That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Coś o nas

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Coś o nas

Postprzez Kajanka » Cz maja 05, 2011 8:46 pm

Super robota!!! Miałabyś coś przeciwko umieszczeniu tego dzieła na stronie? Chyba warto utworzyć jakiś dział z twórczością fanów
Dzięki :D "dzieło" to to może nie jest, ale dział z twórczością to niezły pomysł :D

Chester to taki zaniedbany BenZai ;) Zamierzone czy przypadkowe? Fajna kreska
raczej przypadkowe^^' Dzięki^^

półtorej godziny jazdy od Gdańska
moje okolice <3
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Coś o nas

Postprzez Boniek » Pt maja 06, 2011 11:37 am

Kajanka napisał(a): moje okolice <3


:D
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Coś o nas

Postprzez Nibi no Nekomata » So maja 14, 2011 6:27 pm

stalkuję Was od dłuższego czasu i uznałam, że wreszcie wypadałoby się przedstawić.

jestem stworzeniem gadatliwym, nieśmiałym i nielubiącym hałasu i tłumu. większość czasu spędzam z nosem w książce (najczęściej fantastycznej, choć nie gardzę też literaturą faktu, popularnonaukową, biografiami, wspomnieniami, horrorami i kryminałami; w sumie wszystko, co wydrukowane, jest dla mnie potencjalną lekturą), wieczorami okupuję widownie (choć trafniejszym określeniem byłyby podłogi) teatrów. uwielbiam dobrą literaturę, musicale, historię (ze szczególnym naciskiem na międzywojnie i II WŚ), Warszawę, Stirlitza, militaria, spadochroniarstwo (na razie niestety wyłącznie w teorii, ale za jakiś czas się to zmieni), kaligrafię, herbatę i rozkręcanie różnych rzeczy. od czasu do czasu zajmuję się rękodziełem lub pieczeniem drożdżówek szwedzkich i pierników najróżniejszej maści i rodzaju. wieczorami skrzypię stalówką w brulionie i może za jakiś czas urodzi się z tego coś konkretnego. obecnie ze zgrozą patrzę na termometr i już tęsknię do zimy i do śniegu.
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 6:05 pm

Nibi no Nekomata napisał(a):spadochroniarstwo (na razie niestety wyłącznie w teorii, ale za jakiś czas się to zmieni)

O wow! Podziwiam za odwagę :) Z moim lękiem wysokości pewnie bym zeszła na zawał na długo przed samym skokiem :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Nifel » Pn maja 16, 2011 4:12 pm

Bardzo miło mi Cię tu widzieć, Nibku - baw się dobrze. ^w^
Avatar użytkownika
Nifel
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 7:10 pm
Lokalizacja: Żywiec

Re: Coś o nas

Postprzez Magrat » Pn maja 16, 2011 7:43 pm

Trochę dziwnie wyszło bo najpierw powinnam się przywitać a dopiero potem pójść w tematy, no ale cóż :mrgreen:
Jak już zapewne niektórzy z was zauważyli należę do płci żeńskiej. A, że od czasu do czasu wyłazi ze mnie feministka, zwykłam źle reagować na wszelkie żarty na temat damskiego biustu, więc wybaczcie mi ten mały "defekt" :mrgreen: . Interesuję się produkcjami mojej ukochanej brytyjskiej BBC, Sherlockiem Holmesem, oraz, sporadycznie, komiksami.
A teraz pragnę was ostrzec, iż macie do czynienia z rasowym fangirlem. Ale nie obawiajcie się, nie gryzę. Często :D
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Bartek » N lip 31, 2011 3:22 pm

Jak na imię mam to zgadnąć nietrudno, 25 lat, właśnie kończę fil. angielską - zainteresowania raczej typowe - muzyka, gry, komiks, piłka nożna etc.
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Re: Coś o nas

Postprzez muppet90 » Pt mar 23, 2012 7:50 pm

Me imię to Asia, jestem z Poznania i kocham film Avatar. Poza tym lubię czytać książki, grać (nie tylko na komputerze) i lenić się :lol: . Mam też wspaniałego chłopaka, którego bardzo kocham. To na razie tyle. :)
nga yawne lu oer ma oeyä Kuba!
Avatar użytkownika
muppet90
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sie 21, 2011 6:22 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Gracjan » Śr kwi 18, 2012 9:43 pm

Wygląda na to, że zacząłem niezupełnie w taki sposób jaki powinienem, no ale tak to bywa. No ale cóż w końcu jednak trzeba się przedstawić więc tak.

Nazywam się Gracjan mam 21 lat i pochodzę z Głuchołaz, małej mieściny w województwie Opolskim. Jestem studentem 3 roku Filologii Angielskiej. Jeżeli zaś chodzi o moje hobby to jestem wielkim fanem komiksów, zarówno mangi (na tym się niejako wychowywałem, Dragon Ball i te sprawy) jak i typowych zachodnich dzieł. Ponadto uwielbiam czytać (fantastyka) i pisać, generalnie pisanie to moja pasja i tłukę wierszę, opowiadania i tego typu rzeczy dość często. Swego czasu również pisałem recenzje gier dla kącika o emulacji, ale to była mała przygoda. Kocham też muzykę i zawsze wychodzę z założenia, że tworzy ona niejako piękno otaczającego mnie świata. Po część jestem też horromaniakiem i od długie czasu stawiam sobie za cel, poznanie jak największej ilości wybitnych i niepowtarzalnych dzieł z tego gatunku. Ostatnie co kocham, to oczywiście gry komputerowe, jestem wielkim fanem starych produkcji i mam tendencje do grania w gry które lata swojej świeżości mają za sobą. Jestem wielkim fanem serii Final Fantasy, Resident Evil, Fallout, Baldurs Gate i Gothic. Z grubsza to będzie chyba wszystko.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Coś o nas

Postprzez Carlos » Cz kwi 19, 2012 2:17 am

Siema wszystkim!
W telegraficznym skrócie: jestem z Gdańska, mam 23 lata i od dziecka interesuję się grami video. Generalnie preferuję konsole, ale zgodnie z mądrym gamerskim przysłowiem: "Nie ważne na czym grasz, ważne w co" :), gram we wszystko co mi w łapy wpadnie. Nie trawie jedynie spamerskich klikanideł pokroju facebook'owych gierek i gier przeglądarkowych - od tego trzymam się z daleka. Jestem wielkim fanem sagi Metal Gear Solid oraz wszystkich produkcji Wielkiego [R*] Games. Słucham ciężkiego rocka, punku i metalu, nie lubię dubstepu. Nie jadam bigosu, bo jest obrzydliwy :D

Stronę Doug'a śledzę na bieżąco od przeszło dwóch lat, ale dopiero teraz zorientowałem się, że (poza mną :)) ma w Polsce rzeszę fanów, co bardzo mnie cieszy. Więcej o mnie dowiecie się z treści moich wypowiedzi, gdyż planuję wpadać tu regularnie :mrgreen: Peace.
"Patrzysz, lecz nie widzisz. Widzisz, ale nie dostrzegasz."
Avatar użytkownika
Carlos
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 12:06 am
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron