That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

AVGN

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez speiderman » Pn lis 01, 2010 9:09 pm

Co ma zrobić. Przekleństwa to jeden z jego znaków rozpoznawczych :) . Czytałem kiedyś z nim wywiad, że ludzie sami go proszą, by było ich więcej :P . Ale kiedy ogląda się inne jego recenzje, to rzadko ich używa.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez amek » Pn lis 01, 2010 9:22 pm

Co jak co ale najbardziej "zfakowanym" odcinkiem była Epicka Walka..
@edit A jeżeli ci widzowie chcą tych przekleństw i wulgaryzmów to niech sobie do nas przyjadą i posłuchają rozmowy typowych "JotPekowców", bo u nich nie występuje pojęcie przecinka. 8-)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

AVGN

Postprzez Akane » Pn lis 01, 2010 9:39 pm

[ Zaczął nam się robić offtop w wątku Criticowym, więc założyłam oddzielny temat dla Nerda :) ]

Do jego bluzgów wracając - fakt, że jest to jego znak rozpoznawczy i ponoć "prywatnie" chłopak wcale przesadnie nie przeklina. Ale mnie osobiście troszkę to razi (stara gropa jestem już i neutralne podejście do flugów charakterystyczne dla młodego pokolenia jest mi obce).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: AVGN

Postprzez Nemo » Pn lis 01, 2010 10:01 pm

Wiecie, postać Nerda przeklina, bo tak sobie Rolfe wyobraził charakter tej postaci i używa bluzgów do hiperbolizacji. To nie jest tak, że James klnie bo ma to w krwi, robi to świadomie i celowo, kreując swojego przerysowanego wściekłego bohatera
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: AVGN

Postprzez DoubleFace » So sty 01, 2011 7:18 pm

http://www.youtube.com/watch?v=QpniiSFm ... =recentlik

0:36 Padłem :lol: . Ciekawe, czy James jest protestantem.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: AVGN

Postprzez speiderman » So sty 01, 2011 8:26 pm

Ale jaja. Ciekawe, czy wystąpił przypadkowo, czy wiedzieli o jego popularności :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez Akane » So sty 01, 2011 9:07 pm

PAC! Zakładam, że jednak nie trafił do tej reklamy tak całkiem przypadkowo, jakby nie patrzeć również w niej występuje jako "Angry" :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: AVGN

Postprzez DoubleFace » Śr lut 02, 2011 2:19 pm

Witam wszystkich. Zaraz skończy mi się ilość recenzji niewrzuconych na serwer, więc chciałbym zabrać się za tłumaczenie kolejnego odcinka Nerda. Co proponujecie, piszcie w postach.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: AVGN

Postprzez speiderman » Pt lut 04, 2011 11:46 am

Jako, że nikt nie zgłasza propozycji... Może Dick Tracy :)?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez Srat » Pt lut 04, 2011 12:21 pm

Nintendo Power? Chyba jedyny filmik, w którym Nerd gada o czymś innym niż gówniane gry i gówniane konsole.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości

cron