That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Coś o nas

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Coś o nas

Postprzez Michał » Wt paź 26, 2010 4:02 pm

Choć większość z wypowiadających się tu osób kojarzę po nickach z kanału YouTube, to jednak nie wszystkich. Może warto byłoby zatem dokonać choć pobieżnego zapoznania się wzajemnie, które pozwoli na unikanie choćby pomyłek (Kazik jest chyba kobietą?) :D Co do płci mojej osoby oraz imienia, wątpliwości być nie powinno, wszak nick wszystko zdradza. Jestem z Wrocławia, aktualnie na ostatnim roku studiów. Wolny czas spędzam czesto buszując po sieci, wypowiadając się na forach i przeglądając głupawki na YouTube :)
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Srat » Wt paź 26, 2010 4:07 pm

Jestem osobnikiem płci męskiej, mam 17 lat i chodzę do liceum w Ostrowcu Świętokrzyskim z którego pochodzę. Moją pasją są gry komputerowe oraz robienie machinimii, czyli filmików na silniku gry.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Coś o nas

Postprzez axinkiewicz » Wt paź 26, 2010 4:10 pm

Ja jestem z Bielska-Białej (Kóz, aby być dokładnym). Mam 16 lat i uczę się w pierwszej klasie liceum, na profilu mat-fiz-inf. W wolnym czasie oglądam najdurniejsze filmiki na youtube (youtube poop), oraz gram na komputerze (team fortress 2)i konsoli nintendo wii (guitar hero, rock band).
PS: Jestem płci męskiej ;)
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Coś o nas

Postprzez BTM » Wt paź 26, 2010 4:16 pm

axinkiewicz napisał(a):oraz gram na komputerze (team fortress 2)

FYI, I'm a Medic ;-)

@Srat: pochwal się, dobra machinima nie jest zła :>
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Srat » Wt paź 26, 2010 4:21 pm

BTM, na razie chcę stworzyć coś naprawdę dobrego, bo to co wrzucałem na moje konto w trakcie wakacji.. Po prostu wstyd się przyznać. Coś fajnego, nie zrobione w 5 minut :)

Your mother
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 5:24 pm

Kaja z Gdyni (w dowodzie mam 'Karolina', ale nikt tak na mnie nie mówi), studentka filologii polskiej. Moje hobby to język polski (głównie pisarstwo, moje przeogromne marzenie to pisać książki fantasy jak taki jeden Sapek i reszta), sztuka (rzeźba, malarstwo, rysunek, grafika komputerowa) i śpiew. Uwielbiam dobry humor, kocham się śmiać i kocham YouTube za wszystkie parodie, które mogę oglądać godzinami. No i na koniec - moje największe hobby to kreatywni ludzie :D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Coś o nas

Postprzez Kazik » Wt paź 26, 2010 6:23 pm

(Kazik jest chyba kobietą?)

Kazik była kobietą! I Mickiewicz też!

Kazik to siedemnastoletnie stworzonko mieszkające w Tworkach, pobierające nauki z Katolickiej Szkoły Prowadzonej przez Siostry. Ma trzy siostry, kota, gekona i pająki na suficie. Nie pije, nie pali, panna na wydaniu. Uwielbia filmy, gry komputerowe, podróżować, coś tam sobie szrajba, coś tam sobie rysuje, rozmiłowana w czytaniu książek (zwłaszcza SF, klasyka i literatura rosyjska) i wkuwania nowych słówek (tak, jakby czeski był jej niezbędny do życia). Aktualnie ma chrypkę i pierogi na obiad.

(głównie pisarstwo, moje przeogromne marzenie to pisać książki fantasy jak taki jeden Sapek i reszta)

Jak już napiszę swój wielki bestseller SF w klimatach steam punku, to Cię zarekomenduję.

No i na koniec - moje największe hobby to kreatywni ludzie :D

Znaczy co, łapiesz ich i trzymasz w formalnie? O.O "-A oto mój najnowszy nabytek, Andrzej Jabłoński. Był obiecującym wierszokletą." ;)

Pozdrowienia i niech kisiel kałamarnicowy będzie z Wami ^^
"Krew, wybuchy, flaki - zabawa dla całej rodziny!"
Kazik o NC

You know - for kids!
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:13 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Michał » Wt paź 26, 2010 9:00 pm

Przez Ciebie Kazik zachciało mi się kisielu ;P I zapomniałaś chyba dodać, że jesteś jego wielką fanką - co post, to kisiel się leje strumieniami ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 9:16 pm

łapiesz ich i trzymasz w formalnie?
Zjadam. Żywcem. Yes. With onions.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Coś o nas

Postprzez NikaBlack » Wt paź 26, 2010 9:22 pm

No, jak na razie jestem najmłodsza z tej naszej małej hałastry : DomiNIKA, lat 15 od ledwie tygodnia :D Tak, dobrze kojarzycie : mam urodziny dokładnie miesiąc przed Criticiem :twisted:
Czytam (aktualnie odkrywam wspaniały -acz nie zawsze- świat Reinmara z Bielawy ^^), gram, podobnie jak Kazia uwielbiam języki obce i kisiel :)
Plany na przyszłość : wbić 75 lvl w Metku; połączyć się wreszcie z przyjaciółką za pomocą dobrego liceum; znać siedem języków obcych; kupić ptasznika, ażeby straszyć nim pewną osobę :twisted:
A, zapomniałabym o najważniejszym! Idę ugotować kisiel mandarynkowy :D
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron