That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubione gry

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Ulubione gry

Postprzez Yonish » Śr gru 07, 2011 5:33 pm

Spoko, jakoś to przeżyje ;p
A broniąc Skyrima, smoki nie są oskryptowane.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ulubione gry

Postprzez Olagfigh » Śr gru 07, 2011 6:13 pm

Hmn... ja zauważyłem malutkie podobieństwo w smoczych ruchach podczas walki. Każdy smok na początku bitwy najpierw zieje ogniem/lodem/kwasem, polata chwilę, siada, zieje ogniem, znów lata, zieje, siada i tak w kółko.
To jedyne oskryptowanie jakie zauważyłem odnośnie smoków.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Ulubione gry

Postprzez Kubas988 » Śr gru 07, 2011 8:51 pm

SKoro inni piszą o swoich faworytach to czemu by nie napisać o swoich. Nie ma żadnej kolejności tylko nieład ;)

Seria Gran Turismo Moją pierwszą ścigałką było GT2 (które miałem po chińsku) i od tego sie zaczeła moja "faza" na ścigałki. Grafika bardzo dobra jak na tamte czasy i wybór aut był dosyć ogromny przez co gierka sie nie nudziła zbytnio. Teraz sobie popylam na nowszym PS2 w czwóreczke ale save sie zepsuł przy 46% i trza od nowa (shit happens)

Spyro 1-3 Mówiłem o GT jako pierwszej ścigałce ale Spyro (mianowicie 3) był moją pierwszą grą wogóle...Wtedy panowie z Insomniac odwalili kawał dobrej roboty jeśli chodzi o gameplay oraz świat. Bardzo charakterystyczny jest soundtrack który mi sie bardzo podoba też nastraja klimatowo do gry...Opisując krótko części to bym opisał tak: Jedynka miała urok i ciekawy gameplay. Dwójka była eksperymentem który wyszedł bardzo dobrze. Trójka innowacyjnie nic nie wnosiła (chyba nawet okroili patenty z dwójki) ale gameplay był bardzo ciekawy...Panowie z Insomniac skończyli ere Spyro na PS1 i opyliła prawa po czym ruszyła w kosmos...

Ratchet & Clank ...I ich wycieczka zaowocowała Ratchetem. Gra sie różni od poprzedniego dzieła Insomniac ale zostawili jakieś elementy w postaci kolorowych plansz i klimatycznego soundtracku. Fabuły poszczególnych części sie nie zmieniały za bardzo zawsze był ten sam schemat: Zły koleś chce zawładnąć nad galaktyką a ty mu przeszkadzasz w jego planach unicestwiając go. Gra nawet przyjemna jeśli chodzi o gameplay ;)

Wszelkiej maści Tekkeny, Mortale i Soul Calibur'y No co gadać? Chodzi tylko o obijanie ryjów :D

Need For Speed Jedna z kultowych scigałek na blaszaki i konsole. Osobiście posiadam części od Underground2 do Pro Street (wszystkie pokupowane na targach komputerowych) Seria miała wzloty i upadki ale jakoś żyje

Crash Bandicoot Kolejna platformówko/przygodówka tutaj...Z tego co pamiętam to Crash charakteryzował sie krzywym pojęciem humoru a gameplay był miły

Gothic 2 Mój pierwszy RPG (którego nadal nie przeszedłem :P) z kanciastą (na dzisiejsze czasy) grafiką ale dobra fabułą i gameplay'em co przykuwa uwage. Niektóre momenty umieją napsuć krwi ale mniejsza z tym ;)


Teraz macie prawo aby jechać po moich gustach growych :P (o ile jest z nim tak źle XD)
Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Re: Ulubione gry

Postprzez Yonish » Śr gru 07, 2011 10:31 pm

Nope, mimo że spora większość smoków i tak robi, to nie wynika to ze skryptów. Co najmniej parę razy natknałem sie na smoka, który na przykład tylko latał, zionąc chłodem. A jakieś 2 godziny temu byłem świadkiem i uczestnikiem walki 2 smoków, gdzie jak jeden chociaż na chwilę przysiadł, by zaatakować mamuta, to drugi od razu zionął na niego ogniem.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ulubione gry

Postprzez Olagfigh » Cz gru 08, 2011 10:26 am

Wszelkiej maści Tekkeny, Mortale i Soul Calibur'y No co gadać? Chodzi tylko o obijanie ryjów :D


Obijanie ryjów jest przydatne gdy chce odreagować po czymś nieprzyjemnym. 30-40 minut i jestem jak nowo narodzony :D

Yonish... mam 28 poziom w Skyrim i głownie bawię się w misje poboczne i oglądanie świata, tak więc póki co to widziałem dopiero kilka smoków. Jeśli jest tak jak mówisz to gierka dostaje na swoje konto kolejnego plusa. Jest wypasiona i tyle :)
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Ulubione gry

Postprzez Boniek » Wt gru 20, 2011 4:02 pm

Kubas988 napisał(a):Seria Gran Turismo

Spyro 1-3

Ratchet & Clank

Wszelkiej maści Tekkeny, Mortale i Soul Calibur'y

Crash Bandicoot


Me gusta.
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron