That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Różności z Internetu

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Różności z Internetu

Postprzez Roy_v_beck » Wt sty 15, 2013 7:27 pm

http://www.youtube.com/user/comicbookgirl19

Mam nadzieję, że jeszcze nie było, ale powyższy kanał jest pierwsza klasa. Laska gada o komiksach i rozrywkowych filmach i robi to w bardzo sensowny sposób, nie taki marudzący i smutny jak NChick, tylko radosny, pozytywny i z energią, analizuje treść i przekaz omawianych dzieł, a nie jedynie czepia się tylko ciągle wszystkiego. Kurde faja, wiecie która recenzentka może jej co najwyżej butsy czyścić.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Różności z Internetu

Postprzez ichabod » Wt sty 15, 2013 8:36 pm

Ty tak serio? :|
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Różności z Internetu

Postprzez mietczynski » Wt sty 15, 2013 10:07 pm

Obejrzałem, bo fajna dupa. Nawet suba dałem.
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Różności z Internetu

Postprzez speiderman » Śr sty 16, 2013 12:56 pm

Fajnie jest polecać innych ludzi w internecie, ale bez żadnych wulgarnych złośliwości. Temat uciąłem.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Różności z Internetu

Postprzez Roy_v_beck » Śr sty 16, 2013 11:14 pm

Poważnie? To nie tak, że odjebałem kilka naprawdę w chuj długich postów, które teraz poszły się jebać w pizdu, mimo że wulgaryzmy nie były ich jedyną wartością, a faktycznie pragnąłem w jak najbardziej klarowny sposób przedstawić mój pierdolony punkt widzenia, bez obrażania innych użytkowników tego forum i robienia osobistych wycieczek, mimo że negatywnie mówiłem o jednej członkinie Channel Awesome, to próbowałem czepiać się głównie treści, które ona wygłasza, a mimowolnie doszedłem pokrętną logiką do tego, że ta nieodpowiadająca mi treść jest wynikiem ogólnej postawy i sposobu bycia omawianej recenzentki.

I też srając na wszystko inne, dyskusja w sumie była całkiem przyjazna, nie polegała na wzajemnym się obrażaniu, nawet jeśli dochodziło do pewnych uszczypliwości, to mam nadzieję, że nikt tak naprawdę nie poczuł się przeze mnie obrażony czy coś. W swojej krytyce starałem się być jak najbardziej rzeczowy, a krytykować po prostu nie jest łatwo, stąd pewne niedociągnięcia.
No i prócz tych wulgarnych wyrazów każdy mój post zawierał od zajebania, powtarzam... od zajebania w kurwę mnóstwo innych słów, innej treści, stosunkowo logicznej i... no to co wyżej, nie będę się powtarzał, bo liczę że wiadomo o co chodzi.

To tylko na koniec taka jebana refleksyjeczka:
To jest jakaś publiczna debata kulturalna, czy wolna przestrzeń internetu? Skurwiała cenzura, jak się tak lubicie, to się tnijcie. Wiecie, w swoich tłumaczeniach wideo też zawieracie przekleństwa, panie hipokryto adminie...
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Różności z Internetu

Postprzez ichabod » Cz sty 17, 2013 12:15 am

Usunęli, to usunęli, trudno, nie powieszę się przecież w związku z tym, ale ziom, z tą "rzeczową krytyką" i "logicznymi treściami" to żeś się teraz zagalopował ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Różności z Internetu

Postprzez Nemo » Cz sty 17, 2013 12:29 am

Ja się poczułem obrazony. Na tyle, ze po raz pierwszy na tym forum uzyłem opcji zgłoszenia wiadomości do moderacji. I nie chodziło o bluzgi, tylko właśnie treść. Tekst, ze komuś potrzeba solidnego rznięcia jest nie tylko wulgarny, ale tez po prostu seksistowski, degradujący i zwyczajnie głupi. Podobnie zresztą jak "obejrzałem bo fajna dupa", imho. Sorry Mieciu.
A forum nie jest wolną przestrzenią internetu; rejestrując się akceptujesz regulamin, trzymaj się go. Ktoś płaci za ten serwer, miej na tyle szacunku by trzymać się ustalonych przez tego kogoś zasad :roll: .
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Różności z Internetu

Postprzez Akane » Cz sty 17, 2013 11:01 am

Roy, rany boskie... Nie będę wywalać Twojego ostatniego posta, ani pieczołowicie zastępować w nim wszystkich wulgaryzmów gwiazdkami, bo kompletnie nie w tym dzieło. Ale serio nie dałoby się napisać tego samego w nieco innej formie? Dałoby się i świetnie o tym wiesz, bo do tej pory dawałeś sobie radę z wyrażaniem myśli bez używania flugów. Ochłoń proszę i porzuć taką formę wypowiedzi.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Różności z Internetu

Postprzez Yeshu » Cz sty 17, 2013 2:29 pm

Roy_v_beck napisał(a):Poważnie? To nie tak, że odjebałem kilka naprawdę w chuj długich postów, które teraz poszły się jebać w pizdu, mimo że wulgaryzmy nie były ich jedyną wartością, a faktycznie pragnąłem w jak najbardziej klarowny sposób przedstawić mój pierdolony punkt widzenia, bez obrażania innych użytkowników tego forum i robienia osobistych wycieczek, mimo że negatywnie mówiłem o jednej członkinie Channel Awesome, to próbowałem czepiać się głównie treści, które ona wygłasza, a mimowolnie doszedłem pokrętną logiką do tego, że ta nieodpowiadająca mi treść jest wynikiem ogólnej postawy i sposobu bycia omawianej recenzentki.

I też srając na wszystko inne, dyskusja w sumie była całkiem przyjazna, nie polegała na wzajemnym się obrażaniu, nawet jeśli dochodziło do pewnych uszczypliwości, to mam nadzieję, że nikt tak naprawdę nie poczuł się przeze mnie obrażony czy coś. W swojej krytyce starałem się być jak najbardziej rzeczowy, a krytykować po prostu nie jest łatwo, stąd pewne niedociągnięcia.
No i prócz tych wulgarnych wyrazów każdy mój post zawierał od zajebania, powtarzam... od zajebania w kurwę mnóstwo innych słów, innej treści, stosunkowo logicznej i... no to co wyżej, nie będę się powtarzał, bo liczę że wiadomo o co chodzi.

To tylko na koniec taka jebana refleksyjeczka:
To jest jakaś publiczna debata kulturalna, czy wolna przestrzeń internetu? Skurwiała cenzura, jak się tak lubicie, to się tnijcie. Wiecie, w swoich tłumaczeniach wideo też zawieracie przekleństwa, panie hipokryto adminie...


O ja cie O_O

Chłopie, wiesz można było trochę kulturalniej przekazać tę myśl.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Różności z Internetu

Postprzez Akane » Cz sty 17, 2013 7:45 pm

Nie kopmy leżącego, dajmy mu tydzień na ochłonięcie - emocje nigdy nie są najlepszym doradcą. Starczy offtopu.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron