That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Musicale

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Musicale

Postprzez Kaczor » N lip 10, 2011 3:00 pm

Niestety na żywo widziałem jedynie "Koty" w Romie. Z filmowych lubię "Moulin Rouge" i "South Park: Bigger, Longer & Uncut " :twisted:
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Musicale

Postprzez MacG » Wt lis 01, 2011 9:41 am

"Jesus Christ Superstar", "Rocky Horror Picture Show", "Tommy", "Hair", "Chicago", "Kwadrofonia", "Grease" - zdecydowanie moje ulubione tytuły.

Jeden z nich mam nadzieję w przyszłym roku obejrzeć w teatrze. Życzliwi niechaj trzymają kciuki. ;)
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Musicale

Postprzez UncleMroowa » Wt lis 01, 2011 10:11 am

Yaaaay, czemu nie zauważyłem tego tematu wcześniej? Absolutnie adoruję wszelkie musicale :lol:
Niestety, ze względu na brak czasu i pieniędzy, skazany generalnie jestem na oglądanie różnych bootlegów, natomiast na żywo widziałęm tylko kilka dzikich wykonań różnych niezależnych teatrów tylko :P

Do moich ulubionych należałoby West Side Story (well yeah), Les Misarebles, Taniec Wampirów, Pirates of Penzance. Bardzo lubię też oglądać Musicale oparte na filmowych blockbusterach albo horrorach, które często brzmią dość dziko (ale nie przejmujcie się, z tego mamy tylko tę piosenkę - choć szkoda jak cholera ;)) ale czasem brzmią naprawdę osom, a przy odrobinie szcześcią czasem nawet tak dobrze, jak oryginał, Z filmowych - Bardzo lubię i polecam Marry Poppins, wiekowe już dzieło i dla dzieci, ale nadal catchy as hell.

Muzyka - owszem, super. Zanim usiadłam do filmu, posłuchałam paru motywów i byłam zachwycona. Nie mogłam się wręcz doczekać, kiedy obejrzę "Kostkę". Ale gdy już zasiadłam do oglądania... No niestety, dla mnie kicha. Poziom żartów, imo, żenujący, oglądałam z coraz większym zniesmaczeniem malującym się na obliczu i do dziś uważam ten film za jedno z największych rozczarowań ever.


To smutne, ale ich telewizyjny run w MTV był duuużo śmieszniejszy. Same Pick of Destiny jest wciąż dobre w towarzystwie i po kilku (nastu) piwach ;)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron