That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Powitania

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Powitania

Postprzez Gaido » Śr lip 20, 2011 4:16 pm

Ponieważ łatwo dostrzec napływ użytkowników na forum (pewnie ze względu na konkurs xD), wstawiam temat by każdy mógł się przywitać i napisać coś o sobie.

Więc zaczynając od siebie, chciałem powiedzieć, że siedząc w internecie z reguły jestem ubrany mimo, że nie muszę. Ponadto zdrowo się odżywiam chińskimi zupkami i mam pokój zawalony jakimiś niepotrzebnymi gratami :p Ogólnie jestem związany z serwisem dotyczącym japońskich gier rpg, ale ogólnie moja rola polega na opowiadaniu nieśmiesznych dżołków przez małorozsądny czas :) Ponadto lubię kręcić filmy. Mam taką cichą nadzieję, że kiedyś TGWTGpl pójdzie w stronę nie tylko recenzji, ale również stanie się domem polskich kreatywnych video recenzentów :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Powitania

Postprzez ichabod » Śr lip 20, 2011 4:55 pm

Mam teraz skopiować treśc swojego posta z viewtopic.php?f=14&t=20 ? :>
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Powitania

Postprzez Gaido » Śr lip 20, 2011 6:15 pm

ichabod napisał(a):Mam teraz skopiować treśc swojego posta


Może opowiedz coś więcej o sobie? Wiesz... Jesteśmy ciekawscy :-}
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Powitania

Postprzez ichabod » Śr lip 20, 2011 8:46 pm

Ciekawscy to będziecie jak już wygram konkurs i zostane gwiazdą internetu :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Powitania

Postprzez scarlet » Śr lip 20, 2011 9:05 pm

ichabod napisał(a):Ciekawscy to będziecie jak już wygram konkurs i zostane gwiazdą internetu :mrgreen:


I cytowany będziesz za swą skromność i cnotę, waćpanie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitania

Postprzez speiderman » Śr lip 20, 2011 9:13 pm

Gaido napisał(a): Ogólnie jestem związany z serwisem dotyczącym japońskich gier rpg

Jak już się przedstawiasz, może podasz co to za serwis :) ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Powitania

Postprzez Akane » Śr lip 20, 2011 9:19 pm

Gaido napisał(a):Więc zaczynając od siebie, chciałem powiedzieć, że siedząc w internecie z reguły jestem ubrany mimo, że nie muszę

Eeeeem... zdanie to przeczytałam trzykrotnie, bo ciągle wydawało mi się, że coś źle widzę :D

Gaido napisał(a):Mam taką cichą nadzieję, że kiedyś TGWTGpl pójdzie w stronę nie tylko recenzji, ale również stanie się domem polskich kreatywnych video recenzentów :p

Też mamy taką cichą nadzieję ;) Może niekoniecznie akurat na tej domenie, ale patronat warto by nad czymś objąć. Ech, stworzyć polskie Channel Awesome i pokazać, że Polacy to są dopiero zdolne bestie XD Marzeeenia ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Powitania

Postprzez ichabod » Śr lip 20, 2011 9:23 pm

Jak już się przedstawiasz, może podasz co to za serwis :) ?

Oby nic zwiążanego z (nowymi częściami) Final Fantasy :?

Eeeeem... zdanie to przeczytałam trzykrotnie, bo ciągle wydawało mi się, że coś źle widzę :D

Ja też, po co niby być ubranym w internecie? ;)

I cytowany będziesz za swą skromność i cnotę, waćpanie ;)

Pfff, skromnośc to wada, a nie zaleta :ugeek:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Powitania

Postprzez scarlet » Śr lip 20, 2011 9:30 pm

Akane napisał(a):Też mamy taką cichą nadzieję ;) Może niekoniecznie akurat na tej domenie, ale patronat warto by nad czymś objąć. Ech, stworzyć polskie Channel Awesome i pokazać, że Polacy to są dopiero zdolne bestie XD Marzeeenia ;)


Hej, ale jak się zbierze parę fajnych recek po konkursie to chyba można pomyśleć nat jakimś kanałem na blipie, hm? I wrzucać filmiki na jakąś podstawową stronę, a z czasem by się to rozrosło?

Od marzeń się zaczyna, Akane ;) Ekipa TGWTG z tego co wiem na początku nie miała zbytnich nadziei. A po trzech latach normalnie na tym zarabiają :D
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitania

Postprzez Akane » Śr lip 20, 2011 9:33 pm

Tak w ogóle to ładnie... zamiast napisać coś o sobie, powitać jednostki zgromadzone w wątku, to ja się koncentruję na problemie pt. po co siedzieć przed kompem w ciuchach (np. po to, żeby zimno nie było ;P).

Słów o sobie parę: jednostka starawa, choć na swe lata nie wygląda (a już na pewno się na nie czuje). Jeśli miałabym cokolwiek nagrywać na potrzeby sieci, to zapewne musiałabym wdziać sweterek, włożyć czepek na głowę, w garść wziąć druty (udając, że wiem jak się nimi posługiwać), zadek posadzić na bujanym fotelu i snuć opowieści w stylu "za moich czasów". W nieskończoność mogłabym przynudzać o grach na ośmiobitowce, o pierwszych udanych próbach dubbingowania zagranicznych filmów, o wspaniałych czasopismach, które szlag trafił, o początkach anime w Polsce - serie, filmy, konwenty i załatwianie zdartych VHS-ów "spod lady" ;) Ech, wspomnienia :D Na co dzień staram się nie poddawać jednak nostalgii i zajmuję się głównie pracą (grafika i inne tego typu przyjemności) oraz, jak wszyscy wiedzą, klepaniem mniej lub bardziej udanych tłumaczeń ekipy TGWTG :)

scarlet: jeśli tylko uczestnicy konkursu wyrażą zainteresowanie taką inicjatywą, to ja jestem jak najbardziej ZA :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron