That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

World of Warcraft

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: World of Warcraft

Postprzez Gaido » So paź 22, 2011 2:19 pm

I tak jak mogliśmy się spodziewać, będą pandy:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yeZ8khSEC0

Myślę, że to co jest największą ciekawostką. Bardzo spokojnie w trailerze nowego dodatku. Żadnych demonów, Lick Kingów, kataklizmów, smoków... No jestem ciekaw, choć nowa rasa mi się nie podoba. Pandy na filmiku są jakoś mało suodkie i urocze :->

Choć Pandaria robi wrażenie!
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez MrSniffles69 » N paź 23, 2011 9:24 am

A mi się tam nowa rasa podoba, ale dziwnym faktem jest to, że będzie ona i w hordzie ( ^ ^ ) i u przymierza. Chętnie zagrałbym tą pandą, ale problem jest taki, że gram na privie, bo niestety nie zarabiam pieniędzy by opłacić, co miesięczne opłaty za granie.
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez ichabod » N paź 23, 2011 2:17 pm

Sciagnalem sobie na próbę klienta gry i pogralem trochę, no i było całkiem ok. Jest to ograniczenie do 20 lvl, ale jak mnie wciągnie bardziej, to może nawet zaplace tym draniom za zabieranie mi godzin z życiorysu :P

Tutaj mam pytanie dla forumowych graczy - co dalej mam zrobić/kupić, żeby cieszyć sie pelnoprawną gra?
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: World of Warcraft

Postprzez BTM » N paź 23, 2011 3:06 pm

Pełnoprawną? Wystarczy starter, w którym teraz jest chyba WoW+TBC. A jak chcesz grać dalej (powyżej lvl 70 i nowe rasy) to musisz kupić jeszcze WotLK i Cata
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez Yeshu » N paź 23, 2011 4:29 pm

ichabod napisał(a):Sciagnalem sobie na próbę klienta gry i pogralem trochę, no i było całkiem ok. Jest to ograniczenie do 20 lvl, ale jak mnie wciągnie bardziej, to może nawet zaplace tym draniom za zabieranie mi godzin z życiorysu :P

Tutaj mam pytanie dla forumowych graczy - co dalej mam zrobić/kupić, żeby cieszyć sie pelnoprawną gra?


http://www.gram.pl/sklep/pc/world-of-wa ... ttle-chest

Tu masz link do Startera BattleChest :)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: World of Warcraft

Postprzez ichabod » N paź 23, 2011 4:38 pm

Dzięki ;) Wow, myslałem, że będzie drożej ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: World of Warcraft

Postprzez ichabod » Wt lis 15, 2011 11:56 pm

No dobra, wciągnąłem się ;P

Mam póki co taką oto postać http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... lol/simple i pakuję ją sobie, jednocześnie poznając grę, bo podręcznik rzuciłem w kąt ;P Czasami gram sam, bo o dziwo questy zrobiły się na tym etapie w miarę ciekawe, a czasami dobieram się w małe grupki z losowymi ludźmi. Należę też to jakiejś noobwej gildii, ale póki co nic z nimi nie robię ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: World of Warcraft

Postprzez Olagfigh » So gru 10, 2011 2:39 pm

Też widziałem pandy. Ciekawe czy w następnym dodatku będą różowe kucyki xd.

Dla mnie Warcraft to już tylko książki. WoW to cukierkowata grafika, gdzie gracze wesoło podskakują/tańczą w zbrojach koloru tęczy i nawet Deathwing nie zdołał tego świata uratować przed tandetą. Może gra i jest fajna (kwestia gustu), ale świat jest tak nierealny i słodziutki, że fani starego Warcrafta (w tym: ja) czują się zniesmaczeni nowym pomysłami Blizzka. :roll:
Przyznam, że trzy rzeczy podobają mi się w WoWie.
1. Filmiki i trailery są perfekcyjnie zrobione, od oryginalnego WoWa po Cataclysm. Blizzard zawsze potrafił wgniatać w fotel swoimi filmikami.
2. Można zwiedzić wszystkie krainy o które walczyło się w Warcraftach. Raz w WoWa grałem i głównie oglądałem sobie budynki z Warcraftów i takie tam. Pakowanie postaci jakoś mnie nie kręciło a questy były nudne i monotonne jak diabli.
3. Deathwing wreszcie został przedstawiony tak jak powinien być. Rozpierdzielił pół świata, był potężny i pochodził ze starych, dobrych czasów. Zginął tandetnie (bo nawet nie zrobili mu filmiku na zakończenie), ale i tak pokazał cukierkowym wypierdkom gdzie ich miejsce xP.

Kończąc mu wywód zrozpaczonego fana Warcrafta, powiem że jak wejdą pandy to świat WoWa będzie ssał na maksa. Nic go już nie zdoła uratować. Dobrze, że R. A. Knaak pisze książki o Warcrafcie. Lepiej go opisuje niż Blizzard.
Skończyłem.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez ichabod » So gru 10, 2011 2:43 pm

Przecież np. Warcraft 3 tez miał baaaardzo kolorowa grafikę, ba, nawet miał pandy ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: World of Warcraft

Postprzez Gaido » So gru 10, 2011 2:45 pm

Mnie martwi co innego

Niedługo wprowadzimy nową funkcję o nazwie Saldo Battle.net (Battle.net Balance), która zapewni graczom alternatywną metodę na kupowanie produktów i usług Blizzard bezpośrednio z poziomu konta Battle.net. Gracze będą mogli „doładować” swoje Saldo Battle.net za pomocą różnorakich opcji płatności, a następnie użyć go do kupowania usług (np. transfer postaci w World of Warcraft) oraz cyfrowych produktów (zwierzaki, wierzchowce i wiele innych). Po premierze Diablo III możliwe będzie także wykorzystanie Salda konta Battle.net do zakupu przedmiotów oraz gromadzenia zysków z domu aukcyjnego wykorzystującego wirtualną gotówkę, który będzie funkcjonował w grze.


Chodzi mi głównie o ostatnie zdanie związane z zakupem przedmiotów wystawionych przez graczy. Szczerze? Mam spore wątpliwości. Mogło by się wydawać, że nie ma różnicy czy na AC przedmioty dostaniemy za golda czy prawdziwą walutę, ale może dojść do sytuacji, gdzie gospodarka będzie leżeć ponieważ gracze będą wystawiać przedmioty za absurdalne ilości golda zmuszając innych do wydawania prawdziwych pieniędzy. Co myślicie?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

cron