That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spotkania/konferencje

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez scarlet » Cz wrz 08, 2011 12:04 am

Widzę, że kolega Mroowa też okolice świętokrzyskiego preferuje ;) Tak jak napisałam w docu goolowym z zaznaczeniem, ze szybciej mnie znajdziecie w Stolicy niz w kielcowie.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Nifel » Cz wrz 08, 2011 9:00 am

Też się wpisałam, choć najpierw, przez przypadek, w zupełnie złym miejscu - najmocniej przepraszam, błąd udało mi się już naprawić. ;)

Zdarzyło mi się już jeździć bardzo daleko w Polskę, więc ze strony technicznej i czasowej nie będzie to problemem [zwłaszcza, jeśli wzięłabym ze sobą przyjaciółkę - zapewniam, że zna TGWTG i jest szalenie cicha, więc jeśli nie przeszkadzałaby Wam osoba z zewnątrz, to chyba tak zrobię] - prawdziwym jest zdobycie mamony na bilet. D: To może mi zabrać nawet parę miesięcy, więc jeśli nie pojawię się tym razem, to może innym.
Avatar użytkownika
Nifel
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 7:10 pm
Lokalizacja: Żywiec

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Akane » Cz wrz 08, 2011 9:30 am

Ok, ewidentnie widać, że tak naprawdę dla większości z nas w grę wchodzą dwa miejsca: Poznań bądź Warszawa. Najwygodniejszy termin to zaś koniec września (domyślam się, że z uwagi na rozpoczynające się w październiku studia). Grupa z Trójmiasta, która nie da rady dojechać do reszty, może rzeczywiście zorganizować spotkanie lokalne.

Generalnie marzy mi się, poza oczywistym spotkaniem Was "na żywo", nagranie fajnych materiałów z okazji zbliżającej się wielkimi krokami trzydziestki Douga. Myślę, że miło byłoby zaśpiewać na kilkanaście gardeł "Sto lat" - nawet jeśli owe gardła rozsiane byłyby po Polsce ;) Wszak programy do edycji istnieją i dałoby się to potem złożyć w całość.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez MrSniffles69 » Cz wrz 08, 2011 12:27 pm

ichabod napisał(a):
Ja raczej odpadam przy spotkaniu "live" brak auta boli :(


To już nie ma innych środków komunikacji w tym kraju? :P


No dobra ... do tego dochodzi też fakt posiadania nadopiekuńczych rodziców, którzy mnie nie puszczą :(
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez ichabod » Cz wrz 08, 2011 1:03 pm

MrSniffles69 napisał(a):
ichabod napisał(a):
Ja raczej odpadam przy spotkaniu "live" brak auta boli :(


To już nie ma innych środków komunikacji w tym kraju? :P


No dobra ... do tego dochodzi też fakt posiadania nadopiekuńczych rodziców, którzy mnie nie puszczą :(


Oj tam, jedyne niebezpieczeństwo Ci grozi gdy zaczniesz dyskusje który Doktor jest najlepszy :P

Proponuję wybrać na spotkanie weekend 23-24-25 września, Warszawa bądź Poznań. Teraz pytanie czy w grę wchodzi nocleg i dłuższe spotkanie (wtedy można by skręcić jakieś crossovery :P) czy jednodniowe bez noclegu. Oczywiście życzenia dla Douga to oczywista sprawa, od siebie dodam jeszcze ze trochę pózniej, w grudniu, urodziny ma Spoony wiec jeśli forumowi fani Noah chcieliby rownież jemu coś powiedzieć, to ja się piszę ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Srat » Cz wrz 08, 2011 2:19 pm

ichabod napisał(a):Oj tam, jedyne niebezpieczeństwo Ci grozi gdy zaczniesz dyskusje który Doktor jest najlepszy :P


*kaszel* Dziesiąty *kaszel*.
Cóż, ja się niestety nie zjawię na pierwszym spotkaniu, pewnie i tak nie zdzierżylibyście moich sucharów :P Poróbcie zdjęcia i nagrajcie co nieco, żebym mógł wam czego zazdrościsz.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Boniek » Cz wrz 08, 2011 2:25 pm

Dobra, wpisany ;)

Najbliżej mam właśnie do Trójmiasta, bo z mojej miejscowości to niecałe 2 godziny jazdy autem. Ale, who knows, może gdzieś dalej też bym dał radę? :D
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Akane » Cz wrz 08, 2011 2:45 pm

Z tego co widzę, 7 osób mogłoby pojawić się w Poznaniu i również 7 w Wawie.

Nocleg trzeba by chyba załatwić we własnym zakresie, ale istnieją zdaje się jakieś w miarę niedrogie hostele dla studentów or sth like that, przynajmniej w Poznaniu. Zresztą pal licho, po AniNite jesteśmy dość spłukani, ale nie odpuszczę wspólnego śpiewania ku czci Douga i Noah - więc nawet gdyby trzeba było przenocować w hotelu w stolicy, to ja się na to piszę ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez scarlet » Cz wrz 08, 2011 2:50 pm

Akane napisał(a):Z tego co widzę, 7 osób mogłoby pojawić się w Poznaniu i również 7 w Wawie.

Nocleg trzeba by chyba załatwić we własnym zakresie, ale istnieją zdaje się jakieś w miarę niedrogie hostele dla studentów or sth like that, przynajmniej w Poznaniu. Zresztą pal licho, po AniNite jesteśmy dość spłukani, ale nie odpuszczę wspólnego śpiewania ku czci Douga i Noah - więc nawet gdyby trzeba było przenocować w hotelu w stolicy, to ja się na to piszę ;)


Ja w stolicy mogę przenocować u mnie w pokoju dwie osoby, ale też byłaby mozliwość (ale nie na 100% pewna) 'wynajęcia' na noc kawalerki mojej kumpeli, gdzie luzem 3-4 ludziki mogły by się przespać.
Oprócz tego mogę pomóc w znalezieniu dobrego hostelu etc.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez ichabod » Cz wrz 08, 2011 3:22 pm

*kaszel* Dziesiąty *kaszel*.

To może i dobrze, że Cię nie będzie, bo już czuję dłuuuugi flamewar :P
(żartuję oczywiście, więc może mimo wszystko dasz radę) ;)

Ok, myslę, że na początek powinniśmy pomysleć nad jakimś studenckim hostelem, imo zawsze lepiej zapłacić komuś obcemu niż nadużywac gościnności znajomych ;) Zwracam się do soób z Poznania/Warszawy - czy dysponujecie może informacjami co do ceny, warunków, itd? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron