That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez amek » N wrz 11, 2011 9:22 am

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez roofix » N wrz 11, 2011 1:31 pm

Nie mniejsza. Wiemy już, że nie możesz na Akane patrzeć, ale czyżby przerażała Cię też treść jej postów i relacji Bo zdaje się, że ich nie czytałeś.

Zapraszam do lektury moich postów w temacie o konwencie i daruj sobie domysły, chyba że masz cytaty na ich poparcie. Tak co do oczu Akane ;), jak i przerażającej relacji :D
Chyba, że nękanie ludzi przez kilka godzin z rzędu i ignorowanie ich próśb o to, by się odsunąć, oczekiwanie na nich od świtu w hotelu i śledzenie każdego ich kroku, uważasz za "cieszenie się spotkaniem z idolami".

Pisałem już, że nie pochwalam takiego zachowania i raczej mnie dziwi, że tak łatwo mu pozwalano na "nacieszanie się". Naprawdę, inni fani byli tak łaskawi, że dawali mu przyjemność z rozmowy? I dodam, że akurat stalking to trochę szersze i poważniejsze zjawisko. Brakowało mi w Twoim opisie wpadania do pokoju i grzebania w rzeczach idola (o, chyba można by się pokusić o domysły w sprawie zniknięcia rzeczy Spoony'ego, co wy na to? ;)).
Jeśli tak, to współczuję Niekrytemu Krytykowi, gdy go spotkasz, bo uważam, że prywatność należy szanować.

Po czym wnioskujesz, że jestem psychofanem akurat jego?
Idź do wątku o konwencie i popatrz, co napisałem. Dziękuję za domysły i proponuję zachować je dla siebie. I czytaj dokładniej to, co napisałem, zamiast utwierdzać się we własnym widzimisię.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez Kirian » N wrz 11, 2011 6:22 pm

roofix napisał(a):Zapraszam do lektury moich postów w temacie o konwencie i daruj sobie domysły, chyba że masz cytaty na ich poparcie. Tak co do oczu Akane ;), jak i przerażającej relacji :D

Wybacz, ale naprawdę pisanie dziewczynie, że jeśli opublikowałaby swoje zdjęcie, to miałbyś koszmary nocne, uważam za szczyt chamstwa. Zaś fakt, że zignorowałeś opisane we wspomnianym wątku informacje dobitnie świadczące o nachalnym podejściu tego człowieka do Spoony`ego i reszty, świadczył o niezbyt uważnym czytaniu postów. Stąd moje "widzimisię".
Avatar użytkownika
Kirian
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz cze 23, 2011 4:47 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez roofix » N wrz 11, 2011 6:44 pm

Wybacz, ale naprawdę pisanie dziewczynie, że jeśli opublikowałaby swoje zdjęcie, to miałbyś koszmary nocne, uważam za szczyt chamstwa.

Nie wiem, czy wiesz, ale wszystko to było pisane w formie żartobliwej i nie rozumiem spinania się o to. No i nie brzmiało to tak dosłownie, jak ty to piszesz (wtedy zgodziłbym się, byłoby to obraźliwe). Zmieniasz więc znaczenie moich słów.
Zaś fakt, że zignorowałeś opisane we wspomnianym wątku informacje dobitnie świadczące o nachalnym podejściu tego człowieka do Spoony`ego i reszty, świadczył o niezbyt uważnym czytaniu postów. Stąd moje "widzimisię".

Zignorowałem? Poczynając od zdziwienia na postawę Spoony'ego wobec nachalności, za co go teraz podziwiam i przyznanie, że sam bym tego nie wytrzymał, to ignorancja? Tak samo to, że nie pochwalam zachowania takiego fana?
Koleżanko, proszę, czytaj mnie uważnie ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez Akane » N wrz 11, 2011 6:49 pm

Ej, drodzy moi, wzajemne wyrzuty wymieniajcie via priv - jeśli już koniecznie musicie ;) Rozumiem, że temat niejako zobowiązuje do okazywania emocji, ale traktujmy jednak całość z przymrużeniem oka i dystansem. Nie zachowujmy się jak Belg! ;) (słowa te głównie kieruję do Kirian - wiem, że intencje masz dobre, ale chyba za poważnie trochę potraktowałaś całą sprawę).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez roofix » N wrz 11, 2011 6:57 pm

Jakbyśmy byli jak Belg pewnie byśmy byli pewnie bardziej zdawkowi :D
B: Pamiętasz to?
S: Tak.
B: Fajne to było.
Byłby dialog iście po spartańsku ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez Luklaser » N wrz 11, 2011 7:24 pm

Dougowi zdarzali się gorsi stalkerzy. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=OVApQyBzOfI&feature=related
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez scarlet » N wrz 11, 2011 9:00 pm

hej, mam pomysł żeby ten temat nie umarł ew pogrążył się w dyskusji o granicach chamstwa/dobrego smaku.

Otóż, może ten topic będzie naszą memownią? Twórzmy je po prostu jako zabawne komentarze do tego co się dzieje z i wokół tgwtg.com.

Np.
Słabosć Cinema Snoba do pewnego napoju

Obrazek

Koszmar przynajmniej trzech recenzentów ze strony:

Obrazek

Żart z podrywaniem Lupy przez Todda:

Obrazek

No i coś po polsku

Obrazek

Te wypociny pewnie wieją sandałem na sucharze, ale mam nadzieję, że idea podłapie.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez Akane » N wrz 11, 2011 10:14 pm

Pomysł bardzo fajny, popieram :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: BEEEEEELG! - bo nawet psychofan potrafi zainspirować!

Postprzez Gaido » N wrz 11, 2011 10:44 pm

Suchar od rana lepszy niż śmietana. To moje motto życiowe.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

cron