That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

SC 2

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: SC 2

Postprzez Akane » Cz sie 11, 2011 3:36 pm

Gaido napisał(a):Jak wam się gra w muliplayu? Dajecie radę? xD

Początkowo przegrywałam wszystko jak leci - niejako przez własny ośli upór, ponieważ grałam Terranami (moja ulubiona rasa w pierwszej części "SC"). Po blisko roku spróbowałam pobawić się Zergami i nastąpił cud, mianowicie zaczęłam wygrywać. Szału nie ma, jestem w najniższej z możliwych lig (czyli brąz), ale przynajmniej nie zaliczam ciągłych porażek ;) Dodatkowo po rozegraniu tych 30-40 meczy system zaczął mi dobierać przeciwników o zbliżonych do moich umiejętnościach, więc sytuacja w której dostaję jako rywala wymiatacza z platyny już dawno nie miała miejsca. A zatem powodów do frustracji jest znacznie mniej ;)

Średnio grywam 4-5 meczy dziennie, ostatnio miałam mniej czasu, więc w rankingu poleciałam ostro w dół, ale od dzisiaj wracam do zabawy. W multi polecam też tryb FFA - nie ma takiej presji (imo przynajmniej) jak w 1v1, a i sporo można się nauczyć jeśli chodzi o strategie i wykorzystanie jednostek :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: SC 2

Postprzez Olagfigh » Cz sie 11, 2011 7:56 pm

Tylko pamiętaj, że dodatek będzie wymagał podstawki, więc by nie wyrzucać od razu 350 - 400zł na grę, myślę, że ekonomiczniej będzie sobie te zakupy rozłożyć w czasie :p


Ja troszeczkę liczę na jakąś "srebrną edycję" gdzie będzie i dodatek, i podstawka :D. Nie mogą przecież za każdym razem wymagać od gracza 200zł. Podstawka + 2dodatki musiałaby wynosi 600zł a to już naprawdę byłaby ostra przesada.

Dodatki będą wyraźnie tańsze niż podstawka. Poza tym StarCraft 2 jest samowystarczalną grą, fabuła kampanii jest pierwszym epizodem większej historii, ale nie kończy się bez satysfakcjonującej konkluzji. Uważam więc, że jest to gra warta zakupu, naprawdę polecam.


Przeszedłem kampanię SC2 - miałem pożyczoną grę. Na mutli nie wchodziłem nawet żeby nie robić sobie smaku :D. Kampania bardzo mi się podobała tak jak i sama gra. Także poczekajcie na mnie i nie kończcie zabawę z SC2 zanim do Was dołączę :D.

Początkowo przegrywałam wszystko jak leci - niejako przez własny ośli upór, ponieważ grałam Terranami (moja ulubiona rasa w pierwszej części "SC").


Terranie mają świetną muzykę w dwójce. Mimo to, pozostaję wierny swej rasie z pierwszej części i gram Protossami. Za Aiur!
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: SC 2

Postprzez roofix » N sie 14, 2011 7:57 pm

Ja mam tego pecha, że moje łącze jest słabe i strasznie mi laguje, jak gram przez Sieć. Wyszedłem już z wprawy w Starcrafcie, ale przyznam, grało mi się bardzo przyjemnie. To dobra gra.
Ps. Jak ktoś mnie znajdzie na BattleNecie, to większość "aczików" nabił mój brat, z którym "dzielę" konto. Gdybym miał się z nim mierzyć, pewnie bym przegrał.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: SC 2

Postprzez Gaido » Wt sie 16, 2011 1:41 pm

Myślę, że na jakiś dzień powinniśmy się umówić na jakąś rozgrywkę każdy na każdego albo coś podobnego :D

Macie propozycję kiedy? :-}
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: SC 2

Postprzez Akane » Wt sie 16, 2011 3:06 pm

Zważywszy, że wylądowałam na L4 z zapaleniem gardła i na kuracji antybiotykiem, jestem do dyspozycji przez najbliższe 7 dni i dostosuję się chętnie do reszty ;) Zasadniczo grywam codziennie koło 22:00 i o tej porze można mnie złapać online na 99%.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: SC 2

Postprzez Nemo » Pn sie 22, 2011 6:37 pm

Grywam godzinę-pół wieczorami, namiętnie próbując przypomnieć sobie jak się gra zergiem i wypełznąć z brązu. Numer gracza 469, Goldsmith. Nie frustruje się przegranymi, lubię grać zarówno solo, jak i w drużynie, czy w FFA.
Mój komputer ma jednak zepsuty wiatrak na karcie graficznej i więcej niż trzech gier pod rząd nie wytrzymuje, resetując się w odruchu obronnym przed przegrzaniem ;).
[bluźni]Singla nie odpaliłem i nie mam zamiaru.[/bluźni]
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: SC 2

Postprzez yahoo » So paź 08, 2011 6:11 pm

Ach, bedziecie moimi pierwszymi znajomymi na Battlenecie!

Moje konto to

LondonTipton
#466


Aktualne "staty" w multi to 1 wygrana, 3 albo 4 przegrane.

Więc jestem newbie dopiero :P
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: SC 2

Postprzez Gaido » N paź 09, 2011 7:21 pm

Moje staty to same przegrane :D

Pograłbym sobie, ale nie da się nawet uruchomić singleplayer bez połączenia z netem... Życie bez sieci jest nudne :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: SC 2

Postprzez Akane » N paź 09, 2011 8:24 pm

yahoo: dodam Cię dzisiaj do listy :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: SC 2

Postprzez yahoo » N paź 09, 2011 8:57 pm

Gaido napisał(a):Moje staty to same przegrane :D

Pograłbym sobie, ale nie da się nawet uruchomić singleplayer bez połączenia z netem... Życie bez sieci jest nudne :p



Da się, odpalasz grę w trybie offline, dzisiaj nie miałem internetu przez pewien czas i taki myk zrobiłem.

@Akane: dziękuję :)
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości

cron