That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

World of Warcraft

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: World of Warcraft

Postprzez Yeshu » N gru 11, 2011 3:12 pm

Z artystów to mogę podać np:

- Joe Madureira
- Samwise Didier
- Tod McFarlen

i jest tego jeszcze sporo. Jeśli widziałeś takie serie jak SPAWN, The Darkness albo Battle Chasers zauważysz, że styl graficzny jest bardzo podobny do tego co robią goście od Blizzarda.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: World of Warcraft

Postprzez Olagfigh » N gru 11, 2011 4:29 pm

O to Ci chodziło... tak wiem, widziałem sporo z ich artworków. Metzen był chyba pierwszym z tych artystów (chociaż pewien nie jestem) w służbie Blizzarda. Ich starsze rysunki różnią się od stylu prezentowanego w grze. Popatrzyłem na podane przez Ciebie komiksy (a dokładniej mówię o Battle Chasers) i faktycznie zauważam pewne podobieństwo do WoWa.
Tak czy inaczej mi się ta grafika nie podoba, bo prowadzi świat w stronę bajek a nie "realnego" fantasy.

Chcę jednak poprowadzić temat na nieco inne tory. Lada chwila i pojawią się pandy na ekranie.
"To nie jest żart. To nie jest jakiś głupiutki, śmieszny dodatek. Jest to kluczowy kolejny rozdział w historii, a im dalej w las tym zrobi się coraz bardziej ekscytująco", powiedział Chris Metzen, wiceprezes w Blizzardzie"

Tako rzecze Metzen... moje zdanie już znacie ale pora by postawić nowe pytanie w temacie WoWa.
Wiecie czego dokładnie będzie dotyczył nowy dodatek? Jakie pojawią się nowe wątki fabularne? A może macie własne propozycje?

Ja mam... Arthas, niczym Cenarius, powstanie z grobu... a może lepiej zreinkarnuje pod postacią pandy, będzie się uczył kung fu i wtedy obudzi się w nim dawne zło...
Dobra, już przestaję się zbijać. Pandy zaczną działać by uzdrowić świat po katakliźmie, będzie to w miarę spokojny dodatek powracający do korzeni, oryginalnego WoWa. Świat będzie się odradzać, a Sojusz znów skupi się na starciu z Hordą. Pandy nie będą należeć do żadnej frakcji. Będą neutralne choć pozostawią im opcję walki z innymi graczem w pojedynkach. Tak to mniej więcej widzę. Jakieś inne pomysły?
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez Yeshu » N gru 11, 2011 5:06 pm

Według materiałów Panderanie są neutralni a ich filozofia polega na utrzymywaniu równowagi ala mistycy z hinduskich klasztorów. Pomimo tego gracz grający Panderanem może "złożyć przysięgę zaufania" stając po stronie Hordy albo przymierza.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: World of Warcraft

Postprzez Yeshu » N gru 11, 2011 5:11 pm

Olagfigh napisał(a):
Tak czy inaczej mi się ta grafika nie podoba, bo prowadzi świat w stronę bajek a nie "realnego" fantasy.



Tak w ogóle to taki styl (jak w WarCrafcie) nazywa się "epickie fantasy" (tłumaczenie z angielskiego), poza tym widzę, ze po prostu przekładasz realizm nad stylistykę. Każdy ma swoje gusta i nie będę tego krytykował.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: World of Warcraft

Postprzez BartiB97 » N mar 04, 2012 8:17 pm

no cóż, bumpuje temat (coś do gadania o WoWie się znajdzie? nie wiem, może talenty w MoP?) i chciałbym pochwalić się swoją postacią lvl 84 (niedlugo 85) czyli druid Bbartosz
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Bbartosz/advanced
jest to moja pierwsza postać, którą gram od ponad miesiąca (zacząłem 28 Stycznia)
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez Gaido » Wt mar 06, 2012 8:52 pm

To szybko Tobie idzie. Swoją postać levelowałem do 80 (wtedy najwyższy poziom) jakieś... pół roku? xD

Wziąłeś sobie nowe profki, czy tak brutalnie olałeś ich rozwijanie? :P
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez BartiB97 » Wt mar 06, 2012 10:07 pm

dziś wymieniłem te profki, ale poprzednie wahały się miedzy 200 a 100 lvl, więc niezbyt dużo zmarnowałem, a wciągu ostatniego miesiąca miałem dużo czasu do grania (ferie przed komputerem), a moim jedynym hobby jest komputer, oto cały przepis!
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Re: World of Warcraft

Postprzez ichabod » Pn kwi 16, 2012 3:29 pm

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... wrotu.html

Najpierw SWTOR, niedługo przyjdą Tera i Guild Wars 2... Bizzard chyba wreszcie się zorinetował, że ma jakąś konkurencję :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: World of Warcraft

Postprzez Gaido » Cz wrz 13, 2012 8:11 pm

Jeśli oglądaliście ostatni filmik o creepypaście i nie macie uszkodzonego hipokampa prawdopodobnie będziecie pamiętać jak mówiłem o "Give us your money". Co ciekawe, to nie ostatnia ciekawostka ze świata Azerothu:

http://www.ownedcore.com/forums/world-o ... shots.html

W każdym screenszocie z gry jest ukryty kod który zawiera dane o użytkowniku, serwerze na którym gra, daty i godziny... Interesujące ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości

cron