That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Coś o nas

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Coś o nas

Postprzez ichabod » Śr maja 02, 2012 11:07 pm

Heh, sam chciałem zrobić jakieś recki muzyczne, raczej płyt niż pojedynczych kawałków, ale jakoś ciągle nie wiem jak to ugryźć, żeby było w miarę ciekawie także dla postronnych osób ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Coś o nas

Postprzez Ziencio » Śr maja 02, 2012 11:29 pm

Teoretycznie jest trudniej niż serial czy film ale jest możliwe. Znasz needledropa?

http://www.youtube.com/user/theneedledrop?ob=0

Przekot jeżeli chodzi o muzyczne recenzje, w większości nowości(z przeróżnych gatunków), od czasu do czasu walnie klasykiem, polecam bo całkiem ciekawy typ. ;-)
Avatar użytkownika
Ziencio
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr maja 02, 2012 12:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś o nas

Postprzez ichabod » Śr maja 02, 2012 11:33 pm

Znam i oglądam od czasu do czasu jak mnie jakaś płytka szczególnie interesuje ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Coś o nas

Postprzez Nadi » So maja 19, 2012 10:52 am

Witam wszystkich forumowiczów!
Śledzę forum i stronkę już od jakiegoś czasu, ale dopiero po rozmowach z paroma dziewczynami stąd odważyłam się zarejestrować ;) Jestem Anka, mieszkam w Zgierzu i pamiętam jeszcze lepsze czasy konwentowe (dopiero parę dni temu zorientowałam się, że znam dobrze z tamtych czasów tutejszą adminkę, Akane! Świat jest mały!).
Moje zainteresowania to głównie film, muzyka, moda, zwierzęta. Nie uznaję gier komputerowych :D I na razie to chyba byłoby wszystko z mojej strony. Pozdrawiam serdecznie!
"Gdy gra się kończy, i król i pionek trafiają do tego samego pudełka"
Avatar użytkownika
Nadi
 
Posty: 16
Dołączył(a): So maja 19, 2012 10:29 am

Re: Coś o nas

Postprzez Piett » N maja 20, 2012 11:13 pm

23 letni osobnik urodzony i zamieszkały w stolicy kraju będącego wielką inspiracją do zrzędzenia na świat :) . Różne mniejsze lub większe pasje startowo wynikające z tak podstawowych rzeczy jak książka, film czy gry planszowe bądź komputerowe. W filmach lubuję się wszelkich, byle miały farta i w danym momencie trafiły na dobry moment do ich polubienia. Wielbiciel filmów SF z uniwersum "Gwiezdnych wojen" na zdecydowanym czele, z krótkimi przerwami na zrzędzenie jak to szalony flanelowiec niszczy uniwersum :twisted: . Lubiący parę seriali, ale przede wszystkim zagorzały maniak South Parku. Wielbiciel historii, z wojskowością na czele, co przejawia się najbardziej II wojenną rekonstrukcją po ciemnej stronie mocy. Znajdzie się tez wiele innych rzeczy ale często sprowadzają się do cykliczności - raz wznawia się, ponownie wymiera i tak w koło. Z tym najrzadziej zanikających to m.in architektura czy modelarstwo. Studiujący, pracujący. To chyba tyle podstawy.

Twórczość Doug'a poznałem gdzieś wczesną wiosną 2011. Znajomy polecił mi jakiegoś gościa w okularach który w jego opinii bywa czasem zabawny. Pech chciał że najpierw zaprezentował mi "Top 11 niegrzecznych scen z Animków" które nie były jak na pierwszy raz najlepszym wyborem do zaprezentowania jego umiejętności. Dopiero po tygodniu dałem się namówić na obejrzenie dwóch innych filmów tj. recenzji "Kapitana Planety" i zaraz potem "Batmana i Robina" - no i zapałałem swego rodzaju uwielbieniem dla jego twórczości, nieporównywalnym do poziomu zainteresowania kolesia który mi polecił pierwsze filmy ;). Lubię oglądać recenzje zarówno w oryginale na tgwtg.com jak i na naszym polskim kanale ;) . Ulubieni recenzenci w kolejności 1. Doug 2. Spoony 3. Angry Joe 4. Długo nic czyli wszyscy po trochu jak jest coś ciekawego ;)

Na forum dosyć szybko po paru miesiącach z przerwami. Na stałe już po zaangażowaniu w konkurs zdjęciowy od czasu którego szczęśliwie wzdycham do stojącego na biurku autografu Doug'a :roll: ;) . Od paru miesięcy planuje własne recenzje przede wszystkim filmów. Na razie głównie pisane i poprawiane scenariusze kolejnych pomysłów wraz z inspiracjami idącymi z oglądania nierzadko w gronie znajomych co bardziej porąbanych inspiracji z kina i z TV 8-) . Odkładane obecnie na sprzęt do tego celu - mam nadzieję zacząć jeszcze tego lata.

To chyba tyle ;)
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Coś o nas

Postprzez Broken Fang » Śr cze 27, 2012 1:05 pm

Pora się przedstawić

Jestem 25 letnim absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Obecnie w trakcie poszukiwania satysfakcjonującego mnie zatrudnienia.
Interesują mnie stare filmy, seriale i animacje związane z tematyką wielkich robotów. Jestem wielkim fanem Gundama (generalnie tego starego) i zapalonym kolekcjonerem Gunpli, lubię też rasową fantastykę i trochę recenzuje (na razie tylko tekstowo, ale coraz bardziej myślę o przejściu w bardziej interaktywny rodzaj wyżalania się na różne wytwory świata popkultury znajdujące się w orbicie moich zainteresowań. Jestem też samozwańczym ekspertem od mecha anime w ogóle i... piwa xD.
NCka poznałem kiedyś, nawet nie pamiętam już w jakich okolicznościach. Bodaj to były recki Mortal Kombat i Street Fighter. I od tego czasu stałem się stałym gościem portalu TGWTG. Potem zacząłem lepiej poznawać resztę obsady, szczególnie do gustu przypadł mi Cinema Snob, Spoony, Linkara i koniec końców Angry Joe, resztę oglądam od święta, kwestia tego co umieszczają, dużo uroku ma PAW, ale jakoś nie wciągnąłem się tak, aby go śledzić regularnie. Obecnie mój stosunek do NCka mocno się ochłodził, głównie było to spowodowane koszmarnymi reckami Treka, które w porównaniu do (mojego ulubionego Netowego recenzenta) SFDebrisa, wyglądają naprawdę marnie.

Na TGWTG.pl trafiłem z powodu odejścia Spooniego z CA i byłem ciekaw kulis sprawy.
www.wielkieroboty.blogspot.com
www.msgundam.pl
www.transformery.pl
Avatar użytkownika
Broken Fang
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 12:19 pm

Re: Coś o nas

Postprzez DoubleFace » Śr cze 27, 2012 7:58 pm

Co Ty ku**a wiesz o Gundamach?

Szkoda że trafiłeśctutaj z takiego akurat powodu, choć sytuacja Spoony'ego wydaje się lepsza po tym jak ogłosił, że nie będzie prosić o usunięcie scen z nim w rocznicowym filmie. Tak czy owak zapraszamy do obejrzenia tłumaczeń i recenzji rodzimych twórców ;) .
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Coś o nas

Postprzez pjvgt » Śr cze 27, 2012 10:21 pm

Jestem 30-letnim trollem handlującym alkoholem, przedtem trollowałem na Busy Street i Dead Horse Interchange. Na tgwtg.pl trafiłem przez przypadek - Marobot który jest bardzo dobrym grafikiem wstawił kiedyś link do tej strony na deviantarcie.

Generalnie jestem przeciw sekciarskiej formule jaką obecnie prezentuje tgwtg - recenzje naprawdę topnieją jeśli chodzi o poziom a strona jest koszmarna w nawigacji. Niejasne zasady biznesowe, znikający ludzie, dziwne i niepoważne przepychanki na otwartych kanałach komunikacji - nie ma się co tu podobać. Takie krótkie streszczenie ważniejszych gości (oceny szkolne):

Doug Walker - spory talent ale zbytnio zanurzył się w swoim avatarze i brakuje mu powoli materiału do pracy (3)
Levis Louvhag - konserwa prawicowej moralności jak dla mnie powoli wypala się medialnie (2+)
Lindsay Ellis - inne spektrum polityczne, lewacka anarchistka jej recki to raczej prezentacja jej poglądów niż realna ocena (2)
Benjamin Daniel - chyba jedyny trzymający przez cały czas formę (średnią) recenzent (3)
Joe Vargas - świetny technicznie, pełen entuzjazmu amator który systematycznie rozwija warsztat (coś z niego będzie) (3-)
Bennet White - zbol i świnia, lubię go ale w życiu bym mu ręki nie podał (bo jeszcze coś bym złapał) (2+)
Phelan Porteus - doskonały technicznie, bardzo zły aktor (2-)
Matthew Buck - bardzo dobry i merytoryczny recenzent (3+)
Paul Dougan - również bardzo dobry recenzent (3+)
Game Heroes - eee... nieudane spusty po screwattack (1)
Todd Jakmutam - przyzwoite recenzje ale cały ten gimmick z maską pachnie dziecinadą (2)
Lupa - bardzo zła aktorka tak jak jej chłopak Phelan (2-)
Sad Panda - nie wiem dlaczego ale lubię jego luz (3+)
Nash - w porządku (3)
Blockbuster Buster - fajnie, że mają jakiegoś latynosa który jest latynosem (3)
Oancitizen - nie oglądam tego Pana (?)
Diamanda Hagan - okropne... po prostu okropne (1)
J-dub - w porządku bardzo edukacyjne (3+)
JO - ciekawe (3+)
Ed Glaser - zdecydowanie najlepszy z całej ekipy, zresztą jedyny który mi kiedykolwiek odpisał na maila i którego filmy kupuję w ciemno (5)
Dan Rizzo - człowiek zagadka, najlepszy recenzent wszechczasów ;)
Avatar użytkownika
pjvgt
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 8:52 am

Re: Coś o nas

Postprzez Resetsu » Śr lis 07, 2012 1:11 pm

Siemak, jestem Resetsu, ew. Resu/Res/To on panie Władzo. Zapalony chanowiec, mogący zwać siebie już spokojnie starociotą (nie mam pojęcia po co się tym chwalę). Częściowo introwertyk, poświęcający czas który mógłby być spędzony na "polu" na rzecz obcowania z innymi ludźmi w internecie. Jedni mówią autysta (no bo jak można łączyć kucyki pony i Star Wars?) drudzy geniusz. Jak już mogliście zauważyć, jestem broniakiem i nie wstydzę się tego. W wolnych chwilach gram w gry, czytam, piszę (nie pytajcie), trolluję, gram w PBF'y i doprowadzam ludzi do butthurtów. NA forum trafiłem za sprawą Ichaboda (i dzięki mu za to.) Critica i ferajnę, oglądam od baaardzo dawna, z polskich tłumaczeń raczej nie korzystam (chodź doceniam je) nie wiem, co więcej napisać. Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas, który mógłbym spożytkować na "polu". No, to to by było na tyle. Dobranoc, buziaczki.
Resetsu
 
Posty: 1
Dołączył(a): So lis 03, 2012 12:33 am

Re: Coś o nas

Postprzez psoras » Pt lis 09, 2012 11:43 pm

Mam 25 lat. Studiuję w Warszawie (transport zaoczny na PW), mieszkam we Wrocławiu i interesuję się koleją. Czasem także książkami, filmami, grami komputerowymi, lotnictwem i samochodami, a przelotnie nawet takimi rzeczami jak grzejniki wodne i latarnie uliczne, ale przede wszystkim jestem miłośnikiem kolei.
Ulubione filmy: Seksmisja, Człowiek na torze, Kontrolerzy.
Ulubione książki: "Potop", "Trzej muszkieterowie", wszystkie Pratchetta o Świecie Dysku, seria o Felixie, Necie i Nice, "Wybrańcy bogów" Ziemkiewicza.
Ulubione gry komputerowe: Open Transport Tycoon, MaSzyna Symulator Pojazdów Szynowych (darmowy, polski) oraz Minecraft.
W wolnym czasie czytam bądź oglądam wyżej wymienione pozycje, jeżdżę pociągami albo chociaż tramwajami (czasem czytam książkę jadąc pociągiem lub tramwajem - wielozadaniowość niech żyje), albo oglądam Ichaboda mądrzącego się na temat filmów, Miecia mieszającego je z błotem, Akane opowiadającą o serialach lub Mroowę, wypowiadającego się o rzeczach które guzik mnie obchodzą w taki sposób, że mam ochotę go oglądać w kółko i w kółko.
Avatar użytkownika
psoras
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 12:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron