That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Coś o nas

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » Cz lis 25, 2010 11:19 am

amek napisał(a):Whose Line

Wiii, moja krew :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Cirzpibog Starhemberg » So lis 27, 2010 6:28 pm

Witam, mam lat 4 do kwadratu (pierwiastek kwadratowy z 256) ;) .
Interesuję się historią, uwielbiam muzykę (zwłaszcza rock progresywny).
Z NC spotkałem się dzięki Niekrytemu Krytykowi, a konkretnie komentarzom pod jego filmikami ("Nostalgia Critic po polsku?"), całkiem niedawno temu. Byłem wtedy fanem NK, ale kiedy zobaczyłem recenzje NC, pokochałem tego gościa (pierwszą, jaką obejrzałem, była recenzja Niekończącej się Opowieści 2).
To chyba wszystko :)
Cirzpibog Starhemberg
 
Posty: 19
Dołączył(a): So lis 27, 2010 6:12 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » So lis 27, 2010 7:16 pm

Cirzpibog Starhemberg napisał(a):kiedy zobaczyłem recenzje NC, pokochałem tego gościa

Nie jesteś odosobniony :D Witaj na forum!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Coś o nas

Postprzez ichabod » Wt sty 11, 2011 9:24 pm

Witam, bardzo mi miło.

Od jakiegoś czasu chłonę namiętnie recenzje NC, Spoony'ego, Linkary i reszty chłopaków z TGWTG. W końcu trafiłem na tę stronę i choć angielski rozumiem na tyle, że oglądam filmiki raczej w oryginale, to fajnie wiedzieć, że nie tylko ja jaram się tymi gośćmi ;)

Lubię złe filmy, alternatywną muzykę i Manchester United, to tak w skrócie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » Śr sty 12, 2011 8:41 am

ichabod napisał(a):Witam, bardzo mi miło.

Witaj na pokładzie!

ichabod napisał(a):W końcu trafiłem na tę stronę i choć angielski rozumiem na tyle, że oglądam filmiki raczej w oryginale, to fajnie wiedzieć, że nie tylko ja jaram się tymi gośćmi ;)

Pewnie, zawsze miło wiedzieć, że nie jest się odosobnionym w swoim "szaleństwie" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Coś o nas

Postprzez BTM » Śr sty 12, 2011 9:11 am

ichabod napisał(a):i choć angielski rozumiem na tyle, że oglądam filmiki raczej w oryginale, to fajnie wiedzieć, że nie tylko ja jaram się tymi gośćmi ;)

No wiesz co? To my tyle sił wkładamy w tłumaczenia specjalnie dla Ciebie!?

A tak poważnie, polecam obejrzeć niektóre z tłumaczeń - sam często łapie się na tym, że część żartów ucieka bo jest albo zbyt szybko (kto będzie pauzował i przewijał podczas oglądania?) albo zbyt mamrocze Critic i potem się człowiek podstawia do głośnika żeby zrozumieć. Głównie chodzi tu o materiały w wersji "remastered" na stronie, do których wrzucamy objaśnienia etc. No i zawsze można z napisami pokazać znajomym/rodzinie :)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Coś o nas

Postprzez ichabod » Śr sty 12, 2011 9:47 am

Nie no, nie powiedziałem, że tłumaczenia są bezużyteczne :P Jeśli komuś pokazuję jakąś recenzję, to już z waszymi napisami ;) Poza tym cenię sobie bardzo dział z objaśnieniami na stronie

Tak więc oby tak dalej :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » Śr sty 12, 2011 12:01 pm

ichabod napisał(a):Nie no, nie powiedziałem, że tłumaczenia są bezużyteczne :P Jeśli komuś pokazuję jakąś recenzję, to już z waszymi napisami ;) Poza tym cenię sobie bardzo dział z objaśnieniami na stronie

Wiii, ktoś nasze wypociny czytaaaa :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Coś o nas

Postprzez Parseus » So sty 15, 2011 10:45 pm

To ja też coś o sobie napiszę :)

Jestem Krzysiek, lat 18 (tegoroczny maturzysta), mieszkam w Międzyrzeczu. Z zamiłowania jestem programistą (pierwsze programy pisałem ok. 14 lat temu na C64), a także tłumaczem gier komputerowych w ramach projektu Steam Translation Server oraz moderatorem lokalizacyjnym na Team Fortress Wiki.

Lubię czytać książki (głównie fantasy i sci-fi), słuchać muzyki (od jakiegoś czasu głównie trance i hardstyle) oraz oczywiście gry komputerowe (przede wszystkim gry RPG, ale też m.in. mojego kochanego Team Fortress 2).

Z NC spotkałem się podczas starcia NC vs AVGN (uwielbiam ich obu) i choć angielski mam dobrze opanowany, z ciekawości zacząłem szukać tłumaczeń na YT. Tak trafiłem tutaj :)

Dobra robota z tymi tłumaczeniami, bracia i siostry tłumacze, trzymajcie tak dalej :D
Parseus
 
Posty: 20
Dołączył(a): N sty 02, 2011 10:17 pm
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: Coś o nas

Postprzez Akane » N sty 16, 2011 9:32 am

Parseus napisał(a):pierwsze programy pisałem ok. 14 lat temu na C64

O jak rany, szacunek! Jedyne, co na C64 udało mi się osiągnąć to stworzenie "programu" rysującego kolorową piramidę z gwiazdek :D

Parseus napisał(a):Dobra robota z tymi tłumaczeniami, bracia i siostry tłumacze, trzymajcie tak dalej :D

Dzięki za dobre słowo i witamy wśród nas :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości