That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Doktor Who

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Doktor Who

Postprzez MistrzSeller » Pt sty 06, 2012 10:08 am

Odcinek świąteczny był kiepski.
1.Już sam początek był strasznie hollywodzki, a mało Doktorowy. Poza tym przez cały odcinek nie ma żadnego wyjaśnienia co on na tym statku robił (po raz kolejny Moffat robi dziurę w fabule, o której kompletnie zapomina).
2.Potem upadek z takiej wysokości bez śmierci (no bez przesady Doktor to nie jakiś Superman).
3.Prezent wrotami na inną planetę. I oczywiście Doktor tego przejścia nie zabezpieczył, żeby nie dało się przejść wcześniej (spora nie odpowiedzialność)
4. Kobieta z 1943 obsługująca maszynę z przyszłości z technologicznego jak i socjologicznego punktu widzenia kompletna bzdura.
5. Urządzenie sterowane myślami- znowu? Czemu finał wielu odcinków sprowadza się do supermaszyny sterowanej myślami i trzeba pomyśleć o konkretnej rzeczy by wszystko uratować?
6. Pondowie. Skoro już nie są towarzyszami to po co ich wciskają? Zwłaszcza, że z całego New Series są najgorszymi towarzyszami (Rory jest bez charakteru, zaś Amy jest postacią kiepsko rozpisaną)
7.Zakończenie Hollywodzki Happy End. Sorry, ale to właśnie było piękne w poprzednich sezonach, że serial szedł we własną stronę.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Doktor Who

Postprzez amek » Cz lip 26, 2012 7:36 am

Może niepotrzebnie odkopuje temacik, może news nie jest zbyt aktualny, może i newsik wpisuje się w atmosferę Olimiad, może i nie mam olśniewających włosów.
Może skusicie się na ten link? http://www.bbc.co.uk/news/uk-18217568
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Doktor Who

Postprzez MistrzSeller » Pn wrz 03, 2012 10:02 pm

7x01. Będą spoilery

Moffat mnie rozczarował. Spodziewałem się czegoś beznadziejnego, a tu nawet dobry odcinek Jak mógł :D
1. Moffat chyba wreszcie się nauczył odpowiednio konstruować historie (nie było żadnych dłużyzn, przeciągnięć, nagłych dziur, czy przesadnego wepchnięcia większej ilości materiału do jednego odcinka)
2. Rory
3. Oswin jest super!
4. Wątek Rory-Amy. Znośny. ( no i wreszcie te mroczne przygody mają jakieś konsekwencje)
5. Dalekowie. Generalnie spoko i nie jest to jakieś straszne niszczenie ich legendy. Ale czemu ciągle pudłują? Nawet jak mają przeciwnika tuż przed sobą, to nie mogą trafić. Chociaż w sumie to wiem.
Uciekanie przed strzałami=więcej akcji=mniejsza hermetyczność=więcej fanów i więcej funtów I niech mi ktoś mi teraz powie, że nowe sezony nie są ani trochę amerykanizowane (zwłaszcza uciekanie przed epickim wybuchem, czy przejście przez zasuwające się drzwi w ostatniej chwili to częste schematy w hollywodzkich produkcjach)
6. najlepszy 1 odcinek sezonu (najgorszy był w 5 sezonie)
7. Dalekowie wyglądają jak dalekowie nie Power Rangers!
8. Było bieganie w stylu poprzednich sezonów
9. W sumie ci daleko-ludzie byli trochę w stylu poprzednich sezonów. Może nie byli tak fajni jak kosmici z sezonów 1-4, ale przynajmniej dobrze, że idą w tym kierunku.
10. Niektóre żarty mogłyby być zabawniejsze.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron