That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Powitania

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Powitania

Postprzez Yonish » Pt wrz 09, 2011 9:03 pm

Jeśli was to interesuje, to ja ją znam, jest w moim wieku, i jest spoko :D
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Powitania

Postprzez MrSniffles69 » Pt wrz 09, 2011 9:03 pm

Więcej ludzi w moim wieku, ależ to miłe :P
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Powitania

Postprzez Kajanka » Pt wrz 09, 2011 9:48 pm

Yonish napisał(a):Jeśli was to interesuje, to ja ją znam, jest w moim wieku, i jest spoko :D
A właśnie. Jeśli Was to interesuje to Szysz jest moim bratem ;P
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Powitania

Postprzez DoubleFace » Pt wrz 09, 2011 9:55 pm

O, to akurat dobra informacja. Im więcej fanów z Pomorza, tym lepiej. Jeśli mamy sprowadzić Douga, to tylko do Trójmiasta!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Powitania

Postprzez Boniek » Pt wrz 09, 2011 9:56 pm

DoubleFace dobrze prawi, polać mu! ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Powitania

Postprzez Akane » Pt wrz 09, 2011 10:00 pm

Witamy nowo przybyłych i wznosimy za nich toast wodą mineralną! Jak to Whisk w swej recenzji uczynił i co mi się nieziemsko spodobało :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Powitania

Postprzez GarudoHS » N wrz 11, 2011 12:16 am

Trójmiasto, Trójmiasto, Trójmiasto, Trójmiasto.... Ciągle tylko Trójmiasto. Dalibyście coś południu, a nie tylko dla siebie. Macie już stadion na EURO 2012, Macie za dwa miesiące pierwszy w Polsce hauseshow WWE Smackdown. I jeszcze Wam mało, jeszcze chcecie Walkera :( .. A dla południa nic. Bo i po co. xD Niech sobie przyjeżdżają z Krakowa lub z Tarnowa (gdzie mieszkam, prawie że ; D ) Te 1000km.

Mam 23 lata (rocznik 88). Urodziłem się dokładnie 7 Października. Fanem twórczości Douga jestem ledwie od 2-3 tygodni. Oglądnąłem już kilkanaście odcinków NC. Jestem dopiero na poziome Padawana, więc proszę nie palić laleczki Woodoo z moim zdjęciem jeśli palnę jakąś herezję :mrgreen: Pierwszy raz odcinek NC pokazała mi moja siostra, która też jest jego fanką (chodź ona woli bardziej Chestera A. Buma, a ja recenzje Nostalgia Critica).

PS. Poszukuję jakąś osobę z Gdańska albo Sopotu (ostatecznie z Gdyni), która mogła by mnie przygarnąć, żebym nie musiał jechać przez całą Polskę na wydarzenia wymienione wyżej :lol: ; )
Taste the rainbow, motherfucker!
Avatar użytkownika
GarudoHS
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 12:29 pm

Re: Powitania

Postprzez Akane » N wrz 11, 2011 8:19 am

Witaj GarudoHS! I nie obawiaj się podróży do Trójmiasta, bo Niedźwiedziowy plan sprowadzenia NC nie zakłada wiezienia go na koniec Polski - będziemy trzymać się centrum.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Powitania

Postprzez Keisy » Wt wrz 13, 2011 9:42 am

Ten, chyba w końcu wypada się przywitać nie? <zerka niepewnie>

So... Keisy jest moim uniwersalnym nickiem, jak gdzieś się z nim zetknięcie, a do tego osóbka będzie miała pewien motyw ze Slayersów, znak to iż to najprawdopodobniej ja (albo któryś z moich czterech klonów, jak jakieś wyczaicie to złapać i kowadłem przywalić). Rocznik '89, generacja ostatnich ludzi, którzy bawili się na podwórku... w dziwne gry. Ofiary wzorców telewizyjnych z Poloni1. Jeszcze się kształcę, ale generalnie zawodowo zajmuję się dręczeniem dzieci i ochrzanianiem rodziców, że sami się nimi nie zajmują. Sporządzam też czarną listę kreskówek, które na ekrany nigdy wejść nie powinny i osób, które absolutnie nie powinny zajmować się dubbingowaniem.

Na twórczość Douga Walkera naprowadził mnie kolega z teatru akademickiego, wrzucając mnie najpierw w objęcia Buma, a potem na głęboką wodę w postaci... The room. Tak nagle przestałam się czepiać poziomu aktorstwa w naszej grupie. ;)
W moim wieku trzeba być trochę szurniętym.
Avatar użytkownika
Keisy
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt wrz 06, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: Stolica

Re: Powitania

Postprzez Kajanka » Wt wrz 13, 2011 10:04 am

Keisy napisał(a):Rocznik '89

Obrazek
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron