That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

AVGN

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: AVGN

Postprzez RandoMan » Wt lis 13, 2012 8:37 pm

Spokojnie, wyrobisz się - w tej branży nie ma ludzi nieomylnych. Jak to mówią Włosi - traduttore, traditore :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: AVGN

Postprzez Puty » Cz lis 15, 2012 10:14 am

A coś idzie do przodu w kwestii Waszych tłumaczeń odcinksów AVGN? Bo ostatnio patrzyłem i wciąż stoi na tym samym już od dość dawna.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: AVGN

Postprzez speiderman » Cz lis 15, 2012 1:54 pm

Dobra, wyjaśnię, bo biję się po głowie za to, że od dłuższego czasu nie mogę się za to zabrać. Recenzje AVGN po konwersji do AVI zmieniają liczbę FPS, co w skrócie oznacza, że napisy robione pod inna liczbę klatek zwyczajnie są przesunięte, tak więc muszę je poprzesuwać. Chciałem się za to w końcu zabrać w tym tygodniu, więc jak dobrze pójdzie, to powinny się pojawić jakoś w przyszły tydzień.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez Puty » Cz lis 15, 2012 7:33 pm

No, ale tylko Ty się tym zajmujesz? Myślałem, że jakaś grupka nad tym siedzi. Poza tym, to używaj bigasoft total video convertera - przy ustalaniu framerate'u jest tam opcja "keep original", wystarczy z rodziny plików avi wybrać: xvid avi lub hd xvid avi i problem z głowy.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: AVGN

Postprzez Kaczor » Cz lis 15, 2012 8:23 pm

Dla fanów Nerda będzie gratka :) Niezamierzone podobieństwo z Demo Reel - czarny koleś i laska (pewnie żeby ogarnąć więcej "targetów" ;) ) Profesjonalne zdjęcia, efekty i aktorstwo - inna półka niż wytwory TGWTG.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: AVGN

Postprzez Gaido » Pt lis 16, 2012 9:51 am

Czarny koleś musi być w każdym amerykańskim filmie. I nie powinien być to czarny charakter. Taki standard równouprawniający :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: AVGN

Postprzez speiderman » Pt mar 08, 2013 12:20 pm

Ikari Warriors - powiem, że trochę się wynudziłem. Mam wrażenie, że większość materiału to była improwizacja, a całość się miejscami mocno dłużyła i ciągnęła. W sumie jak sama gra. Ale trochę szkoda, bo cieszy powrót dawnej postaci i był już odcinek, który miał formę grania we dwóch, tylko tamten trwał niecałe 8 minut, a ten 20.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AVGN

Postprzez Bananowy Janek » Wt mar 12, 2013 8:12 pm

Mam podobne wrazenia. Moment z odegraniem starego intro byl znakomity, ale pozniej robilo sie nudnawo. Mnie tez te dlugie odcinki mecza. Bywalo to uzasadnione, kiedy James mowil o kilku grach w jednym epizodzie (terminator, jaguar), ale jesli poswieca jednemu tytulowi tyle czasu, to zaczyna sie to faktycznie nieco ciagnac. Domyslam sie, ze dlugie odcinki maja byc rekompensata za niska czestotliwosc.

Wybaczcie prosze brak polskich znakow, ale siedze przy komputerze bez praw admina i brytyjskim ukladem klawiatury.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bananowy Janek
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn gru 10, 2012 12:28 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

cron