That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez DoubleFace » N wrz 04, 2011 7:30 pm

Temat do podzielenie się wrażeniami z seansów kinowych bądź obejrzenia filmów w telewizji.

Ostatnio byłem na Transformers Dark of the Moon. I znowu to samo. Transformery pełniące kluczową rolę historii ludzkości, marne próby ukrycia obecności robotów na Ziemi, kolejna fajna laska, wielka rozpierducha, żałosne żarty, irytująca postacie ludzkie, krew i olej lejące się potokami (chyba raczej tylko to drugie). Podsumowując, ponad dwie i pół godziny życia zmarnowane w dość przyjemny sposób. Ze trzy razy lepsza od poprzedniej części, ale pierwszej nie dosięga do pięt. Nadal nic nie może się równać epickiej scenie z jedynki (w lepszej jakości nie mogłem znaleźć :( ).
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez ichabod » N wrz 04, 2011 8:20 pm

Kowboje i Obcy, świetne. Bardzo polecam, absurdalna fabuła jest tutaj punktem wyjścia dla genialnych zdjęć, świetnej gry aktorskiej Craiga i Forda oraz sprawnego balansowania między stylistyką westernu a s-f, bez uciekania się w jawny pastisz. I jest dużo wybuchów! I pięęęęękne kadry
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez yahoo » N wrz 04, 2011 8:43 pm

Dzisiaj z rana "Powrót do przyszłości" na AleKino! Filmu przedstawiać nikomu nie muszę, genialny ^^
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez Olagfigh » Wt wrz 06, 2011 7:32 pm

Jakiś czas temu oglądałem film: "Legend of Riki"... film może spokojnie stanąć obok "The Room" na liście najgorszych filmów wszech czasów :D
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez ichabod » Śr wrz 07, 2011 5:59 am

Story of Ricky jak już ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez Nemo » N wrz 11, 2011 5:50 pm

Jak normalnie drażni mnie włączony telewizor którego nikt nie ogląda, tak ostatnio w przerwie na obiad podczas odkurzania dzięki temu niedbalstwu rodziny udało mi się natknąć na odcinek Detektywa Columbo. Przylepiłem się do odbiornika i dopiero jak się skończyło, wróciłem do roboty :P. Uwielbiam.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez Kaczor » N wrz 11, 2011 7:28 pm

Wczoraj byłem na "Genezie planety małp" i serdecznie wszystkim polecam. Po zniechęcającym zwiastunie wielkie pozytywne zaskoczenie. Ekipa odpowiedzialna za "LOTR" i "King Konga" (Weta Workshop i aktor Andy Serkis) odwalili kawał dobrej roboty. Małpy mimo że całkowicie komputerowe wyglądają naturalnie a emocje na ich gębach potrafią chwycić za gardło.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez Akane » N wrz 11, 2011 8:02 pm

No proszę, a ja z góry "Genezę" skreśliłam... Jak to się można pomylić!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co ostatnio oglądaliście w kinie/tv?

Postprzez speiderman » N wrz 11, 2011 8:12 pm

Akane napisał(a):No proszę, a ja z góry "Genezę" skreśliłam... Jak to się można pomylić!

W sumie też mnie nie interesował. Ale zaintrygowałem się, gdy przeczytałem na FB komentarz Douga podobny do Twojego :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

cron