That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Powitania

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Powitania

Postprzez Akane » N lip 31, 2011 7:49 pm

Celebryci nam się objawili! :D Wiii! :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Powitania

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 7:54 pm

Witaj Mroova, fajnie widzieć tu kogoś, kogo się dosyć często oglądało na YT ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Powitania

Postprzez UncleMroowa » N lip 31, 2011 10:28 pm

speiderman napisał(a):
UncleMroowa napisał(a):Tak, z obu zlotów + strona ŚwiatN :) . Ale Twoje filmy już oglądam od dłuższego czasu.

Wiem, wiem :)
Chciałem tylko powiedzieć "cześć" staremu znajomemu (i upewnić się do czegoś, co mnie nurtowało od dawna - mam straszną sklerozę xD)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Powitania

Postprzez Puty » Pn sie 01, 2011 1:09 am

Heloł. Nazywam się Piotrek, ale rodzina i znajomi wołają na mnie Puty. Rocznik 88. Moje hobby to anime, gry wideo, internetowi recenzenci, piłka nożna i spanie. Zapytałem na jednym z Waszych profili na yt czy mógłbym pomóc w tłumaczeniach AJ po czym dostałem miłą odpowiedź od Akane, że pomoc jest mile widziana. Na konto yt natrafiłem kiedy chciałem pokazać w koledze z pokoju z akademika coś z NC w PL, bo wściekał się, że "znowu tego debila" oglądam. Po obejrzeniu jednego z nich(bodaj Surfujący Ninja) oddał mi, że "gość jest zabawny gdy się go rozumie." Mam małego brata(11 lat), który czeka na kolejne tłumaczenia - ogląda NC, AJ i ASKTGWTG plus wszelkie rocznicowe filmiki.
PS. Wyglądam trochę jak ziombel z mojego avatara.
http://imageshack.us/photo/my-images/51/cfbb8f321e.jpg/ <<gość "z włosami"
PS2. Damn, to zdjęcie ma już 4 lata... O_o
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Powitania

Postprzez scarlet » Pn sie 01, 2011 10:06 am

Witaj Puty ;) Im nas będzie więcej tym lepiej. w końcu nasze forum się ładnie rozkręci :)
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitania

Postprzez Ktosza » Pn sie 22, 2011 7:25 pm

Khm, to ja się przywitam, bo tego nie robiłam. A więc: cześć. Nie jestem recenzentem ni inną gwiazdą i ogólnie dość nudna jestem. Ale... no, cześć.
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Re: Powitania

Postprzez bitels » So wrz 03, 2011 12:17 am

Witam :)
Jestem bitels, posiadam 23-procentową zniżkę w Vision Express, pochodzę z Nowego Sącza.
Interesuje się starymi horrorami, komiksem, fantastyką, grami RPG, oraz bitewniakami. TGWTG odkryłem w 2008r (za pośrednictwem cinemassacre i sławetnego konfliktu między NC a AVGN ;) ) i od tamtej pory pozostaje wiernym fanem całego serwisu.

Na filmiki z polskimi tłumaczeniami trafiłem przez przypadek i chciałbym jedynie powiedzieć, że wykonujecie świetną robotę przybliżając rodakom recenzje Douga i ekipy- tak trzymać :)
Avatar użytkownika
bitels
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz wrz 01, 2011 10:35 pm

Re: Powitania

Postprzez Szysz » Pt wrz 09, 2011 8:03 pm

Cześć, jestem Szysz. Albo Szyszka. Ale lepiej brzmi Szysz. Robię film o tym, jak walczę z kosmitami z balonów, ale na razie ma tylko 23 niezmontowane sceny ;) Lubię Douga Walkera, a najbardziej recenzje barmana (chciałbym umieć tak rysować jak on). Może zrobię kiedyś recenzje paru beznadziejnych filmów (np. ruski film "Jutro będzie lepiej" i czeski film o sklepie "Czeski sen" i parę beznadziejnych filmów, które puszcza nam pani od biologii na biologii) - chyba wtedy zbanujecie mi internet, bo nikt nie lubi recenzji gimnazjalistów, ale co z tego. Wątpię, że jeszcze ktoś to czyta, ale jeśli tak, to znaczy, że jesteście bardzo wytrwali. "Jeśli nie wiecie, o co chodzi, to pewnie jest Actimel".
Nie bij mnie. Szyszki są pod ochroną.
Avatar użytkownika
Szysz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt wrz 09, 2011 7:05 pm
Lokalizacja: mój pokój ;)

Re: Powitania

Postprzez Nibi no Nekomata » Pt wrz 09, 2011 8:12 pm

Szysz, masz cudowny avatar.
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Powitania

Postprzez Nerdo » Pt wrz 09, 2011 8:21 pm

Em, to ja też się przywitam : 3
Zwą mnie Nerdo tudzież Maciej (w ramach ciekawostki zdradzę, że naprawdę to mamusia dała "Marta"... Czego to ludzie nie wymyślą...)
Jestem z trójmiasta i hm, reszta niech pozostanie tajemnicą ; )
Strasznie fajnie jest się przemóc i wreszcie tu coś napisać :D
<Oficjalny Stalker Yonisha>
Avatar użytkownika
Nerdo
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 7:23 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron