.


*tzn. tak się mówiło, ja nie xD, sam czasem noszę gogle, bo jestem krótkowidzem ;)
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: AVGN

Postprzez Broken Fang » N lis 11, 2012 6:04 pm

no i tam chyba dekapitcja była czy coś w tym stylu, ale to już o dziwo bezkrwawa - tu też mogli sobie darować.

Tak, zamiast głowy Bugsa pojawiła się głowa Woodiego Woodpeckera było to nawiązanie do tego, że albo ich gry były identyczne, albo obu podkładał ten sam aktor już nie pamiętam.

Okulary... cóż... dla mnie to czyste czepialstwo, sam oglądająć trailer nawet nie zwróciłem na nie uwagi jak oglądałem :P.

Trailer mi się bardzo podobałna film czekam na premiere. Pewnie zdecyduje się na wersje elektroniczną bo wysyłka ze Stanów to masakra.
www.wielkieroboty.blogspot.com
www.msgundam.pl
www.transformery.pl
Avatar użytkownika
Broken Fang
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 12:19 pm

Re: AVGN

Postprzez Puty » N lis 11, 2012 7:07 pm

Broken Fang napisał(a):Tak, zamiast głowy Bugsa pojawiła się głowa Woodiego Woodpeckera było to nawiązanie do tego, że albo ich gry były identyczne, albo obu podkładał ten sam aktor już nie pamiętam.

Eee dzięki za info, ale chodziło mi o sam fakt pozbawienia Bugsa głowy.

Broken Fang napisał(a):Okulary... cóż... dla mnie to czyste czepialstwo.

Yhm, i pewnie dlatego w takich detalach pisałem czemu mnie ten motywik irytuje.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: AVGN

Postprzez speiderman » Wt lis 13, 2012 12:36 pm

Zapewne tutaj nikomu się to nie przyda, ale wrzuciłem przetłumaczony zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=rySOr9w6xf8

Ale jak już tu jestem, to kilka osób twierdzi, że Pat The NES Punk faktycznie pojawia się w filmie, w tłumie w 37 sekundzie (zielona koszulka).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez RandoMan » Wt lis 13, 2012 3:55 pm

Speidermanie, spoko, ale parę wpadek zaliczyłeś:

00:14 - "bullshit" tutaj to bardziej "do chrzanu". "Gówno prawda" brzmi jakby Nerd się z tą tezą nie zgadzał, a się zgadza, irytuje go raczej sam fakt.

00:20 - raczej "by miało to jakieś znaczenie"
00:37 - gdzie ty tam masz walenie drzwiami i oknami? Gracze już "wiedzą", a kwestia "forever buried in their conscious mind" oznacza tyle, co "po wieki zagrzebane (lepiej "wypalone") w ich (graczy) świadomości" - nie chodzi o chęć zdobycia, a o sam fakt, że fani pamiętają o jej istnieniu
01:00 - "allegedly" to "rzekomo", a nie "legendarnie" (przynajmniej w tym kontekście)
01:17 - "hoax" to "mistyfikacja", nie "przedobrzenie"

Poza tym OK
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: AVGN

Postprzez speiderman » Wt lis 13, 2012 4:03 pm

Ech, kiepsko u mnie ze słuchem :( . Chyba jednak wrzucę poprawioną wersję.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron