That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Tommy Wi-Show

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: The Tommy Wi-Show

Postprzez Olagfigh » Cz wrz 29, 2011 11:59 am

http://www.youtube.com/watch?v=Nxp83Cim ... r_embedded
- taaa, a Wy pewnie nadal chcecie go zobaczyć razem z Dougiem w następnym filmie TGWTG? Ciężko to zrozumieć xd. Mnie gość irytuje i wkurza. W "The Room" grał normalnego człowieka (co mu średnio wychodziło - i to było zabawne), a tutaj stara się odgrywać bardziej upośledzonego niż jest. Przebrnąłem przez te 6 minut i ani na chwilę się nawet nie uśmiechnąłem. Jak wystawił jęzor miałem ochotę zamknąć Firefoxa.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: The Tommy Wi-Show

Postprzez Akane » Cz wrz 29, 2011 12:44 pm

Olagfigh napisał(a):taaa, a Wy pewnie nadal chcecie go zobaczyć razem z Dougiem w następnym filmie TGWTG?

Nope. Nigdy więcej...
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Tommy Wi-Show

Postprzez roofix » Cz wrz 29, 2011 1:47 pm

Nieprawda. Chcemy Douga i Tommy'ego w jednym filmie, choćby był to tylko skok na kasę!
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: The Tommy Wi-Show

Postprzez Ktosza » Cz wrz 29, 2011 10:16 pm

Skok na kasę to dobrze powiedziane. Ktoś sobie wymyślił, że memetyczność Tommy'ego przyciągnie widzów i po prostu posadzili go przed kamerą i kazali zachowywać się jak w The Room. To nie mogło być dobre.
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Re: The Tommy Wi-Show

Postprzez Puty » Cz lis 03, 2011 3:33 pm

http://www.youtube.com/show/thetommywishow?s=1
Na szczęście po świetnym starcie(niemal 300.000 wyświetleń pierwszego epka) 2 ostatnie obejrzało "jedynie" 10 razy mniej ludzi. Obejrzałem jeszcze Duke Nukem: Forever - Tommy nie umiał się poruszać ani operować kamerą w grze, więc odbijał się od ścian z widokiem skierowanym na stopy Duke'a.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron