That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Yonish » N wrz 18, 2011 11:45 am

...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia


Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Emperor_Gustaf » Pn lis 07, 2011 10:32 am

chciałem się dzisiaj zarejestrować na Twitterze, żeby zobaczyć czym ten portal tak zachwycił ludzi. Mówcie co chcecie, ale dla mnie jego sukces jest dziwny i zastanawiający, bo zasadniczo to samo można robić na fb...

Jednak jak zobaczyłem na wstępie, że koniecznie chcą znać moje imię i nazwisko to się zniechęciłem. A poza tym to pomyślałem sobie, kto by czytał te moje bzdury, przecież prawie żaden z mouch znajomych nie ma twittera... :/

Nie wiem, może niedługo wróci mi ochota na przetestowanie tego wynalzku
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez ichabod » Pn lis 07, 2011 1:00 pm

Bullshit man, siła twittera ujawnia sie dopiero, gdy uzbierasz jakieś sensowne grono followersow i śledzących ciebie, wówczas twitter staje sie idealnym i błyskawicznym agregatorem informacji i opinii, na dodatek w znacznej mierze spersonalizowanych, umożliwiając jednocześnie komunikację i szybki feedback
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Emperor_Gustaf » Pn lis 07, 2011 1:31 pm

no nie wiem.

Próbowałem już kilka razy śledzić tweety różnych osobowości jak np. muzyków oraz aktorów i to było najzwyczajniej w świecie nudne, niemal dokładnie te same info dostawałem na fb, a te których nie dostawałem na fb były po prostu głupie i pozbawione sensu (np. "mknę autobusem na autostradzie" albo "właśnie wracam z udanych zakupów" !?!? a co mnie to obchodzi do cholery?) dlatego stwierdziłem, że być może bycie jakby takim "jednostronnym użytkownikiem" nie dostarcza tej frajdy co trzeba więc myślałem, żeby się zarejestrować. Ale jednak nie.
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Akane » Pn lis 07, 2011 1:40 pm

Wystarczy takich osób nie śledzić na Twitterze - problem rozwiązany ;)

Dla mnie Twitter nabrał sensu rok temu, po AniNite - łatwo można było zorientować się, co jest grane w temacie konwentu, być na bieżąco z poczynaniami BenZaie czy Maryon. Obecnie to właśnie na Twitterze najczęściej komunikuję się z Julią (współorganizującą AniNite), Benem, Maryon, Welshym, Pandą. Kilka zdań zwykle wystarczy, by o coś ich podpytać, przekazać jakiegoś newsa czy po prostu się chwilę powygłupiać w przerwie od pracy. That's the power of Twitter ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez ichabod » Pn lis 07, 2011 1:44 pm

Bo trzeba wiedzieć kogo followować, poza tym akurat oficjalne konta celebrytów czy muzyków rzadko są warte uwagi i mógłbym chyba na placach jednej ręki wymienić te ciekawe. Ja mam miks kont robionych dla żartu (np. Almighty God, Hipster Dalek, Depressed Darth Vader, etc.), kont piłkarzy (którzy często piszą coś od siebie, np. Rio Ferdinand czy Joey Barton), dziennikarzy (z prawa i z lewa) i sporo okazjonalnych kont, które śledzę, ale przede wszystkim masę takich ludzi, jak ja, którzy lubią coś od czasu do czasu napisać i interesują się podobnymi rzeczami, tutaj głownie piłką nożną i muzyką. Uwielbiam czytać twittera przede wszystkim przy oglądaniu meczów Premier League, mam wtedy komentarz live tworzony przez dwudziestkę ludzi o różnych sympatiach klubowych ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Magrat » Pn lis 07, 2011 6:10 pm

Mnie nie ma ani na fejsie ani na ćwierkaczu. Jakoś nie należę do osób lubiących masowość, no i praktycznie doszłam do wniosku, że takie rzeczy mi niepotrzebne. No bo w sumie to po co? Kupa ludzi, których i tak w większości nigdy nie poznam, co dopiero pogadam z nimi.
Konta mam na DeviantART, tumbrl i livejournal, ale to głównie z powodu moich fandomowych upodobań.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Emperor_Gustaf » Pn lis 07, 2011 6:23 pm

ichabod, Akane : sory ale nie przekonaliście mnie :) jeszcze jeśli chodzi o kontakty w sprawach jakiegoś przedsięwzięcia jak cała ta strona np. to rozumiem. Ale tak poza tym... wydaje mi się to kompletnie bezcelowe
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Gdzie można znaleźć Was w sieci?

Postprzez Kubas988 » Pn lis 07, 2011 8:35 pm

Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron