That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Powitania

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Powitania

Postprzez vojtas » Pt paź 07, 2011 12:10 pm

Dzień dobry.

Właśnie wpadłem na ten temat. Jestem Wojtuś i jestem Doug-o-holikiem.

Mówią mi "Vojtas" (wiem "soooo creative"). Prawie całe moje życie poświęciłem filmowi i historii gier, a aktualnie prowadzę ZlyBratBlizniak.pl, które początkowo zostało założone jako miejsce moich wywodów w sieci, a aktualnie jest hubem wspólnej pracy mojej i przyjaciół/redakcji bloga.

Wolne chwile spędzam na pracy. Kiedy mam pracować, to zajmuje się blogiem. Kiedy mam zajmować się blogiem, to przygotowuje komentarze League of Legends i Retro Granie.

Prowadzę też audycję livestreamową Gramy na Żywo, którą przegadam zawsze nudnymi tematami z mojego dzieciństwa, retrospekcją gier zapomnianych, trollowaniem znajomych lub opowiadaniem jak to zalałem się w trupa na imprezie. W sumie, to Gramy na Żywo zastępuje mi codzienne blogowanie. :lol:

Miło, że jesteście :).
Avatar użytkownika
vojtas
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 8:08 pm

Re: Powitania

Postprzez nashoorn » Pt paź 07, 2011 1:55 pm

Cześć jestem Jakub,mam 16 lat.
Jestem fanem Nostalgia Critica od miesiąca,ale odrazu mi się spodobał ten gość.
Cenię go za szczerość.
Obrazek
Avatar użytkownika
nashoorn
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 1:53 pm

Re: Powitania

Postprzez DoubleFace » Pt paź 07, 2011 6:59 pm

Hej mam pytanie.Czy pojawił się na forum gościu, którego spotkałem na Międzynarodowym Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi? Pamiętam, że wyglądał trochę jak Welshy i nie znał wcześniej naszej strony. Ale fanem Critica oczywiście był.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Powitania

Postprzez Emperor_Gustaf » Wt paź 11, 2011 9:56 pm

Ahoj!

Imperator Gustaf się kłania z tejże strony. Chciałem się przywitać ze wszystkimi zacnymi (w sumie z tymi mniej zacnymi również ;) )użytkownikami tego forum i całego serwisu internetowego :)

Zanim przejdę do mojej, imperatorskiej osoby, pozwólcie, że podziękuję tłumaczom recenzji ekipy z Channel Awesome za kawał wspaniałej, niebotycznie wręcz niesamowitej roboty :) Sam, choć znam mowę Angielczyków bardzo dobrze, to jednak chwilami Nostalgia Critic, czy Spoony (nie wspominając już o Linkarze) kiedy się rozpędzą i/lub zaczną rzucać idiomami a tępo ich słowotoku niebezpiecznie zbliży się do prędkości dźwięku, to naprawdę ciężko cokolwiek zrozumieć. Dlatego, jeszcze raz, ogromne dzięki! :)

Jeśli chodzi o moją imperatorską mość, to zawżdy wiedzcie iż z wielkopolskiej pochodzę krainy...

Ok, porzucę tą manierę... wiem, że na dłuższą metę może nieziemsko wkurzać ;)

A więc, jak już wspomniałem jestem z północnej wlkp. Uwielbiam oglądać filmy (ale raczej, te dobre :P ), może i jestem takim umiarkowanym kinomanem. Filmów ulubionych nie będę wymieniał, bo taki nie istnieje, mógłbym wymienić co najmniej kilkanaście tytułów, które zrobiły na mnie wielkie, pozytywne wrażenie, ale żaden z nich nie jest "ulubiony", ponieważ uwielbiam naprawdę wiele filmów.

Pogiercować w gry video lubię również, ale w granicach rozsądku. Siedzenie 8h dziennie bez przerwy przy WoWie, albo innym Dragon Age to nie w moim stylu. Jeśli zaś chodzi o ulubione gry, to muszę powiedzieć, że jestem wielkim fanem gier z cyklu Half-Life (obojętnie, czy mówimy o jedynce, dwójce czy dodatkach - uwielbiam wszystkie!). Poza tym, pogrywam sobie od czasu do czasu w takie nostalgiczne tytuły jak Age of Empires, Fallaout 1,2, Tactics, czy Civilization 2.

Oprócz tego, mam jeszcze jedno hobby, któremu z chęcią się oddaję kiedy mam więcej wolnego czasu (jak np. teraz), a jest nim pisanie. Prozy mianowicie. A będąc już zupełnie ścisłym, pisanie opowiadań różnego rodzaju (próbuję swoich sił praktycznie we wszystkich popularnych gatunkach: s-f, horror, zombie survival, surrealizm; nierzadko miksując niektóre z nich).

A dlaczego, spytacie, mam teraz dużo wolnego czasu? No cóż... chwilowo (mam nadzieję) jestem na państwowym wikcie i opierunku. Tak dla jasności, mam na myśli bezrobocie, a nie więzienie ;)

Muzyka? Któż potrafiłby bez niej żyć? Metallica głównie "częsie" moim światem, ale też wiele innych z różnych, często odległych od siebie gatunków, jak NIN, Marillion, David Bowie, Madonna, Slayer i wiele, wiele innych.

To by było, na tyle, a więc... Witajcie!
Ole!
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Powitania

Postprzez Kajanka » Wt paź 11, 2011 10:18 pm

Emperor_Gustaf napisał(a):Oprócz tego, mam jeszcze jedno hobby, któremu z chęcią się oddaję kiedy mam więcej wolnego czasu (jak np. teraz), a jest nim pisanie. Prozy mianowicie.
Bratnia duszo! :'D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Powitania

Postprzez Kubas988 » Pn lis 07, 2011 7:39 pm

Dobry...Nie wiem jak za bardzo zacząć...Jestem Jakub i mieszkam w Katowicach. Wiekiem wole sie nie chwalić za bardzo tutaj ;) Do mojego hobby należy słuchanie muzyki, granie i głównie rysowanie.
To tyle narazie jakoś nie umiem sie za bardzo rospisać w tej kwesti...
Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Re: Powitania

Postprzez Puty » Pn lis 07, 2011 7:40 pm

Joł.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Powitania

Postprzez Magrat » Pn lis 07, 2011 8:09 pm

Dzień dobry, dzień dobry i dzień dobry ;)
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Powitania

Postprzez Emperor_Gustaf » Pn lis 07, 2011 10:07 pm

cześć
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Powitania

Postprzez Madcap » N lis 27, 2011 10:37 pm

Oy mates !

Z Nostalgia Critic’iem , Spoonym , Linkarą i Angry Joe znam się nie od dziś… będzie już z półtora roku i z dumą jestem ich heroldem pośród znajomych i rodziny co ciekawe… z powodzeniem ! Z chęcią przyłączam się do rodziny Tgwtg.pl (szkoda że tak późno) przede wszystkim by podziękować w imieniu owych wspomnianych wcześniej osób trzecich za ogrom wykonanej przez Was pracy :D Ale wystarczy wazeliny , słowo o mnie :

Żywot swój spędziłem doskonaląc się w tajemniczych sztukach zwanych: RPG, Fantastyka ,Gry ,Filmy ,Muzyka , Gry Bitewne, Komiksy, Manga . W mieście z którego pochodzę uchodzę za lokalnego dziwaka , czytam, jestem kulturalny , mało pije (na szczęście rozjuszony tłum z widłami i pochodniami nie zdołał mnie jeszcze dopaść).

Wolne chwilę spędzam zgłębiając wiedzę na temat języka Angielskiego , pisząc blog (od niedawna) oraz okazyjnie poezje. Planuje rozkręcić swój kanał jak tylko zdobędę lepszy sprzęt. Jako człowiek duchem utknąłem w latach minionych (zwłaszcza jeżeli o muzykę ). Dlaczego Madcap ? Pytanie dlaczego Nie ? Mam nadzieję , się wszyscy dogadamy ;)
I raz jeszcze , dziękuje i pozdrawiam ( i przesyłam pozytywną energię 8-) )
http://www.madcapeom.blogspot.com/ - Blog roku 2011 wg Koła Gospodyń Wiejskich w Pcimiu Dolnym
Avatar użytkownika
Madcap
 
Posty: 7
Dołączył(a): N lis 27, 2011 9:38 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron