That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Coś o nas

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » Cz kwi 19, 2012 8:20 am

Carlos napisał(a):Siema wszystkim!
Nie jadam bigosu, bo jest obrzydliwy :D

Oj tam, zależy od bigosu ;P Bigos bigosowi nierówny :D

Carlos napisał(a):Stronę Doug'a śledzę na bieżąco od przeszło dwóch lat, ale dopiero teraz zorientowałem się, że (poza mną :)) ma w Polsce rzeszę fanów, co bardzo mnie cieszy. Więcej o mnie dowiecie się z treści moich wypowiedzi, gdyż planuję wpadać tu regularnie :mrgreen: Peace.

Hmmm, to chyba już wiem kto na tgwtg.com pisał "Co? Jest polska strona o tgwtg i ja o tym nie wiedziałem?" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Coś o nas

Postprzez migelito » Cz kwi 19, 2012 1:00 pm

Akane napisał(a):
Carlos napisał(a):Siema wszystkim!
Nie jadam bigosu, bo jest obrzydliwy :D

Oj tam, zależy od bigosu ;P Bigos bigosowi nierówny :D


Johann-Baptist von Lampi, austriacki malarz powiedział, nie napisał(a): Bigosu nie jem w domu, bo wiem, co w nim, jest, a nie jem go w restauracji, bo nie wiem, co w nim jest
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Coś o nas

Postprzez Luklaser » Cz kwi 19, 2012 6:23 pm

Carlos napisał(a):Siema wszystkim!
Nie jadam bigosu, bo jest obrzydliwy :D

Może i obrzydliwy, ale Polski! Żryj!
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Coś o nas

Postprzez Khubas » N kwi 22, 2012 7:59 am

Cześć, na forum zaglądam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Mam zamiar dołączyć do grona wideorecenzentów, chociaż nie spodziewałem się, że napisanie skryptu to dopiero jakieś 20% całości. :P
Avatar użytkownika
Khubas
 
Posty: 3
Dołączył(a): N kwi 22, 2012 7:55 am

Re: Coś o nas

Postprzez Gaido » N kwi 22, 2012 9:13 am

Ambitnie :-> Mam nadzieję, że dobrze u nas Ci będzie, czekam na reckę z niecierpliwością :P
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Katrin » So kwi 28, 2012 2:44 pm

Wprawdzie jestem pełnoprawnym userem na forum już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz kopnęłam swojego lenia i kazałam mu nabić tego posta (z rozkazem zaspamowania tego tematu). Trzeba stwarzać pozory aktywnego użytkownika, ot co! :D
W takim razie od czego tu zacząć… hmm…
Przez rekomendację znajomego trafiłam na recenzje Douga aka NC, który wówczas omawiał film o Pokemonach i przez dłuższy okres czasu skupiałam się na jego twórczości. Jak trafiłam na tgwtg.com, nie pamiętam, pewnie za sprawą RoyZy (tak jak i tutaj), ale nie mam pewności czy tę zasługę w pełni mu przypisywać (sorry kolego). :P

Kilka osób z forum miało okazję mnie już poznać.
Jestem Kasia, wieku nie ujawnię (ale i tak pewnie dociekliwi znajdą takie informacje w mrocznych otchłaniach Internetu ;) ). Oczywiste, że jestem osobnikiem płci pięknej, choć zdarzyło się parę razy, na niektórych forach tematycznych, nie lada zaskoczeniem. XD”
Moja rodzima miejscowość, w której do chwili obecnej zamieszkuje to Zgierz, bardzo blisko Łodzi. Studiuję ostatni rok na Politechnice niezbyt ścisły kierunek, a mianowicie zarządzanie sprzedażą. W wolnej chwili gram (RPG, FPS, czasem zdarzy się jakaś strategia), oglądam filmy, czytam książki (uwielbiam fantasy) i komiksy/mangi , rysuję oraz bawię się w Photo Shopie CS3. W planach mam zakup porządnego tabletu i lepsze podszkolenie się w grafice komputerowej.
Jak na razie to wszystko na mój temat, w porządnym skrócie.
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Coś o nas

Postprzez Ziencio » Śr maja 02, 2012 10:30 pm

Post na powitanie.
Zatem, od czego zacząć? Na imię mi Filip, mam 20 lat i jestem z Poznania, obecnie studiuję etykę na UAM'ie(I rok). Zainteresowania: muzyka, i to wszelaka - od legend alternatywy typu Sonic Youth, R.E.M., Pavement, przez cięższe brzmienia al'a Candlemass, Meshuggah, Neurosis, aż po różnego rodzaju elektronikę jak Aphex Twin, Chemical Brothers, 808 State i wiele wiele innych. Dalej - filmy, przeróżne, i te ambitne, i te typu klasy B, C, Z, od Murnaua i Kubricka po produkcje typu Black Dynamite czy Bad Taste. Także historia(najbardziej czasy współczesne), filozofia, religie, militaria, literatura(Terry Pratchett i Hunter Thompson rządzą), koszykówka, psychologia, analizy społeczne i polityczne. No i humor różnego sortu, najbardziej brytyjskiego - Monty Python, Rik Mayall, Rowan Atkinson(as Blackadder of course), Liga Dżentelmenów, Chris Morris i inni. Na koniec nie mogę nie wspomnieć o grach, jestem dzieckiem PSX'a, Pegasusa/Nintendo, PC oraz po części PS2. Ulubione pozycje: Metal Gear Solid 1, Silent Hill 1 i 2, Tekken 3, Sacred, Silent Storm, seria Fallout, Return to Castle Wolfenstein.
A do strony dołączyłem z ciekawości, jestem fanem NC i ekipy od dłuższego czasu, o TGWTG.pl wiedziałem wcześniej, ostatnio zdecydowałem się zarejestrować. Czy to się opłaci, zobaczymy.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Ziencio
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr maja 02, 2012 12:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś o nas

Postprzez ichabod » Śr maja 02, 2012 10:41 pm

W sensie chcesz jakąś kasę w zamian czy jak? ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Coś o nas

Postprzez Ziencio » Śr maja 02, 2012 10:58 pm

Ta, i od razu specjalną rangę żeby się dowartościować!
Na poważnie - powiedzmy, że od kilku lat rozmyślałem nad wideorecenzjami muzyki(i coś ponadto), ale: 1. brakowało mi czasu 2. nie jestem nadal pewien czy to dobry pomysł, dlatego bardziej wolę wersję pisaną(kiedyś prowadziłem bloga z reckami na współę z 2 znajomymi). Dlatego rejestrując się na tą stronę chętnie zobaczę Wasze recenzje i może mnie to zainspiruje do własnej działalności w tym kierunku.
Avatar użytkownika
Ziencio
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr maja 02, 2012 12:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś o nas

Postprzez Gaido » Śr maja 02, 2012 11:07 pm

Zobacz moje. Zainspirujesz się w 5 sekund... Do usunięcia konta na youtubie xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron