That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spotkania/konferencje

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez roofix » Pn gru 26, 2011 9:22 pm

Jak wygląda sprawa z feriami dla studentów? Też jest to podzielone?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Kolmyr » Wt gru 27, 2011 12:06 am

jakby tak w lutym było spotkanie to chętnie się przyłączę ;) co prawda ostatnio byłem lekko nieobecny ale znów mam jakikolwiek czas wolny więc z przyjemnością się pojawię ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez roofix » Wt sty 31, 2012 6:16 pm

Ja mam teraz wolne do 13 lutego. A jak tam u Was z wolnym w lutym? Jak w ogóle sesja?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Akane » Wt sty 31, 2012 8:35 pm

Właśnie ludzie, piszcie jak u Was z tym lutym i czy w ogóle mamy się orientować jak w razie czego działać. Jakby było wielu chętnych, to spróbujemy coś zorganizować. Jeśli okaże się, że chętnych będzie mniej - wstrzymamy się do wiosny.

Generalnie przepraszam, że wcześniej nie odświeżyłam tematu, ale jestem trochę jakby w mega-zombie-mode. Od prawie dwóch tygodni pracuję średnio po 15 godzin na dobę i już mi się musk lasuje (bo mózg to mi się wyłączył z 4 dni temu).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez RoyZa_Blade » Wt sty 31, 2012 8:51 pm

Jeszcze nie wypowiadałem się w tym temacie, ale jeśli to kogoś interesuje, to od 18 lutego będę w okolicach Łodzi i cały ten dzień spędzę na konwencie w Zgierzu (miasto zaraz obok Łodzi, a dla zainteresowanych strona konwentu: http://chibicon.cba.pl/). Wcześniej, raczej nie da rady, chyba że ustalicie jakiś termin, który będzie pasował większości, to postaram się jakoś dostosować, choć niczego nie obiecuje. ;)
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez DoubleFace » Wt sty 31, 2012 8:52 pm

Ja jestem jak najbardziej na tak. Do 12 lutego mam ferie, a że nie mam jakiś wielkich planów, mogę w każdym momencie zjawić się na spotkaniu.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez ichabod » Wt sty 31, 2012 8:53 pm

Ja też chętnie się pojawię, sesja sesją, ale trzeba mieć priorytety ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez Kubas988 » Wt sty 31, 2012 9:08 pm

W ferie bym mógł iść na spotkanie ale najlepiej mi pasowałby w Katowicach...Nie wiem jak wam ale zawsze można sie ugadać
Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez roofix » Wt sty 31, 2012 9:51 pm

Myślę, że następny tydzień byłby najlepszy. Trochę cienko z kasą mam wprawdzie, ale potem zaciskam pasa (częstsze powroty do domu na posiłek) i jednak wychodzę na plus.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Spotkania/konferencje

Postprzez ichabod » Wt sty 31, 2012 10:01 pm

Biorąc pod uwagę, że część ludzi tutaj pracuje, lepiej by było to zorganizować w jakiś weekend.

Koszt wycieczki na ostatnie spotkanie nie był znowu taki wysoki (no, akurat u mnie trochę wzrósł ;P), kwestia dojazdu i kupienia sobie czegoś do jedzenia i picia, najwyżej trzeba sobie odłożyć trochę, żeby poszaleć i przykładowo kupić wypasionego burgera czy nawet bardziej wypasione placki na konwencie ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

cron