That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Mass Effect

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Mass Effect

Postprzez ichabod » Wt lut 14, 2012 11:12 pm

No człowieku, logować się trzeba i w ogóle
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Mass Effect

Postprzez pteroslaw » Śr lut 15, 2012 12:39 am

Origin jest spoko, nie rozumiem co ludzie do niego mają. A co do demka. ŚCIĄGAĆ! Nigdy fanem Mass Effecta nie byłem, ale ta gra jest superowa. Zwłaszcza motyw z wybraniem jak chce się grać (czy na akcję nie wybierając dialogów, czy normalnie, czy mieć bardzo łatwe walki by cieszyć się fabułą.) Oprócz tego wreszcie adept może używać każdej broni, anie tylko pistoletów. Zapewne to będzie najlepsza część Mass Effecta.
Avatar użytkownika
pteroslaw
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz gru 30, 2010 8:26 pm

Re: Mass Effect

Postprzez Puty » Śr lut 15, 2012 1:12 am

EA monitoruje za pomocą tej usługi i zbiera różnorakie dane z komputerów oraz ma prawo udostępniać je osobom trzecim.
http://www.rockpapershotgun.com/2011/08 ... -sinister/
Także nie, nie kierują mną niczym nieuzasadnione pobudki buntownicze.
Więc darujcie sobie żenujące komenty typu:
ichabod napisał(a):No człowieku, logować się trzeba i w ogóle

Albo:
Yeshu napisał(a):"Koszysta ze Steam/Origin? To se spiracę".

To to już w ogóle.... Widziałem, że raczej sam masz problemy z ortografią, człowieku.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Mass Effect

Postprzez pteroslaw » Śr lut 15, 2012 1:33 am

Owszem zbiera, jestem niemal pewien, że Steam też zbiera informacje o systemie operacyjnym, a informacje o zainstalowanych aplikacjach, albo oprogramowaniu służy bardziej rozwijaniu usługi tak, by była przystępniejsza dla większości użytkowników. Bo jeśli EA chciałoby używać tych informacji do innych celów, to strzela sobie w kolano, tracąc klientów. Wszyscy chyba wiemy, że EA lubi pieniądze.
Avatar użytkownika
pteroslaw
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz gru 30, 2010 8:26 pm

Re: Mass Effect

Postprzez Puty » Śr lut 15, 2012 2:33 am

Steam zbiera bodaj jedynie info o posiadanych przez nas ich produktach(tu mogę się mylić, nie jestem pewny), nie przekazując informacji dalej osobom trzecim(tu jestem pewny).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Mass Effect

Postprzez Yeshu » Śr lut 15, 2012 7:32 am

Puty napisał(a): To to już w ogóle.... Widziałem, że raczej sam masz problemy z ortografią, człowieku.


... Puciek, czasami to już sam nie wiem czy ty tak na serio czy sobie jaja robisz.

Origin daleko do ideału, ale też nie jest jakimś dziełem samego szatana. Przypominam, że kiedy Steam po raz pierwszy wyszedł, ludzie pluli na niego ostrym jadem i uznawali za bezwartościowe g****. A teraz bez niego nie mogą się obejść. Czy Origin pokona Steam? Raczej wątpię, ale odrobina konkurencji nie zaszkodzi ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Mass Effect

Postprzez Puty » Śr lut 15, 2012 11:05 am

Yeshu napisał(a):
Puty napisał(a): To to już w ogóle.... Widziałem, że raczej sam masz problemy z ortografią, człowieku.

... Puciek, czasami to już sam nie wiem czy ty tak na serio czy sobie jaja robisz.

W tym wypadku serio, ponieważ zarzucasz mi styl wypowiedzi, któremu akurat bliżej do Twojego.
Yeshu napisał(a):Origin daleko do ideału, ale też nie jest jakimś dziełem samego szatana.

Widzisz, ja nie mam problemu z Twoją opinią, sam jednak nie zamierzam sprzedawać swoich danych póki co.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Mass Effect

Postprzez Yeshu » Śr lut 15, 2012 5:14 pm

Wcale nie podważałem twojej znajomości ortografii. Tamten tekst był zapisany w cudzysłowie co miało podkreślić podchodzenie do tematu Origin jak entuzjasta teorii spiskowych i serio nie wierz wszystkiemu co w internecie wyczytasz bo wiele rzeczy z tego to albo domysły albo nadinterpretacje.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Mass Effect

Postprzez ichabod » Śr lut 15, 2012 6:55 pm

Przeszedłem to mikroskopijne demko i jest bardzo ok, taka mieszanka jedynki i dwójki, ale chyba więcej wzięto z części pierwszej (a grałem w trybie RPG, czyli tym i z walką, i z dialogami - a dostępne są jeszcze dwa, jeden kładący nacisk na akcję jak w ME2 i drugi, gdzie gra skupia się na fabule), co bardzo mi się podoba. Ogólnie wypas, preorder na miejscu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Mass Effect

Postprzez Puty » Śr lut 15, 2012 10:38 pm

Yeshu napisał(a):Wcale nie podważałem twojej znajomości ortografii. Tamten tekst był zapisany w cudzysłowie co miało podkreślić podchodzenie do tematu Origin jak entuzjasta teorii spiskowych i serio nie wierz wszystkiemu co w internecie wyczytasz bo wiele rzeczy z tego to albo domysły albo nadinterpretacje.
Twój post odnosił się do mojego przytaczając wypowiedź a la dziecko neostrady, także co jak co, ale mogłem się odnieść jak to zrobiłem, zwłaszcza w obliczu wpisu ichaboda.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości

cron