That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Room, the live!

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: The Room, the live!

Postprzez speiderman » So wrz 17, 2011 2:07 pm

Akane napisał(a):
roofix napisał(a):Dodam, że też podoba mi się postawa Tommy'ego - totalny dystans i zabawa z publicznością, szczególnie widoczna na drugim nagraniu. Aż dziw, że ktoś taki miał wąty do Douga.

Możliwe, że zwyczajnie wyciągnął wnioski z sytuacji i zamiast nadymać się i gwiazdorzyć, przyjął postawę fanów. Jeśli tak faktycznie się stało, to należą mi się słowa uznania, bo właśnie o takie podejście chodzi :) Umiejętność śmiania się z samego siebie jest szalenie cenna. Imo :)

Właściwie sam nie wiem. Widziałem materiał z 2009 roku w którym jakaś dziennikarka robiła z nim wywiad i wyraźnie było widać, że podchodzi luźno do gry aktorskiej. Sam nie wiem czy to on się obraził na Douga, czy słynny Dżon?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: The Room, the live!

Postprzez roofix » So wrz 17, 2011 2:26 pm

Rola go opętała, zdarza się ;) Z resztą, artyści różnie reagują na wykorzystywanie ich materiałów w innych produkcjach.
Jednak jeśli widzi rosnącą rzeszę fanów i najpewniej głosy jasno mówiące że "Dzięki Nostalgia Criticowi dowiedzieliśmy się o Twoim filmie i staliśmy się Twoimi fanami", to cóż, powinien zmienić zdanie na ten temat.
Dlatego wieszczę :D, że w jakiejś kolejnej, specjalnej produkcji Douga pojawi się Tommy i panowie świetnie się będą z sobą dogadywać i współpracować na planie.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: The Room, the live!

Postprzez Olagfigh » So wrz 17, 2011 5:12 pm

specjalnej produkcji Douga pojawi się Tommy i panowie świetnie się będą z sobą dogadywać i współpracować na planie.


Ja bym na to nie liczył. Wątpię, żeby Doug chciał angażować do czegokolwiek tak "świetnego" aktora jak Tommy, a ten jest chyba zbyt zapatrzony w siebie by zgłosić się do Douga z propozycją współpracy.
Zresztą ja bym nie chciał widzieć Tommiego np.: w "Rycerzach" xd. Chyba, że w roli milczącego i nieruchomego drzewa w lesie.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: The Room, the live!

Postprzez Akane » So wrz 17, 2011 5:37 pm

Olagfigh napisał(a):Wątpię, żeby Doug chciał angażować do czegokolwiek tak "świetnego" aktora jak Tommy

No co Ty mówisz, imo ludzie byliby zachwyceni widząc Wiseau w produkcji TGWTG.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Room, the live!

Postprzez Olagfigh » So wrz 17, 2011 6:20 pm

No co Ty mówisz, imo ludzie byliby zachwyceni widząc Wiseau w produkcji TGWTG.


Nie rozumiem ludzi :D.
Nie widzę Tommiego w jakieś ważniejszej roli. Mógłby co najwyżej przyjść i powiedzieć: "I did naht hit her".
Ja rozumiem takie gwiazdy jak Steven Seagal czy Chuck Norris (aaaaaa Chuckaaaa Norrriss!) ale Tommiego Wiseau jakoś nie trawię na dłuższą metę. Gość prywatnie i w filmach zgrywa zbyt wielkiego hajduka. Tak ja go przynajmniej odbieram.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: The Room, the live!

Postprzez ichabod » So wrz 17, 2011 7:34 pm

Szczerze mówiąc, Steven Seagal wcale nie ma lepszego warsztatu aktorskiego od Tommy'ego, co najwyżej lepiej mówi po angielsku ;) Zresztą ja również byłbym bardzo za udziałem TW w jakims filmie rocznicowym, chociaż obawiam się, że swoją charyzmą przyćmiłby resztę obsady :D Choć też nie jestem pewien czy by się zgodził mimo wszystko. Przypomina mi się jak Spoony opowiadał, że próbował się skontaktować z Rebem Brownem i umówić na wywiad, ale jego agent (!) stwierdził, że nie da rady bez uzasadnienia, bo pewnie mysleli, że Noah chce się naśmiewać czy coś ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Room, the live!

Postprzez roofix » So wrz 17, 2011 9:04 pm

Pozostaje jedna rzecz - kasa. Jak Tommy zwietrzy dobry interes, to może pójdzie na ugodę. Niby nieładnie (nie dla fanów, a dla kasy, czego z resztą nie można odmówić poprzednim produkcjom rocznicowym), ale zawsze coś.
Zarówno Doug, jak i Tommy na choćby takiej, maleńkiej współpracy, zyskaliby zarówno na popularności, jak i zyskach.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości

cron