That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Doktor Who

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Doktor Who

Postprzez ichabod » Pt gru 30, 2011 12:05 pm

Oj, Moffatowi takie abominacje jak Love nad Monsters, Daleks in Manhattan czy End of Time się nie zdarzały ;) Można mówić co się chce, ale gość pisze po prostu lepsze rzeczy i dzięki niemu ten serial odzyskał formę

Btw, Nibi, poprzedni xmas special tez był ckliwy as fuck, ale lepszy więc aż tak to się nie rzucało w oczy ;) Tutaj fabuła była trochę mało zwarta, przez co takie poszczególnie słabsze sceny rzucały się w oczy ;) Aczkolwiek sekwencja otwierająca była wow, mam nadzieję na więcej takich klimatów od czasu do czasu
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Doktor Who

Postprzez Nibi no Nekomata » Pt gru 30, 2011 12:17 pm

dyć nikt nie insynuuje, że RTD jest lepszy od Moffata, to byłby kretynizm i herezja nie z tej ziemi :D
był, ale jak sam napisałeś, był też lepszy, i tamta ckliwość ładnie wpasowywała się w klimat i nie bolały od niej zęby. a przecież i tak nie skończyło się całkiem szczęśliwie :P
no nie wiem... znaczy, wybuch efektowny i w ogóle, ale wkładanie skafandra lecąc w kierunku Ziemi to lekkie przegięcie vuv
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Doktor Who

Postprzez ichabod » Pt gru 30, 2011 1:35 pm

Miałem minę 'wtf' przez cała tę sekwencję łącznie z walnięciem w ziemie, ale potem się otrząsnąłem i stwierdzilem to to było awesome ;) Wiesz no, dziwniejsze rzeczy się działy w tym serialu (np. kilka planet koło siebie jak Dalekowie je sobie porwali, to było jeszcze gorsze pogwałcenie praw fizyki ;P)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Doktor Who

Postprzez Nibi no Nekomata » Pt gru 30, 2011 2:00 pm

tam pogwałcenie spraw fizyki, to mi po prostu kompletnie nie przystawało do dalszego ciągu, jakby nie było kawałkiem pierwotnej całości tylko doszyte skąd inąd, wstawić inną scenę i nie miałoby to wpływu na dalszy przebieg akcji :P
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Doktor Who

Postprzez Tremirenes » Pt gru 30, 2011 10:24 pm

Dzisiaj zacząłem z Doktorem. Jestem przy 3 odcinku i zapowiada się nieźle(jak tu nie lubić gościa, który z uśmiechem na ustach mówi "uciekaj, bo inaczej zginiesz"[odcinek 1 sezonu 1]), a według Ichaboda im dalej tym lepiej, więc pewnie się wciągnę. Szkoda tylko, że znalazłem jedynie wersję z lektorem.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: Doktor Who

Postprzez amek » Pt gru 30, 2011 10:44 pm

A co sądzisz o towarzyszce Doktora? O znienawidzonej przez ichaboda blondowłosej? ;)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Doktor Who

Postprzez ichabod » So gru 31, 2011 8:35 am

Ciekawe co może sądzić po 3 odcinkach nie mając na dodatek żadnego punktu odniesienia. Podejrzewam, że niewiele :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Doktor Who

Postprzez Nibi no Nekomata » So gru 31, 2011 11:19 am

zwłaszcza, że w pierwszym sezonie Rose była naprawdę do lubienia :D
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Doktor Who

Postprzez ichabod » So gru 31, 2011 12:13 pm

Wcale nie, po prostu była ciut mniej bezużyteczna i irytująca. Potem została doktorową Bellą :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Doktor Who

Postprzez Nibi no Nekomata » So gru 31, 2011 2:17 pm

czyli najnormalniejszą w świecie młodą naiwną szczeniarą :P co do Belli, muszę się po dłuższym namyśle zgodzić... kurczę, nawet Mickey robi za Jake'a, tylko Edzia brakuje :P choć okazało się, że nawet Doomsday udaje mi się nagiąć do teorii, że Doktor wcale jej nie kochał xD
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron